Skocz do zawartości
poca

Colin McRae Rally 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne wady jakie na razie zauwazylim w colinie 3 to brak mojej ulubionek kamerki (zza samochodu ale z wiekszej odleglosci i wysokosci) oraz replay jest jakis taki niedorobiony bo kamera nie wodzi caly czas za samochodem (jak niszczylem samochod w demku to czasami nie chciala s9ie przelaczyc i nie bylo np widac samochodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche pograłem,menu takie sobie,przejechalem kilka tras i czy u Was tez sie tak ciezko gra.W poprzednich wersjach mistrzem nie bylem,ale czasy mialem spoko,a tu na kazdym zakrecie mnie wurzyca tak,ze nie moge fury opanowac,widocznie trzeba sie wczuc w maszyne:)Trasy tez sa powykrecane ciagle gdzies mozna sie wjeb...Takie moj pierwsze wrazenie moze sie szybko zmieni.Ide grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt, mogło by być wiecej kamerek do wyboru. Ja za to sie dziwie że dopieszczając niktóre szczegóły programiści zaniedbali takie ważne rzeczy jak kolizję z niektórymi obiektami. Zderzenie z jakimś słupem czy drzewkiem wygloda jak walnięcie w ściane z tytanu. Mogli by dać kilka stopni "twardości" takich przeszkód. Jeszcze wkurza mnie że zderzenie z dużą prądkością z czymś "nienaruszalnym" nie kończy sie jakimiś poważniejszymi skutkami niż tylko troszke pogięta blacha z przodu. Acha, jeszcze zauważyłem wygląd deski rozdzielczej jest śmiechu warty. W niektórych ścigałkach są nawet zegary i wskaźniki ruchome. Ta deska woła o pomste do nieba. Kilka plam na czarnym tle. Może sie do tego czepiam, ale przez to sie zraziłem do widoku "zza kierownicy" bo naprawde nieprzyjemnie patrzeć. pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mam problem z grą w trybie Championship Jak go wybiore to przy ładowaniu

odcinka testowego (shakedown) gra mi się zawiesza - system chodzi sobie ok - i koniec.

 

Natomiast tryb stages chodzi bez problemów, ale czasem mam masakryczne szarpanie, a Fraps daje mi ~35fps. Często wyjście z gry i ponowne wejście rozwiązuje ten problem. Zauważyłem że

odpalanie giery z parametrami z readme (NOSOUND I NOVIDEO) usuwa problem z okazyjnym szarpaniem. Próbowąłem różne stery do GF od 40.72 po 44.30 i nic, choć w helpie jest cos, że na gf4mx i detkach poniżej 44.80 coś się pieprzy z winy nVidii. Może instalacja najnowszych pomoże?

 

Wybrałem się do kumpla żeby oblookać jak to u niego będzie i pierwszy problem - na W98 nie SE nie da się zainstalować najnowszych kodeków M$ Show lub Mediaie) :( Ale poradziłem sobie dopisując do skrótu odpowiednie parametry (patrz powyżej) i poszło, ale....

Dzieje się u niego dokładnie to samo co u mnie.Tryb stages ok, a w Championship zwiecha. Też ma stery poniżej 44.80 (konkretnie 40.72).

 

Mam pytanie i prośbe do wxzystkich posiadaczy GF'ów o opinie jak im działają rzeczone tryby i jakich sterów używają.

Z góry THX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ładniejsza niż by to wynikało z dema ,szczególnie hiszpania mi

się podoba , otoczenie jak prawdziwe,góry urozmaicone otoczenie

ale co z tymi stejdzami przejdę jeden a następny jest już w innym państwie ,a i niezauważylem rozgrywki arcade jak w dwójce znaczy sie walka z kompem po 6 ,tylko 3 kamery a i zdbywanie opon itd nie podoba mi sie ,ale sama gra jak najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i prośbe do wxzystkich posiadaczy GF'ów o opinie jak im działają rzeczone tryby i jakich sterów używają.

Z góry THX.

Bardzo chetnie podzieliłbym się opiną/wrażeniami ale jest jeden problem muszę wcześniej pozyskać CMR3 :P Stay tuned :wink: .

 

Aby zakończyć dyskusję o kurzu, proponuje zobaczyć jak to wygląda w realu :P :

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Widać, że ten z Colina nie jest taki zły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram teraz padem i jakos lepiej sobie radze,choc w 2 wolalem klawiature.Mam pytanie dotyczace save`owania po kazdym odcinku czy jest mozliwe i czy mozna sprawdzam wyniki calego rajdu po kazdym odcinku a nie tylko przy dojezdzie na start,bo wtedy szybko przeskakuja i ciezko sie polapac.Giera coraz bardziej mi sie podoba choc w Hiszpani mam duze straty:)pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...