Skocz do zawartości
Szuwarek

Telefony na karte - Simplus kontratakuje + ( sami swoi )

Rekomendowane odpowiedzi

Czekalem i sie doczekalem. Dzis dostalem smsa

Juz od poniedzialku 09/08 wlaczymy ci bezplatnie jednosekundowe naliczanie od poczatku kazdego polaczenia
Ciekaw jestem czy zmieni sie przy tym cennik jak nie to wg mnie sim+ wychodzi na prowadzenie wsrod prepaidow (taryfa team2 na wakacje + sekundowe )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tym sposobem kolejny operator ignoruje swoich klijentow majacych wykupiony abonament. Przeciez to jest chore, ze pre- paidy sie bardziej oplacaja niz telefony na abonament. Oczywiscie przy zakupie zestawu startowego niewiele placimy, a przeciez dla sporej ilsoci osob "zdobycie" telefonu, to juz zaden problem, mozna kupic w komisie (ok), miec jakis po kims, lub poprostu kupic kradziony, a nawet ukrasc (przepraszam, ze tak uogolniam). Niestety taka jest prawda, ze tak tez sie czesto zdaza z ta ostatnia wersja :evil: Wiem, ze niektorym z Was sie moze niespodobac to co pisze, ale mnie ostatnio strasznie drazni ta sytuacja na Polskim rynku telfonii. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisales abonament ?? Dostales super sluchawke za grosze ?? To teraz ja splacasz. Ja swoj telefon kupilem w zestawie ze starterem moze nie jest zadne cudo ale teraz mam tanie rozmowy. Nikt cie do abonamentu nie zmuszal. Podpisales - plac i nie wydziwiaj. Konkurencja spowodowala spadek cen i z tego powodu nalezy sie tylko cieszyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, takiej reakcji sie spodziewalem wlasciwie :) No ale kazdy ma prawo miec swoje zdanie. Nie chodzi mi o sam fakt kupna i splacania telefonu, bo z tego jak najbardziej chyba kazdy zdaje sobie sprawe. Tylko to ze wiazac sie z siecia na 12 lub 24 mies, powinnismy jednak liczyc na jkaies tansze uslugi niz w pre-paidzie. Przeciez maja telefon na karte, mozna w kazdej chwili ja sprzedac, wyzucic, etc. Wiec wciaz sadze, ze tansze uslugi powinny byc w zwyklym abonamencie, a nie pre- paidzie. A jesli chodzi o to, ze napisalem o kradziezy telefonu, to sam raz padlem ofiara czegos takiego, telefon na szczescie odzyskalem, ale kumpel tego zlodzieja powiedzial, ze on wcale nei chcial na sprzedaz tylko tak dla siebie, zeby korzystac z pre-paida. Oczywiscie to ejst jeden przypadek na 100, wiec nie powiniem tak uogolniac... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez maja telefon na karte, mozna w kazdej chwili ja sprzedac, wyzucic, etc.

No i w tym caly sens prepaidu. Jedna siec mnie nie zadowala kupuje starter drugiej i mam taniej. Tego sie boja operatorzy i przez to sa takie obnizki cen. Gdy kupowalem telefon to placilem 1.92 w szczycie a teraz mam 90 gr a w weekend 60 gr. Konkurencja czyni cuda. Oby tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez sadze, ze to jest zaleta pre- paidow, ze mozna w kazdej chwili zmienic, bo nei am zadnej umowy. Ale gdy kupowalem telefon, a wlasciwie przedluzalem umowe, pre- paidy byly zupelnie nioplacalne w przeciwienstwie do tego co jest w chwili obecej na rynku.

Mam pytanie do Was, moze ktos cos slyszal wiecej na ten temat... Kiedys w tv podano, ze reporterzy znalezli jakeis dokumenty swiadczace o tym iz wszystkie 3 polskie sieci komorkowe maja jakas wspolna umowe, ktora ma na celu zaprzestanie ich konkurencji w stosunku do siebie wzajemnie, a tak, zeby wyciagnac jak najwiecej od klijentow. Ja szczerze mowiac w to nie za bardzo wieze, poniewaz czesto repoorterzy potrafia sobie cos "lekko" wyolbrzymic itd... Wiec nalezy na to ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> poprawke, no ale jesli ktos cos wie to jestem ciekaw jak to jest w rzeczywistosci.

Jeszcze jedno moje pytanie: w tv przypadkiem ujrzalem reklame jakiejs sieci komorkowej, reklamujacej sie pod nazwa: "sami swoi". Co to moze byc? Swego czasu chodzily jakeis sluchy, zema wejsc 4 operator na Polski rynek, ale czy to jest wlasnie to, czy moze nastepna tajemnicza reklama jak bylo z "Heyah":)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami swoi to nowe cudo plusa. Przeanalizowalem ich oferte i sie nie oplaca.

EDIT

Operator wykorzysta w nowej sieci prefiks 887. Koszt połączenia wewnątrz sieci sami swoi będzie wynosił 60 gr brutto, a koszt połączenia do pozostałych sieci komórkowych i stacjonarnych 90 gr brutto. Naliczanie sekundowe będzie działało od początku połączenia. Cena za wysłanie SMS-a wyniesie 30 gr brutto. Zestawy startowe i karty zdrapki sami swoi mają być sprzedawane głównie poza siecią sprzedaży Polkomtelu. Dostępne będą zdrapki o nominałach 10, 20 i 40 zł.
Karta za 10 złotychPozwala Ci dzwonić przez 7 dni, a dodatkowo przez kolejne7 dni odbierać przychodzące połączenia. 	 Karta za 20 złotychPozwala Ci dzwonić przez 30 dni, a dodatkowo przez kolejne30 dni odbierać przychodzące połączenia. 	 Karta za 40 złotychPozwala Ci dzwonić przez 60 dni, a dodatkowo przez kolejne30 dni odbierać przychodzące połączenia. Zestaw z telefonem Siemens A52 w cenie 199,99 złWszystkie rozmowy w ramach sieci sami swoi są aż do końca października za darmo.
To tyle propagandy smsy troche drogie ja zostaje w sim+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez sadze, ze to jest zaleta pre- paidow, ze mozna w kazdej chwili zmienic, bo nei am zadnej umowy. Ale gdy kupowalem telefon, a wlasciwie przedluzalem umowe, pre- paidy byly zupelnie nioplacalne w przeciwienstwie do tego co jest w chwili obecej na rynku. 

Mam pytanie do Was, moze ktos cos slyszal wiecej na ten temat... Kiedys w tv podano, ze reporterzy znalezli jakeis dokumenty swiadczace o tym iz wszystkie 3 polskie sieci komorkowe maja jakas wspolna umowe, ktora ma na celu zaprzestanie ich konkurencji w stosunku do siebie wzajemnie, a tak, zeby wyciagnac jak najwiecej od klijentow. Ja szczerze mowiac w to nie za bardzo wieze, poniewaz czesto repoorterzy potrafia sobie cos "lekko" wyolbrzymic itd... Wiec nalezy na to ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> poprawke, no ale jesli ktos cos wie to jestem ciekaw jak to jest w rzeczywistosci.

Jeszcze jedno moje pytanie: w tv przypadkiem ujrzalem reklame jakiejs sieci komorkowej, reklamujacej sie pod nazwa: "sami swoi". Co to moze byc? Swego czasu chodzily jakeis sluchy, zema wejsc 4 operator na Polski rynek, ale czy to jest wlasnie to, czy moze nastepna tajemnicza reklama jak bylo z "Heyah":)

heyah to jest czesc plusa

nie dlugo bedzie rozpisany przetarg na 4 operatora sieci komorkowej ale zapewne wygra ten kto wiecej posmaruje :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez sadze, ze to jest zaleta pre- paidow, ze mozna w kazdej chwili zmienic, bo nei am zadnej umowy. Ale gdy kupowalem telefon, a wlasciwie przedluzalem umowe, pre- paidy byly zupelnie nioplacalne w przeciwienstwie do tego co jest w chwili obecej na rynku. 

Mam pytanie do Was, moze ktos cos slyszal wiecej na ten temat... Kiedys w tv podano, ze reporterzy znalezli jakeis dokumenty swiadczace o tym iz wszystkie 3 polskie sieci komorkowe maja jakas wspolna umowe, ktora ma na celu zaprzestanie ich konkurencji w stosunku do siebie wzajemnie, a tak, zeby wyciagnac jak najwiecej od klijentow. Ja szczerze mowiac w to nie za bardzo wieze, poniewaz czesto repoorterzy potrafia sobie cos "lekko" wyolbrzymic itd... Wiec nalezy na to ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> poprawke, no ale jesli ktos cos wie to jestem ciekaw jak to jest w rzeczywistosci.

Jeszcze jedno moje pytanie: w tv przypadkiem ujrzalem reklame jakiejs sieci komorkowej, reklamujacej sie pod nazwa: "sami swoi". Co to moze byc? Swego czasu chodzily jakeis sluchy, zema wejsc 4 operator na Polski rynek, ale czy to jest wlasnie to, czy moze nastepna tajemnicza reklama jak bylo z "Heyah":)

heyah to jest czesc plusa

nie dlugo bedzie rozpisany przetarg na 4 operatora sieci komorkowej ale zapewne wygra ten kto wiecej posmaruje :[

ERY synku, ERY :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przespałem tą taryfe i w sumie dzięki Tobie sie o niej dowiedziałem;]]]]

więc dzięki.

SMS żadnego mi nie przysłali, a tv nie oglądam;]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus jak zwykle spóźniony i jak zwykle (prawie :) ) z najgorszą ofertą. Drogie smsy i karta za 40zł na dwa miesiące zamiast 50zł na trzy miesiące. Ale ludzie i tak się rzucą, bo to nowość. Tak jak mix plus...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dlugo bedzie rozpisany przetarg na 4 operatora sieci komorkowej

A to nie jest tak, że konstytucja zabrania czwartego operatora?

Nalegałbym o sprostowanie w razie pomyłki, tak mi się tylko o uszy obiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh...czekalem na te chwile z niecierpliwoscia :) zaawsze wiedzialem ze w sim+ lepiej poczekac i jak bedzie promocja to bedize solidna :) no i jest :P sms w sieci 0.15 :) i sec nalcizanie :) hehe ciekawe czy minuta bedzie kosztowac 60gr :> ? a tak propo tel :> mam N 7650 w simplusie :) tylko nie myslcie ze kupilem tak oryginalnie heh :-) po prostu zdobylem pol roq ponad temu sianko...okazyjnie za 700zl nabylem i sie ciesze po dzien dzisiejszy :) a abo...pewno za 1.22 by byl...no ale cos za cos:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana taryfy na Happy spowoduje wyłączenie Usług: Zawsze razem, Bonus Era Tak Tak, Rozmowy Lokalne, Szczęśliwy dzień, Połączenia do wybranych numerów, Nocny Internet, Pakiet 3MB WAP. Dotychczasowe ustawienia tych usług zostaną utracone.

No i znalazłem coś :) Teraz nie wiadomo tylko co lepsze :/ Tak Bonusik co miesiąc dawał te parenaście Era jednostek...Ale i tak się przeniose ;) Bo muszę być trendi, a trendi znaczy Happy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...