Skocz do zawartości
Lisek

Nowe rekordy na naszym forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony cieszymy sie, gdyż Najwięcej użytkowników 241 było obecnych 01 Sie, 2004 22:59. Poprzedni rekord wynosił AFAIR 215 osób i został osiągnięty poł roku temu :) Widać DOOM3 zrobił swoje...

 

Niestety, ma to swoje złe strony. W tej chwili serwer ledwo zipie zatrzymując się co chwilę (a jest to dosyć mocny sprzęt - PIV 3.0 HT + i875 + 2GB RAM + 2 dyski SATA w RAID).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech. Platform _serwerowych_ z założenia się nie kręci. I dobrze.

jak sam napisales:

" z zalozenia" ;]

 

mozecie byc pierwszym serwisem z podkreconym serwerem ;] nie mowie o zadnym hardcore a o lightowych 500mhz ekstra :D

tak:

moc + 500MHz

stabilność - 15%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej użytkowników 267 było obecnych 03 Sie, 2004 22:51

 

Przyjmiemy darowizny w postaci modulow pamieci 1 GB, plyty pod Xeony/Opterony i wlasciwe do nich procesory ;). Dyskami SCSI tez nie wzgardzimy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej użytkowników 267 było obecnych 03 Sie, 2004 22:51

A, to dlatego co chwilę "Critical Error" mi wywala. Już myslałem że proxy muszę przepchać :wink:

Przyjmiemy darowizny w postaci modulow pamieci 1 GB, plyty pod Xeony/Opterony i wlasciwe do nich procesory ;). Dyskami SCSI tez nie wzgardzimy ;)

SCK nie chce nic zasponsorować? Oni mają dużo różnych dziwnych rzeczy na składzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SCK  nie chce nic zasponsorować? Oni mają dużo różnych dziwnych rzeczy na składzie  :P

Ale zaslabe ;) Dzisiaj ich ogolacalem z sieciowek i plyt na BXie ;)
To znaczy że nie mam po co do nich jechać jutro? ... dzisiaj :lol:

No ładnie ... następnym razem będę szybszy :P

 

... albo pójdę do drugiego z braci P. - też ma ładny smietnik! Same rarytasy z recyclingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o czym Wy mowicie??

Rozmawiamy jak ziomal z ziomalem :lol:

Taki folklor lokalny, sklepy ze sprzętem komputerowym przywożonym z zagranicznych smieników (.. no prawie, ze zgniatarki nie wyciągają).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SCK  nie chce nic zasponsorować? Oni mają dużo różnych dziwnych rzeczy na składzie  :P

Ale zaslabe ;) Dzisiaj ich ogolacalem z sieciowek i plyt na BXie ;)
To znaczy że nie mam po co do nich jechać jutro? ... dzisiaj :lol:

No ładnie ... następnym razem będę szybszy :P

 

... albo pójdę do drugiego z braci P. - też ma ładny smietnik! Same rarytasy z recyclingu.

Troche zostalo widzialem ze ladny stosik tego lezal. W sumie to nawet jestem zly bo BXy sa od Compaq'a i ani pc speakera nie maja ani wyjscia na niego i nie wiem co znowu nie dziala z jednym z nich ech ;)

 

A tak jak popatrzylem to te nowe HP syca co wlasnie niby przyszly ;) Tak z 4 sztuki HP NetServer 2xP3-700 XEON, 2GB ram,3x18GB by nam starczyly ;)

 

Drugi znaczy sie polbit czy cos przegapilem w moim miescie ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nawet jestem zly bo BXy sa od Compaq'a i ani pc speakera nie maja ani wyjscia na niego i nie wiem co znowu nie dziala z jednym z nich ech ;)

Jak nie mają? Te płyty były "gołe"/ Coś mi się zdaje że w tej "Compaq ready" złączce jest wyprowadzony speaker, trzeba by sprawdzić jak to fabryka łączyła (dokumentacj jak zwykle brak, wrrr)

A tak jak popatrzylem to te nowe HP syca co wlasnie niby przyszly ;) Tak z 4 sztuki  HP NetServer 2xP3-700 XEON, 2GB ram,3x18GB  by nam starczyly ;)

:lol: Ło matko ... 8 x XENON + 8GB RAM ... symulację pogody chcesz liczyć? Bez kompa zgadnę - albo będzie lało, albo nie :lol:

Drugi znaczy sie polbit czy cos przegapilem w moim miescie ;) ?

Absolutnie nic - dwóch braci / dwie firmy (obie dziwnym trafem na POL). Ale może bez reklamy? W końcu jeszcze nie sponsorują :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nawet jestem zly bo BXy sa od Compaq'a i ani pc speakera nie maja ani wyjscia na niego i nie wiem co znowu nie dziala z jednym z nich ech ;)

Jak nie mają? Te płyty były "gołe"/ Coś mi się zdaje że w tej "Compaq ready" złączce jest wyprowadzony speaker, trzeba by sprawdzić jak to fabryka łączyła (dokumentacj jak zwykle brak, wrrr)
Dokumentacja jest na plycie ;) Zeby odpalic nalezy zewrzec pin opisany jako SCSI Led nr 2 z jakims obok ;) Na opisanym jako PW jeszcze nie doszlem co jest ;) Jutro walne fotke jak fajnie wyglada element opisany jako pc-speaker

 

 

Ło matko ... 8 x XENON + 8GB RAM ... symulację pogody chcesz liczyć? Bez kompa zgadnę - albo będzie lało, albo nie :lol:

Tam odrazu pogode - tweak'a hostowac ;) Tylko gdzie bym to postawil ;) Teraz pozeramy jednego 3 GHz w calosci i sie zacina ;) A tak 8x700 MHz procesory to ladny klasterek z load-balancem by byl ;) Bysmy sie chwalili ze mamy farme serwerow ;)

 

Absolutnie nic - dwóch braci / dwie firmy (obie dziwnym trafem na POL). Ale może bez reklamy? W końcu jeszcze nie sponsorują

aaaa teraz lapie ;) M&B P. ;) ? Kontroluja pol rynku szrotu w kraju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co mi paleta :P ten serw to na tweaka a dla mnie tylko obudowa :D

To najpierw jakiegos budowlańca zawołaj żeby sprawdził czy podłoga wytrzyma ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...