Skocz do zawartości
poca

Colin McRae Rally 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wyzywa Ci na pojedynek zeby Ci pokazac jaki to z Ciebie jest niedzielny kierowca! Dlatego kavoo. Bo przeciez zjadles wszystkoe rozumy co do rajdow i wiesz jak powinien zachowac sie samochod itd itp, wiec chyba umiesz jezdzic samochodem normalnym, a nie wirtualnym. Jednak wychodiz na to ze mocny jestes tylko w gebie i jeszcze kolegami sie zaslaniasz.  

To ze masz wiecej niz 18 lat nie znaczy ze jestes madrzejszy. Tez am wiecej niz 18, i to sporo, wiec Twoj argument jest beznadziejny. Chyba lepiej jak kogos kreca wyscigi uliczne niz siedzenie przed kompem i bawienie sie komputerkiem... To dopiero dziecinada.

A co do czepiania sie Celicy - to powtarzam  jestes prostak nie znajacy realiow, bo nie masz pojecia ile jego Celica jest warta i co ma u siebie zmodyfikowane, wiec daruj sobie.

Powiedzialem ci juz raz - prostakow to poszukaj sobie we wlasnym towarzystwie. Jak cie rodzice nie nauczyli kultury osobistej, to sie zamknij na 4 spusty w chlewie i mieszaj pasze w korycie... a nie pchaj sie miedzy ludzi.

 

Wiecej z toba nie rozmawiam, bo kontakt z tak impertynencka osoba uwlacza mojej godnosci osobistej. Jezeli stac sie tylko i wylacznie na to, zeby zmusic innych do swojego, niskiego poziomu, i pokonac ich doswiadczeniem, to mam dla ciebie zle nowiny - ze mna ci to nie wyjdzie. Poszukaj sobie adwersarzy na swoim poziomie.

 

Nie masz kompletnie NIC do powiedzenia w temacie, na ktory sie dyskusja toczyla, wiec shut to fuck up.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie interesuje mnie tego typu "sprawdzanie sie", bo dla mnie jest to dziecinada... a z dziecinnych zabaw dawno juz wyroslem

HAHAHA skoro wyrosles z dziecinnych zabaw, to dalej siedz przed swoja komputerowa kierowniczka i baw sie w samochodziki ze swoimi 15-sto letnimi kolegami rajdowcami. zalosny jestes, ze swoimi wyscigowymi madrosciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyzywa Ci na pojedynek zeby Ci pokazac jaki to z Ciebie jest niedzielny kierowca! Dlatego kavoo. Bo przeciez zjadles wszystkoe rozumy co do rajdow i wiesz jak powinien zachowac sie samochod itd itp, wiec chyba umiesz jezdzic samochodem normalnym, a nie wirtualnym. Jednak wychodiz na to ze mocny jestes tylko w gebie i jeszcze kolegami sie zaslaniasz.  

To ze masz wiecej niz 18 lat nie znaczy ze jestes madrzejszy. Tez am wiecej niz 18, i to sporo, wiec Twoj argument jest beznadziejny. Chyba lepiej jak kogos kreca wyscigi uliczne niz siedzenie przed kompem i bawienie sie komputerkiem... To dopiero dziecinada.

A co do czepiania sie Celicy - to powtarzam  jestes prostak nie znajacy realiow, bo nie masz pojecia ile jego Celica jest warta i co ma u siebie zmodyfikowane, wiec daruj sobie.

Powiedzialem ci juz raz - prostakow to poszukaj sobie we wlasnym towarzystwie. Jak cie rodzice nie nauczyli kultury osobistej, to sie zamknij na 4 spusty w chlewie i mieszaj pasze w korycie... a nie pchaj sie miedzy ludzi.

 

Wiecej z toba nie rozmawiam, bo kontakt z tak impertynencka osoba uwlacza mojej godnosci osobistej. Jezeli stac sie tylko i wylacznie na to, zeby zmusic innych do swojego, niskiego poziomu, i pokonac ich doswiadczeniem, to mam dla ciebie zle nowiny - ze mna ci to nie wyjdzie. Poszukaj sobie adwersarzy na swoim poziomie.

 

Nie masz kompletnie NIC do powiedzenia w temacie, na ktory sie dyskusja toczyla, wiec shut to fuck up.

kavoo lamo czy tak jakos sluchaj,przeczytaj sobie swoja odpowiedz dzieciaku zastanow sie i idz matchboxami sie bawic... a propos celicy chlopcze ty wogole pojecia o samochodach nie masz jak widac hehe 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzoza Draak a co taki maly zlocik urzadzic ? gdzies po drodze miedzy Wawa  a Praga? :)

pomiedzy Wawa, Praga i Holandia.... :)
Nie ma sprawy pale codziennie wiec do Holandii tez mozemy jechac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozumiem, ze w tym pociagu (z wyjatkiem niektorych osob, beda wiedzialy ze o nie chodzi) ewidentnie pomylilem wagony - myslalem ze to sypialny, a okazalo sie ze bydlecy Dołączona grafika

 

Idzcie spac, dzieci... dobranocka sie konczy. Tylko nie zapomnijcie umyc zabkow przed snem. Do powaznych tematow jeszcze nie dorosliscie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHE Pozdrowienia dla wszysztkich extremalnych KOMPUTEROWYCH kierowcow (ktorzy nie umieja jezdzic naprawde) :D . A tak BTW Kavo to dyskusja dotyczyla demo colina a nie tego jakie to te twoje gry sa realistyczne (realnie to sobie moge po miescie ponawijac) :D . IMHO arcadowki takie jak colin czy NFS sa the best zeby sie powyzywac po blancie bez pol roku nauki jezdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHE Pozdrowienia dla wszysztkich extremalnych KOMPUTEROWYCH kierowcow (ktorzy nie umieja jezdzic naprawde)  :D .  A tak BTW Kavo to dyskusja dotyczyla demo colina a nie tego jakie to te twoje gry sa realistyczne (realnie to sobie moge po miescie ponawijac)  :D . IMHO arcadowki takie jak colin czy NFS sa the best zeby sie powyzywac bez pol roku nauki jezdzenia.

No niezupelnie - dyskusja zaczela sie od tego, ze co poniektorzy zaczeli sie zachwycac niespotykanym gdzie indziej realizmem w CMR3 :)

I z ostatnim twoim zdaniem zgodzilem sie juz ladnych kilka zakladek temu - Colin to bardzo sympatyczna zrecznosciowka, ktora nie stawia wysokich wymagan i zapewnia rozrywke. Ale z realizmem ma tyle wspolnego, co taczki z bolidem F1.

 

A to, ze pozniej w dyskusje wlaczyli sie niewychowani impertynenci, ktorzy za wszelka cene chcieli sie popisac swoja erudycja (choc wlasciwie wypadaloby powiedziec _wiedza_nie_na_temat_), to juz inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co te wyzwiska ?? dyskusja miala dotyczyc tego czy CMR3 jest SYMULACJA auta rajdowego czy tylko ARCADE ??!!!! Dla mnie to ARCADE i nawet obok symulacjii nie lezalo i koniec !!! to ze jest latwe lekkie i przyjemne to sie zgodze ale jak jeden z drugim pisze ze to symulacja to sie grubo myli. dajcie se juz siana i skonczcie te wyzwiska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kavoo może jeszcze twój kumpel kaszlakiem objeżdźa Subaru? Pewnie tak.

Skąd wiesz co koleś ma pod maską, może NOX?

Pozatym stwierdzenie że Rally Masters jest lepsze od Colina jest mega lol

Tam nawet nie ma dobrych uszkozeń i ten boski dźwięk hamulaca ręcznego jak w zwykłym samochodzie (a w WRC jest hyba hydraulika?).

Rozumując w ten sposób moznaby powiedzieć że Ralli Sport Challenge jest też bardzo realny bo ma model fizyki(?) przejęty z RM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie tak naprawdę smieszą te wywody o "symulacjach na pc" zarówno dotyczących samochodów jak i samolotów (to tak OT). Przecież nawet jak by była w wich niewiem jak super, hiper realna fizyka jazdy to przecież siedząc przed monitorem nie mozna zapewnić prrawdziwych odczuć i wszystkiego co odbiera kierowca prowadząc auto rajdowe (mówimy o CMR3), przecież samochód trzeba czuć (IMHO w rajdach zwłaszcza) a co czuje gracz - najwyżej krzesło :wink: :P , pozatym kąt widzenia, ect. to sprawia że na PC czy konsole nigdy nie będzie "prawdziwego symulatora".

Dodatkowo wszyscy tu obecni nigdy nie prowadzili prawdziwego samochodu WRC (a jak to szcząściaże i niech się ujawnią :P ) więc raczej nie mają się co wypowiadać (tylko nie piszcie że nie ma róznicy między WRC a Siecento czy inną Celicą).

A CMR3 jest ok i przyjemnie się w niego gra i to jest IMHO najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyzywa Ci na pojedynek zeby Ci pokazac jaki to z Ciebie jest niedzielny kierowca! Dlatego kavoo. Bo przeciez zjadles wszystkoe rozumy co do rajdow i wiesz jak powinien zachowac sie samochod itd itp, wiec chyba umiesz jezdzic samochodem normalnym, a nie wirtualnym. Jednak wychodiz na to ze mocny jestes tylko w gebie i jeszcze kolegami sie zaslaniasz. 

To ze masz wiecej niz 18 lat nie znaczy ze jestes madrzejszy. Tez am wiecej niz 18, i to sporo, wiec Twoj argument jest beznadziejny. Chyba lepiej jak kogos kreca wyscigi uliczne niz siedzenie przed kompem i bawienie sie komputerkiem... To dopiero dziecinada.

A co do czepiania sie Celicy - to powtarzam  jestes prostak nie znajacy realiow, bo nie masz pojecia ile jego Celica jest warta i co ma u siebie zmodyfikowane, wiec daruj sobie.

Powiedzialem ci juz raz - prostakow to poszukaj sobie we wlasnym towarzystwie. Jak cie rodzice nie nauczyli kultury osobistej, to sie zamknij na 4 spusty w chlewie i mieszaj pasze w korycie... a nie pchaj sie miedzy ludzi.

 

Wiecej z toba nie rozmawiam, bo kontakt z tak impertynencka osoba uwlacza mojej godnosci osobistej. Jezeli stac sie tylko i wylacznie na to, zeby zmusic innych do swojego, niskiego poziomu, i pokonac ich doswiadczeniem, to mam dla ciebie zle nowiny - ze mna ci to nie wyjdzie. Poszukaj sobie adwersarzy na swoim poziomie.

 

Nie masz kompletnie NIC do powiedzenia w temacie, na ktory sie dyskusja toczyla, wiec shut to fuck up.

Mnie w przeciwienstwie do ciebie kultury nauczyli. Poczytaj sobie wczesniejsze posty prostaczku to zobaczysz jak sie odnosisz do ludzi. Tak cie mamusia z tatusiem nauczyli kultury? No to rzeczywiscie swietnie! Sam chyba w chlewie mieszkasz i jesz z koryta, i ci sloma z klawy wystaje. Wiele mnie wysilku kosztuje zebym to wlasnie ja i inni na tym forum znizyli sie do twojego poziomu. A ty myslisz ze to my! hahaha. Widac ze jestes w swoim swiecie malych zabaweczek i "symulatorow" samochodowych.

Niestety ty w jak widac w tym temacie nie masz nic do powiedzenia szczegolnie jesli chodzi o streetrancing i temu podobne tematy. A tak odzywaj sie do swoich towarzyszy z chlewa, bo moze tam macie takie zwyczaje a ode mnie sie odpie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ty w jak widac w tym temacie nie masz nic do powiedzenia szczegolnie jesli chodzi o streetrancing i temu podobne tematy.

Noooo... zaraz w ogole sie okaze, ze to jest watek o streetracingu, w ktory ja - jak ostatni kmiot - wtracilem sie z off-topicowa dyskusja na temat wyscigow komputerowych Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Dzisas co za nietryb Dołączona grafika Urodziles sie juz taki, czy brales korepetycje zeby to osiagnac?

 

Szkoda mojego czasu, EOT 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej stary Ibiza 15.3 s, a Viper 15.7 s :D:D:D:D

Czlowieku, moim Coltem koles zrobil nieco ponad 12s na bemowie 1 maja 2002 roku. A Corvetta wtenczas scigala sie z Nissanem skiline turbo + NOS i dostala w d*** z czasem ponizej 10s.

A Viper robil robil ponizej 9s.

To sa czasy na 1/4 mili czy na 100km/h? Bo nie wierze ze coltem na 400m masz 12 sekund.

Oficjalny czas z Modlina na 1/4 mili to 12.674 Boostera na Eclipse GSX, pozniej jest Krzys z czasem 12.740 w Corvecie Z06

:D:D:D

To na Bemowie sie scigali na 1/5 mili ?

Mitsubishi Eclipse nie wiem ile mialo wtedy na Bemowie. Ale wiem ile kolo Coltem identycznym jak ja tylko, ze na paliwie V-power (104 oktany) i wyciagniete siedzenia z tylu. Rozprawil sie z 3 Hondami CRX 1.6 (125 KM) wyciagajac czasy okolo 12s.

 

Tutaj jest link do imprezy ale ja nie oplacam abonamentu wiec nie wiem co tam pisze o tej imprezie. Moze jakies info o czasach bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....można jakoś zmienić parametry kart RIVA TNT 2 32mg...np programem rivatiuner??? .....bo przy starcie wywala komunikat"YOUR GRAPHICS CARD DOES NOT MEET THE MINIMUM SPECIFICATION FOR THIS GAME"!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....można jakoś zmienić parametry kart RIVA TNT 2  32mg...np programem rivatiuner??? .....bo przy starcie wywala komunikat"YOUR GRAPHICS CARD DOES NOT MEET THE MINIMUM SPECIFICATION FOR THIS GAME"!!!

nic z tym nie zrobisz... tnt2 nie wspomaga T&L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej stary Ibiza 15.3 s, a Viper 15.7 s :D:D:D:D

Czlowieku, moim Coltem koles zrobil nieco ponad 12s na bemowie 1 maja 2002 roku. A Corvetta wtenczas scigala sie z Nissanem skiline turbo + NOS i dostala w d*** z czasem ponizej 10s.

A Viper robil robil ponizej 9s.

To sa czasy na 1/4 mili czy na 100km/h? Bo nie wierze ze coltem na 400m masz 12 sekund.

Oficjalny czas z Modlina na 1/4 mili to 12.674 Boostera na Eclipse GSX, pozniej jest Krzys z czasem 12.740 w Corvecie Z06

:D:D:D

To na Bemowie sie scigali na 1/5 mili ?

Mitsubishi Eclipse nie wiem ile mialo wtedy na Bemowie. Ale wiem ile kolo Coltem identycznym jak ja tylko, ze na paliwie V-power (104 oktany) i wyciagniete siedzenia z tylu. Rozprawil sie z 3 Hondami CRX 1.6 (125 KM) wyciagajac czasy okolo 12s.

 

Tutaj jest link do imprezy ale ja nie oplacam abonamentu wiec nie wiem co tam pisze o tej imprezie. Moze jakies info o czasach bedzie.

Nie bylem na Bemowie dlatego sie pytam, sam tez nie wiesz jaki dystans i jakie zasady byly tego wyscigu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ty w jak widac w tym temacie nie masz nic do powiedzenia szczegolnie jesli chodzi o streetrancing i temu podobne tematy.

Noooo... zaraz w ogole sie okaze, ze to jest watek o streetracingu, w ktory ja - jak ostatni kmiot - wtracilem sie z off-topicowa dyskusja na temat wyscigow komputerowych Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Dzisas co za nietryb Dołączona grafika Urodziles sie juz taki, czy brales korepetycje zeby to osiagnac?

 

Szkoda mojego czasu, EOT 8)

ty jako ostatni kmiot rzucales sie z jakims lanosen na Celice i straszyles swoimi kolegami co wkladaja kasy w samochody wiecej niz warta jest ta Celica kolegi AmFe.

Co do nietrybienia, to staralem sie znizyc jak juz pisalem do twojego poziomu dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylem na Bemowie dlatego sie pytam, sam tez nie wiesz jaki dystans i jakie zasady byly tego wyscigu?

1/5 mili napisalem sarkastycznie. Oczywiscie wyscigi byly sedziowane na 1/4 mili. Nie wiem co o tym myslec. Widzialem na wlasne oczy czasy ponizej okolo 9s a teraz na Modlinie nie mogli przekroczyc 12 s.

Hmm, nawet na super bryki mowi sie "eight seconds car" - czyli te co wyciagaja ponizej 8 s. Czyzby w PL nie bylo fury, zaslugujacej na to miano ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Brzoza Draak dajmy sobie spokoj bo jak widac tego przypadku nie da sie uleczyc...po prostu ten czlowiek jest smutny,w sumie szkoda mi go ale... nieeee tam nie szkoda niech zyje w swoim wyimaginowanym swiecie

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie bylem na Bemowie dlatego sie pytam, sam tez nie wiesz jaki dystans i jakie zasady byly tego wyscigu?

1/5 mili napisalem sarkastycznie. Oczywiscie wyscigi byly sedziowane na 1/4 mili. Nie wiem co o tym myslec. Widzialem na wlasne oczy czasy ponizej okolo 9s a teraz na Modlinie nie mogli przekroczyc 12 s.

Hmm, nawet na super bryki mowi sie "eight seconds car" - czyli te co wyciagaja ponizej 8 s. Czyzby w PL nie bylo fury, zaslugujacej na to miano ?

Kaeres powiem ci jedno. Samochod schodzacy ponizej 10s to jest super fura (chodzi o zwykle samochody fabryczne + tuning). Kolo 8s to moze i maja ale super wyczesy typu Bughatti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...