Skocz do zawartości
tumeks

Nvidia którą wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie czy warto teraz kupić FX 5700 czy lepiej zbierać kase odrazu na GF 6800 ??? Acha i mam cały czas ten zasilacz FEEL'a 300W i czy wystarczył by na FX 5700 bo na 6800 napewno nie acha i aprawdzałem sobie ile bierze moj sprzet to wychodzilo cos kolo 250W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dzien dzisiejszy nie polecam kupywac fx'a5700 bo to juz nie inwestycja w przyszlosc... 4 potoki i 128bitowa szyna to juz nie to. Warto naprawde warto nazbierac na 6800 i cieszyc sie plynnoscia w nowych grach chocby w Doomie3 no i bedziesz mial spokoj na 3 lata. Ale zasile bedziesz musial zmienic ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz FX 5700.... :!: Fx ogólnie mówiąc są shitami... :lol: Weż lepiej Radka 9600 Pro,9500 chyba ze Cię stac na 9800SE/9800.... Chyba ze Ci się nie spieszy to możesz poczekać i dozbierać na GF 6800... :twisted:

 

A co do zasilki to do GF 6800 chyba bedziesz musial zmienic bo do tych radków to moży wystarczy.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche brakuje a stronki to moge wykonać:

<?php echo "Grafike cały kod (php, javascript, html, dhtml kożystam z bazy danych mysql( jak potrzeba)) moge wykonać sklepy strony prywatne strony dla firm wszytko :D" ?> A brakuje mi okolo 600 zł 2 stronki i mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...