Skocz do zawartości
tayler

cło na czesci komputerowe w uni

Rekomendowane odpowiedzi

witam , wie ktos jak wysokie jest clo na czesci komputerowe sprowadzane z uni oraz kiedy je trzeba placic ? (wartosc przedmiotu , ilosc , nowy czy nie ) . mam taki porblem bo wlasnie jestem sobie na wakacjach za granica i nakupilem kart graficznych ale mam stracha ze na lotnisku mnie jebna ze mam zaplacic clo albo i jeszcze gorzej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

staraj sie ladnie wygladac :D jak jedziesz sam to wez np dziewczyne ze soba albo cos :) jak ja jechalem z rodzina to polski celnik tylko zlookal czy ilosc paszportow sie zgadza a niemiecki macnol reka zeby sie nie zatrzymywac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takmi mały OT: Tylko nie bijcie bo jestem w tym bardzo zielony... :wink:

Czy może mi ktoś podać linki do sklepów z UE (konkretnie: NIEMCY, HOLANDIA, BELGIA) sprzedające czesci komputerowe. Chciałbym się rozeznać w ich cenach.

 

Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawie samego cla neistety Ci nie pomoge. Ale jestem ciekaw jakie Ty kupiles te karty, ze az 15 szt. Jesli mozesz to napisz nam i w jakiej cenie, bo z ilosci wyglada na to, ze sie oplacalo :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takmi mały OT: Tylko nie bijcie bo jestem w tym bardzo zielony... :wink: 

Czy może mi ktoś podać linki do sklepów z UE (konkretnie: NIEMCY, HOLANDIA, BELGIA) sprzedające czesci komputerowe. Chciałbym się rozeznać w ich cenach.

 

Z góry dzięki!

http://elcheapo.nl/ - Holandia. Wyszukiwarka najtanszych ofert. Moim zdaniem niezbyt sie oplaca. Niedawno byl gdzies temat o cenach w UE, tam bylo wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra , przesadzilem :roll: ale naprawde to 12kart 8)

1xgeforce 4 ti4200 8xagp 64mb

1xgeforce 4 ti4400 128mb

1xgeforce 4 ti4600 128mb

1xgeforce 4 ti4800se 128mb

1xradeon 9700pro 129mb

7xradeon 9000pro 64mb

 

karty najpierw przetestuje , ktoras fajna se zostawie a reszte na sprzedaz wystawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, czego w polsce jest takie zdzierstwo ?Niby mamy w polsce jedne z najnizszych płac "cywilizowanego" świata, a karty o ponad 100 drozsze. Np w USA ATI R9800 Pro 128 256 bit ok 190$ ($=3.57 PLN) :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, czego w polsce jest takie zdzierstwo ?Niby mamy w polsce jedne z najnizszych płac "cywilizowanego" świata, a karty o ponad 100 drozsze. Np w USA ATI R9800 Pro 128 256 bit ok 190$ ($=3.57 PLN) :/

Powiedzmy ze zajmujesz sie sprzedaza czesci komp w polsce. Aby sciagnac karty do kraju np ze stanow musisz oplacic podatki, cla, oplaty przewozowe, utrzymac firme i od kazdej karty pobrac prowizje zebys mial za co zyc i interes byl oplacalny. W koncu nie jestes swietym mikolajem.... i tym oto sposobem karta kosztujaca w stanach 800 zl w polsce kosztuje 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...