Skocz do zawartości
xavier84

PSX

Rekomendowane odpowiedzi

Samo kopiowanie plyty nie jest przestepstwem.

Kupie sobie gre i moge ja powielic 100x byle nie instalowac ja na innym kompie niz docelowy. Piractwem jest nawet gdy ten sam oryginal zainstalujesz u kumpla zeby mu gre pokazac i ja zostawisz aby sobie gral.

Przeciez jak kupujesz oryginalna gre to nawet jest wskazane aby sobie zrobic kopie zapasowa i korzystac wlasnie z kopii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy robienie kopii filmu to nie piractwo ?  :roll:

A może gościu chce sobie nagrać dvd z darmowym playerem i upchać tam mp3??? :twisted: ja tam używałem do dvd nero i wszystko działa, gry, filmy, mp3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz mu MK3, Soulblade'a, MGSa, GTA 1 i 2 i Duke'a to na pewno ;)

hehe nie no bez przesady, juz wiem co mu pokazywac, a co nie ;) Głownie chodzi o Gran Turismo, Nfs'y, Crash Bandicot i takie inne. Młody aż mi jęczy jak mu nie dam pograc chociaz w Gran Turismo 4 na mojej PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj mu Parappa the Raper i jakiegos Crash Bandicoota i bedzie git ;)

A jak niie zechce, to daj konsolkę mi :)

Imo sprzęt jest dobry dla każdego, jeśli chodzi o wiek.

Jeszcze pamiętam, jak się grało w Harvestmoon: Back to Nature, wszelakie crashe, Abe'y (4 latkowi nie polecam, jak w 1 podstawówce zobaczyłem tą grę to, zaczynając od koszmarów, mam pietra nadal jak ją widze, i przez to nigdy nie mogłem jej przejść). Jest wiele gier. Jeszcze do tego darmowe: plushy2 i inne.

 

Jeszcze takie pytanko. Jest jakiś sposób by PSX'a podłączyć bezpośrednio do monitora?

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Abe oddworld's zagrywałem sie całymi dniami, mam to jeszcze na PC. Z checia bym sobie to zobaczył na starym plejaczu :D gra dla 4-latka to nie jest , jemu dobrze wychodzi wymachiwanie padem przy zakretach w byle jakiej scigałce. Taki sixaxis z pleja3 byłby idealny. Szkoda ze nei ma takich padów na starsze pleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapodaj mu Spyro The Dragon ,albo Crash Bandicoot. Jakąś platofrmówkę ,gdzie zbiera się gwiazdki ,diamenty ,jabłka czy cokolwiek. Byleby było w 3D. Ważne by przynajmniej szedł do przodu i to już sukces. Wiem ,bo sam mam siostrzeńca i akurat ma 4 lata ,to mu włączam czasem Croc'a na PC czy tam jakiś Mario64 na emulatorze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Abe oddworld's zagrywałem sie całymi dniami, mam to jeszcze na PC. Z checia bym sobie to zobaczył na starym plejaczu :D gra dla 4-latka to nie jest , jemu dobrze wychodzi wymachiwanie padem przy zakretach w byle jakiej scigałce. Taki sixaxis z pleja3 byłby idealny. Szkoda ze nei ma takich padów na starsze pleje.

Akurat jest taki pad do PS1, tylko wez go dostan...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

ja ostatnio widzialem te pady u mnie w sklepie - bezprzewodowe za 34.99 Euro. podejrzewam, ze na ebayu znajda sie znacznie tansze :)

ciekawe jak by sie na takim czyms gralo w Gran Turismo :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. kiedyś coś czytałem, że jest coś takiego jak playstation i psx :) Tj. PSX był(jest) wydawany tylko w Japonii i był czymś jakby centrum multimedialnym w domu ;) Mógłby ktoś to potwierdzić, zaprzeczyć temu? Źródła niestety nie znalazłem ale raczej na pewno było to na wikipedii. Teraz nie mogę się doszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2489843[/snapback]

ja ostatnio widzialem te pady u mnie w sklepie - bezprzewodowe za 34.99 Euro. podejrzewam, ze na ebayu znajda sie znacznie tansze :)

ciekawe jak by sie na takim czyms gralo w Gran Turismo :rolleyes:

No własnie ciekawe!! :D skusiłbym sie na niego, ale troche za drogi. Szkoda, ze nikt z forum nie mial jeszcze okazji przetestowac takiego pada, bo mdle sie zagranicznymi wypowiedziami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyglądałem się ostatnio tej aukcji i uznałem, iż troche drogo (wg. mnie), zwłaszcza że jest to goła konsola (0 padów kabli itp).

W tej cenie osobiście wolałbym DC (wprawdzie bez gwary, ale pełny osprzęt) mimo sporego problemu z grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. kiedyś coś czytałem, że jest coś takiego jak playstation i psx :) Tj. PSX był(jest) wydawany tylko w Japonii i był czymś jakby centrum multimedialnym w domu ;) Mógłby ktoś to potwierdzić, zaprzeczyć temu? Źródła niestety nie znalazłem ale raczej na pewno było to na wikipedii. Teraz nie mogę się doszukać.

No wiesz, nawet sie starac bardzo nei trzeba: http://en.wikipedia.org/wiki/PSX_(DVR) ;)

 

EDIT: @Xaon: chyba sie niezbyt uwaznie przygladales, bo w opisie stoi jak wol:

W ZESTAWIE: KONSOLA , JOYPAD, WSZYSTKIE KABLE + KARTA PAMIĘCI !!!

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: @Xaon: chyba sie niezbyt uwaznie przygladales, bo w opisie stoi jak wol:

;)

Na to wygląda. Zapamiętałem iz to była łysa konsola... Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok juz ją mam. Od razu ostrzegam gdyby ktos chcial ta konsole kupić, ze w zestawie pad+memorka nie są oryginalne(akurat mi to juz nie sprawiło prolemu), za to facet dołozył kabel RGB, a spodziewałem sie zwykłego drucika compositowego+przejsciowka euro.

 

... pozniej zobacze co na to dzieciak :D

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem kupowanie teraz PSX'a to nieporozumienie :) Niewiele drożej jest GC o wieeeele wydajniejszy a droższy o 50zł a na pewno sprawia podobną frajdę. Sam zresztą oddałem niedawno swojego ps'a z kompletem gier (tzw. "kopii bezpieczeństwa" - cytat z pewnej aukcji xbox'a ;] ) za butelkę Beherovki. Szczerze powiem konsola po prostu nudzi tym bardziej, że z łatwością się ją emuluje. Aczkolwiek czasem myślę coby tu nie pograć w GT2, Crash racing czy C&C. Wódka się skończyła to co czas "wypożyczenia" plejaka też? ;] Z kolei zupełnie za free oddałem kumplowi kierownicę z pedałami biegami i możliwością podłączenia pod ps, n64 i dc. No dobra ale co z tego? Ano to, że mam nadzieje w ten sposób obrazuje o ile lepiej jest kupić GameCube'a (przecież to next-gen w stosunku do ps'a ;] ) niźli pleya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...