Skocz do zawartości
De łan

GeForce 6800(12 potokow)??firmowy czy nie

Rekomendowane odpowiedzi

Uciulalem troche kasy i mam zamiar kupic GF 6800(wersje 12 potokowa)

Teraz tak

 

1.Czy Chieftec 360W wystarczy bo moj Codegen napewno nie :lol:

2.Czy Point of View bedzie duzo gorszy od Leadteka :?: Bo PoV jest troche tanszy a kasy niemam jeszcze na Leadteka...Wiec zbierac na Leadteka czy brac PoV :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Czy Chieftec 360W wystarczy bo moj Codegen napewno nie :lol:

chief starczy...

 

2.Czy Point of View bedzie duzo gorszy od Leadteka :?: Bo PoV jest troche tanszy a kasy niemam jeszcze na Leadteka...Wiec zbierac na Leadteka czy brac PoV  :?:

imho bez znaczenia. obie sa oparte na firmowym rozwiazaniu nvidii, roznice moga byc tylko w chlodzeniu - jesli leadtek zasosuje swoje wlasnie, jesli nie to oprocz nalepek te karty niczym sie nie roznia... moze jescze dolaczonymi grami - mi osobiscie to co jest w pov bardziej odpowiada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chief powinien starczyc , ale IMO na styk. coprawda ten szef ma max obciazenie zdaje sie kolo 400W [kiedys byly testy] ale przezorny zawsze ubezpieczony. zwlaszcza jesli np bedziesz chcial dolozyc kolejny dysk , jakies wentyle i katody. od nadmiaru glowa nie boli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłodzenie Leadteka nie wiem czy wiele więcej da w przypadku odblokowywania bo podobno predzej wystąpia problemy z zasilaniem rdzenia. Ale nie o tym chciałem pisac ;) imho lepiej wziąć np. PoV a za miesiąc wymienić chłodzenie na noego VGA silencera - podobno wtedy są już szanse że będą w PL. Ja już tylko na to czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze 2 pytanka...Bo niewiem czy uda mi sie sprzedać Ti4600 z Zalmanem czy bez...gdybym sprzedal z zalmanem to lepiej np. zalozyc na Leadteka zalmana czy zostawic normalne chlodzenie...i jeszcze jedno-jezeli juz zakladalbym zalmana to te bloczki, ktore sie zaklada na rdzen mogą byc takiej samej wielkosci jak na Ti4600 czy zakladac te drugie(mniejsze) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przinwestuj odrazu w Szefa 420 troche większa cena a na dłużej napenwo ci starczy. A d grafy to moim zdaniem nie ma więskzego znacznia, chyba że lubisz wersje Box z grami itd :)

Pisał ktoś całkiem niedawo że nie warto kupować chiefa 420W bo jego moc jest bardzo zbliżona do 360W ( różnica chyba 2W ).

Za to różnia w cenie to około 60zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee coś mi sie nie che wierzyc różnica jest napewno większa ręcze ci :)

to uwierz bo szkoda reki...

http://www6.tomshardware.com/howto/2004012...upplies-01.html

zreszta wystarczy sie wczytac w tab. znam. 420-302 ma max 400W...

imho w tym przypadku zdecydowanie nie warto przeplacac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOl może trafiła im sie jedna sztuka bedzie więcej testów to wtedy można, ja nie mowie i nie podejmuje pochopnych decyzji ale patrzenie zgoła na jeden test jest śmieszne. To tak jakby ktoś testował akrte jeden na świecie i miał 20 k w 3dmarku 03 i co uwirzysz mu ? Nawet na tomshardware ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOl może trafiła im sie jedna sztuka bedzie więcej testów to wtedy można

to samo mozna powiedziec o tej 360-302, dajacej z siebie 390W...tez przypadek? nie wazne...biorac pod uwage podana fikcyjna wydajnosc pradowa, praktycznie slabe 12V, opinie userow, ten test, to wszystko utwierdza mnie w przekonaniu, ze ten zasialacz nie jest wart roznicy w cenie pomiedzy nim a 360-302...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosiarz, widze, że ty masz takiego Leadteka...Jak się kręci ?

 

Aha, jest jeszcze taka możliwość-Mój brat dostaje pod koniec sierpnia wypłatę, a wtedy mógłbym się szarpnąć nawet po 6800GT albo X800PRO..Tylko czy jest sens z moim procem(musze zmienić podpis-działa jako 2500+) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...