Skocz do zawartości
eseses

wlan - problem z transferem

Rekomendowane odpowiedzi

czolem

 

prosto: mam ap planet 1966, -ciowke bodaj planet 8305 i problem w tym, ze od jakiegos czasu na kompach ktore dostaja net z wlanu wykres przedstawiajacy transfer wyglada tak. I nie chodzi tu tylko o fgeta ale o http, p2p i cala reszte. FG (nie tylko fg, rowniez wykresy w innych prog.) ZAWSZE pokazuje taki wykres, chyba, ze serwer jest rzeczywiscie wolny.. po prostu zwieszka co podobny odstep czasu.

 

dlaczego wiec tak sie dzieje? nigdy nie chce isc pelna para :? ^v^v^v^v^

 

z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sie dziwisz ... ja mam podłączony net tylko do 1 kompa ... na najwolniejszym neo i mam non stop takie skoki transferu ... zeby choc minutę transfer był stały ...

 

jeszcze jedno .. powiedzcie mi czy serwery ze stronami mają ograniczenia szybkości połączenia? bo jak oglądam strony, tzn w jednym czasie otwieram tylko jedną to transfer nigdy nie przekracza 6-8KB/s mimo, że łącze mam ok 16KB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem ale mnie transfer poprosut spada na maxa i zrywa polaczenie z AP!!!dziwne bo tylko pod xp!pod 98 wszystko ok!ale niestety nie ma dobrych sterow pod xp dla tej karty!ja przeszedlem na 8303:( jest duzo tansza i lepsza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...