Skocz do zawartości
Immothep

Odblokowanie 4 potoków w GF6800 - HOWTO

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda mam karte konkurencji ale cieszy mnie ze wkoncu da sie odblokować 4 nieaktywne potoki w podstawowej wersji GF6800 :)

Wszystko co potrzeba to najnowsza wersja RivaTuner

 

 

Zwykły GF6800 - 12

Dołączona grafika

 

 

 

 

Tutaj wybieramy ilość potoków, zapisujemy zmiany i resetujemy komputer

Dołączona grafika

 

 

 

 

A tutaj już zmodowany GF 8) - 16

Dołączona grafika

 

 

Na razie nie znalazłem najnowszej wersji RivaTuner, jeśli ktoś ma to niech zapostuje linka lub wysle na maila - umieszcze na ftp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Co do ilości podatnych sztuk to zależy czy te 12-potokowce to tzw. "gorsze egzemplarze" jak u ATI, czy po prostu wszystkie takie same tyle że poblokowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to najnowszy na stronie i pewnie musisz miec nowe stery, mi sie wydaje że to nie tak hop siup mi co prawda wszystko jedna Ale nvidia po ati nie byłay tak gkupia i nie psrzedawałaby pełnowartościowych gt za sporo mniejsze pieniądze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że narobiłem zamieszania, wszyscy zbyt bardzo wzieli sobie do serca to co napisałem "Winfast czas cię pomęczyć" ale ja teraz nie piszę ze swojego kompa w domu. Tylko z drugiego oddalonego o 30km. A mianowicie z Celerona 333, płyty Alladin, i nie Winfasta 6800 a 3DFX Voodoo Banshee więc 16 potoków to on miał napewno nie bedzie. Sorry, ale nie wiedziałem, że wszyscy tak się nastawią.

Mogłem wcześniej spojrzeć co piszecie, ale mam trochę pracy (pisania). Dla pocieszenia w sobotę na wieczór będę już u siebie z WinFastem sam na sam. Jak ja doczekam do tej soboty to już nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ponoc nie ma tej najnowszej versji RT wiec ochlonijcie troche ;) BTW ten rusek to pewnie niedługo dostanie jakas posadke u NV albo ATI :twisted: jak on to zrobił ? :lol: choc z 2 strony niechce mi sie wiezyc zeby w kazdym 6800 dalo sie odblokowac te 4 potoki i to jeszcze tylko softwaerowo !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh nie uwierze poki nie zobacze, tu odblokowac tak latwo sie nie da juz potokow. Bez namacalnych dowodow nie ma sie co podniecac.

Za 1600 zł można liczyć na jakieś bonusy. Jak stanieje do 1000 zł, to będzie jak z 9800 SE@PRO ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że do tej pory tylko karty ATi były tak owocnie modowane i przez to bardzo popularne: 9500 @ pro @ 9700 @ pro @ 9800 @ pro @ xt.

nVidia zapragnęła spróbować nowego marketingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie skoczyło bo ja o potoki nie obgryzam palcy :) Tylko jestem realistą. Moim zdaniem nie można napalać sie zbytnio a kupie sobie 12 potoków na cholere mam przepłacać bo i tak sobie zaraz odblokuje. To myślenie jest błedne b żadna karta nie będzie w 100 % pełno wartościowa po odblokowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, taki bonus jest strasznie daleki od prawdziwego bonusa a wiec nie ma co liczyc na niego. Raczej watpie by przy tej predkosci, mocy, i technologii wykonania , sprzedawali karty ktora sa w pelni sprawne za nizsza cene, to jest niewykonalne.

A jak znam zycie to pewnie jakis fake (bo przeciez wszyscy sikaja teraz bo NV powiedzialo ze da sie odblokowac z ironicznym usmieszkiem) tak wiec o fake nie trudno. Poki nie zobaczymy naocznie pierwszych testow i efektow to nei ma co w ogole o tym dyskutowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...