Skocz do zawartości
Shake

nForce2 - beta biosy - url

Rekomendowane odpowiedzi

Datowane na 29 lipca, dla płyt:

 

8rd34729.bin - 8RDA3G/+

8rda4729.bin - 8RDA+

rda34729.bin - 8RDA3I

gm3i4729.bin - 8RGM3I

8rgm4729.bin - 8RGMI

8rga4729.bin - 8RGA+

 

url: http://www.aoaforums.com/forum/attachment....tachmentid=9757

 

Oryginalny url z info o nich: http://www.aoaforums.com/forum/showthread.php?t=25728

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprze nowe Biosy do 8RAD3I po zainstalowaniu Biosu datowanym na 07.29.04 mojego procka widzi jako 1000Mhz a jak ustawisz wyzej to podaje Mhz jedyne rozwiazanie to 1600+ czyli jakby nie patrzac Bios rozpoznaje procka tylko w wartościach produkcyjnych 1400=1600+ to tak jak w Asusie A7V8x-x.I dziwna sparwa jak dla mnie Magic Bios po uruchomieniu go pytał czy chce wrócic do ORGINALNEGO BIOSU!! Czyli jak te bios z 27 nie jest orginalny to jaki on jest ja go wale wrociłem do 02/12/04 i jest OK.Nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprze nowe Biosy do 8RAD3I po zainstalowaniu Biosu datowanym na 07.29.04 mojego procka widzi jako 1000Mhz a jak ustawisz wyzej to podaje Mhz jedyne rozwiazanie to 1600+ czyli jakby nie patrzac Bios rozpoznaje procka tylko w wartościach produkcyjnych 1400=1600+ to tak jak w Asusie A7V8x-x.I dziwna sparwa jak dla mnie Magic Bios po uruchomieniu go pytał czy chce wrócic do ORGINALNEGO BIOSU!! Czyli jak te bios z 27 nie jest orginalny to jaki on jest ja go wale wrociłem do 02/12/04 i  jest OK.Nie polecam

Skoro to jest bios w wersji testowej, to jak magicbios miał go ściągnąć z sieci skoro go nie ma na ftpie? :) Jeszcze nie testowałem tego z 29 lipca, ale używam też wersji beta z połowy kwietnia na 8rda+ i żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shake mnie sie nie pytaj Magic go wykrył ściągnoł i tyle , jak?dlaczego nie wiem to wszystko dziwne jest

Dziwne nie jest - zapewne magicbios ma możliwość ściągania biosu dla danej płyty z www/ftp - nie znalazł tego biosu, znalazł ostatni oficjalny:)

Co do uwag - napisz w tym wątku który podałem na forum aoa - do tego właśnie są beta biosy, a tak wyjdzie nowy i błąd Ci zostanie (o ile faktycznie istnieje ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...