Skocz do zawartości
desperat

problem z netem

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze ten problem nie bardzo nadaje sie do tego forum, ale moze jednak ktos bedzie w stanie mi pomoc. Otoz wyglada to nastepujaco: naleze do sieci osiedlowej liczacej 150czlonkow. Od pewnego czasu mam duza utrate pakietow, gdy pinguje jakis serwer (ok 30-70%), przy czym utrata pakietow na sieci jest zerowa. Najdziwniejsze jest to, ze inni uzytkownicy tego nie maja. Admin nie umie nic poradzic, wiec pytam sie was :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzybek

 

1 mozliwe ze nie masz lostow tylko twoj progz ktorym to sprawdzales zle dziala

2 mozliwe ze masz inna klase ip i cie routery jakos inaczej puszczaja?!

 

Wez sprawdz ping plotterem jaka jest twoja taras np do wp potem idz do kumpla i sprawdz jaka u niego ;] jesli taka sama to sprawdz jaki masz ip i jaki ma te kumpel ;] jesli klasy sa takie same ( czyli tylko koncowka sie zmienia ) to nie wiem juz :o moze twoj ip zostal jakos uwalony?:P

 

 

desperat

 

p2p to system sciagania plikow; ] wiekszosc zasysania sie na nim opiera:P a programem niewykorzystujacym p2p mozna chyba nazwac clienty FTP ;] i przegladatrki internetowe + prgramy takie jak flash get , get right itp ;] filmu sobie raczej tak nie zassasz chyba ze masz wtyki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...