Skocz do zawartości
Sojer

Jaka grafe do dooma 3 i hl2?

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko dlatego że są stery i gra pd NV ale HL2 bedzie pod ati a do dooma ati wypuści stery i zobaczymy kto bedzie lepszy :twisted:

Jak na razie NV ma lepszą technologię CINE FX 3.0 :D

Wciąż powtarzam że NV na taktowaniach ATI jest od niego jakieś 50% wydajniejsze :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlatego że są stery i gra pd NV ale HL2 bedzie pod ati a do dooma ati wypuści stery i zobaczymy kto bedzie lepszy :twisted:

no i co z tego?

stalker też wyjdzie pod logiem nvidii więc bardziej sie opłaca kupić 6800 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlatego że są stery i gra pd NV ale HL2 bedzie pod ati a do dooma ati wypuści stery i zobaczymy kto bedzie lepszy :twisted:

Jak na razie NV ma lepszą technologię CINE FX 3.0 :D

Wciąż powtarzam że NV na taktowaniach ATI jest od niego jakieś 50% wydajniejsze :!:

Tak sie składa że doom 3 ani wiekszosc gier przez rok dwa tego nie wykorzysta wiec co cine 3.0 ma tu do rzeczy ?

 

A poza tym Ati też wypuści stery pod gry wiec spokojnie nie bedzie z Ati tak źle to za duże pieniądze wchodzą w grę żeby tak łątwo dali się zepchnąć przez stery :twisted: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poza tym Ati też wypuści stery pod gry wiec spokojnie nie bedzie z Ati tak źle

tylko, ze to nie jest kwestia jedynie sterow -

http://www.3dcenter.org/artikel/2004/07-30_english.php

 

a przy okazji - ati zawsze mialo problemy z ogl, i jakos nigdy nie potrafili sie z nimi uporac (nwn, kotor, cs), osobiscie mam nadzieje, ze d3 bedzie dla nich takim kopniakiem na rozped...a jesli nie...no coz sie mowi trudno....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poza tym Ati też wypuści stery pod gry wiec spokojnie nie bedzie z Ati tak źle

tylko, ze to nie jest kwestia jedynie sterow -

http://www.3dcenter.org/artikel/2004/07-30_english.php

 

a przy okazji - ati zawsze mialo problemy z ogl, i jakos nigdy nie potrafili sie z nimi uporac (nwn, kotor, cs), osobiscie mam nadzieje, ze d3 bedzie dla nich takim kopniakiem na rozped...a jesli nie...no coz sie mowi trudno....

Z tym , ze trzeba sie zastanowic czy jedna gra w OpenGl bedzie wyrocznia dla skali wydajnosci Ati ;) Nie ma sie co oszukiwac ale D3 nie powalilo jakosci grafiki na kolana IMO do FarCry mu daleko . A gierek w Direct X jest o wiele wiecej . Obadamy jak HL2 wejdzie i sytuacja sie odwroci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poza tym Ati też wypuści stery pod gry wiec spokojnie nie bedzie z Ati tak źle

tylko, ze to nie jest kwestia jedynie sterow -

http://www.3dcenter.org/artikel/2004/07-30_english.php

 

a przy okazji - ati zawsze mialo problemy z ogl, i jakos nigdy nie potrafili sie z nimi uporac (nwn, kotor, cs), osobiscie mam nadzieje, ze d3 bedzie dla nich takim kopniakiem na rozped...a jesli nie...no coz sie mowi trudno....

Dobra ale poki co wyszła jedna gra gry na directx widać wygladaja lepiej. A wieć jak powiedział kolega wyżej nie ma co mierzyć. A poza tym z silnikiem Cine 3.0 naprawde nie ma co wyjeżdżać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko właśnie że grafika nie powala na kolana w D3 tak jak miało to miejsce w FarCry... miałem okazję oglądnąć DOOM 3 i powiem że ładne, ale tylko tyle. Grać się da bez kłopotu na GF4Ti4200 a mój braciak gra na GF4MX440 :) też nawet chodzi :) Dla wyczynowców dodam że można uruchomić grę w 320x240 i tu nawet GF2MX sobie radził :) Oczywiście ten tryb można jedynie wymusić poprzez edycję pliku konfiguracyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...