Skocz do zawartości
Lisek

Nowe rekordy na naszym forum!

Rekomendowane odpowiedzi

no przeciez juz o tym mowilem w tym temacie ze 267 dlatego mulilo :P

phpBB : Critical Error Could not connect to the database
Na Forum jest 126 użytkowników :: 47 Zarejestrowanych, 5 Ukrytych i 74 Gości
Błąd wywalało przy ~150 obecnych na forum.

Wczoraj był rekord, a dzisiaj?

Czas oczekiwania na odpowiedź serwera >1'30"

To co, wejście na forum po wysłaniu SMS pod #72XX a utworzenie nowego tematu SMS #79XX ???

Ruch będzie mniejszy, a za jakiś czas starczy na kupno następnego serwera :?

Połączenie zostalo przerwane przez zdalny serwer!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qyślij jeszcze 5 razy tego samego posta  :evil:  :evil:  :evil:

Pewnie nie wiesz, ale forum typu phpBB ma skłonności do "dublowania postów" w przypadku problemów z dostępem do bazy. Gdybyś nie odpowiedział, to post bym usunął - a tak to muszę pisać do modów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qyślij jeszcze 5 razy tego samego posta  :evil:  :evil:  :evil:

Pewnie nie wiesz, ale forum typu phpBB ma skłonności do "dublowania postów" w przypadku problemów z dostępem do bazy. Gdybyś nie odpowiedział, to post bym usunął - a tak to muszę pisać do modów :P
Jakoś ngdy mi się tak nie stało :twisted: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dzisiaj beda bardzo duze problemy z dostepem bo jeden z serwerow idzie do remontu i nie bedzie dostepny do jutra do blizej nie okreslonej godziny.

no to fajnie ;] ide pograc w dooma lol... (ale czat sie zrobil z tego tematu) :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak każdy użytkownik wpłacił by na konto po 1zl to by się uzbierało na jakis marne 1GB Ram lub Jakiegos Proca... :P ;)

może po 2 zł i by było jestem za sam chętnie wpłacę
Byłooo

:lol:

:?

wejście na forum po wysłaniu SMS pod #72XX a utworzenie nowego tematu SMS #79XX ??? 

Ruch będzie mniejszy, a za jakiś czas starczy na kupno następnego serwera

... patrz wyżej ....

Wytnie ktoś wreszcie tego dubla co mi tak pięknie wyszedł parę postów wyżej? Albo nie, bo znów baza padnie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jeśli by zrobić taką zrzutke po niewiele kasy to mógłbym sie spokojnie dołożyć. Ale raczej mało chętnych znajdziecie, polacy to skąpcy, każdą złotówke by ci zabrali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by zrobić taką zrzutke po niewiele kasy to mógłbym sie spokojnie dołożyć. Ale raczej mało chętnych znajdziecie, polacy to skąpcy, każdą złotówke by ci zabrali.

juz było ze było szukaj :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Widziałem że było i właśnie dlatego powiedziałem że można by to wykonać. ;)

Sam bym na to nie wpadł. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No najlepiej to zrobic abonament na rok za 1 zł ;) Tylko zeby SMSem dało sie płacic ;) Napewno sie zubiera a odrazu sie troche przypływ nowych ograniczy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No najlepiej to zrobic abonament na rok za 1 zł ;) Tylko zeby SMSem dało sie płacic ;) Napewno sie zubiera a odrazu sie troche przypływ nowych ograniczy :twisted:

IMO bardzo dobry pomysł !!! było by troche grosza na upgrade;y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na mysli "wzgledy taktyczne" ?

Razważmy mój pomysł:

1 zł (nawet 2) - to nie majatek, kazdy czynny user zapłaci chetnie, nowi zanim zapłaca, jak to w polsce, beda korzystac ile moga za free bez rejestracji - i tu kolejny plus - mniej głupich pytan, wiecej ludzi nauczy sie szukac bo bedzie jednak załowac tej złotówki. Jesli ilosc sie zmniejszy to i nie trzeba tak wydajnego servera :) Poprostu mój pomysł polega na tym zeby było jak jest, ale rejestracja kosztowała 1-2 zł i była wazna rok :) Mysle ze ci co sa z nami długo to zrozumieja, 2 złote jakos przeboleja :) Poza tym pewnie sa uzaleznieni od forum i będa musieli zapłacic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na mysli "wzgledy taktyczne" ?

Razważmy mój pomysł:

1 zł (nawet 2) - to nie majatek, kazdy czynny user zapłaci chetnie, nowi zanim zapłaca, jak to w polsce, beda korzystac ile moga za free bez rejestracji - i tu kolejny plus - mniej głupich pytan, wiecej ludzi nauczy sie szukac bo bedzie jednak załowac tej złotówki. Jesli ilosc sie zmniejszy to i nie trzeba tak wydajnego servera :) Poprostu mój pomysł polega na tym zeby było jak jest, ale rejestracja kosztowała 1-2 zł i była wazna rok :) Mysle ze ci co sa z nami długo to zrozumieja, 2 złote jakos przeboleja :) Poza tym pewnie sa uzaleznieni od forum i będa musieli zapłacic ;)

Nie wiesz chya ile kosztuje obsługa i wszystko co związane z opłatą przez sms-a :cry: Gdyby forum było płatne to jak myślisz - ktoś 1-szy raz na nie wchodzi a tu trzeba płacić za rejestrację...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No najlepiej to zrobic abonament na rok za 1 zł ;) Tylko zeby SMSem dało sie płacic ;) Napewno sie zubiera a odrazu sie troche przypływ nowych ograniczy :twisted:

Wiesz z 1 PLN + VAT dla serwisu zostalo by 37 groszy od kazdego SMSa, a nastepnie jeszcze minus 19 procent na podatek od tego. Czyli z SMSa za 1,22 PLN na serwer by zostalo 30 groszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm,,, sprawa do pomyslenia, 3zl za rok tez nie straszy a myslę że wspomoże ...

 

10 000 * 3zł :> i juz jest na serwerplant'a ;-) kwestia sposobu zostaje - tak by $ szly na forum a nie obslugę usługi ;-) moze dla chętnych jakas strona z banerami do klikania hehe ? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można ew. otworzyć konto (najlepiej w takim banku gdzie jest wszędzie, żeby nie trzeba było płacić prowizji) i liczyć na ludzi, kto wpłaci najwięcej zamiast rangi uczestnik będzie miał "super hiper fajny szczodry uczstnik" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...