Skocz do zawartości
medievil

hasło na karcie pamięci w nokii 6230

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Mam wlasnie taki problem, jestem pewien ze wpisalem hasło: 3466 i podczas proby usuniecia hasła wyswietla komunikat że haslo jest bledne. Sformatowalem karte (poszlo tyle fajnych fotek) i przywrocilem ustawienia fabryczne tel i dalej lipa. Co robic, da sie to jakos usunac ??????

Moze jest jakis kod jak np. na portfel elektroniczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie formatowales telefon bo w nim bylo zapisane haslo (plik MMCSTORE), moze zrobiles backup wiec przywruc do telefonu i zobacz...

Pruboj jakims lamaczem hasel na PC ja potraktowac, bo w innym wypatku karta do smietnka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz sformatowalem karte bo myslalem ze haslo sie skasuje, przywrocilem fabryczne i jestem pewien na 100000.....% ze to bylo to haslo co napisalem wyzej, bo nawet taki pin mam i latwo mi bylo zapamietac, wiec nie mam pojecia co sie moglo stac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie formatowales telefon bo w nim bylo zapisane haslo (plik MMCSTORE), moze zrobiles backup wiec przywruc do telefonu i zobacz...

Pruboj jakims lamaczem hasel na PC ja potraktowac, bo w innym wypatku karta do smietnka.

 

jak odnalezc ten plik MMCStore, czy do tego sluzy jakis program :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...