Skocz do zawartości
Misiu15go

Bloczki Wodne Misia15go (56k Warning)

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak nie przebił... ale domyślam sie, że zbliżony wynik... czyli w *C pewnie żadnej różnicy jak zwykle nie będzie :P

napisze tylko,że cube pro jest bardzo blisko prowadzącego , to naprawde już o włos :wink:

 

 

a miś ma jeszcze coś w zanadrzu , moze ta niewielka zmiana da te upragnione ułamki czy setne stopnia :wink:

 

 

Już nie wspomne,ze było coś takiego jak prototyp cube pro non slim :wink:

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mi powiedziec jaka bedzie roznica w temperaturze semprona 64 1,55v s.939 przy zastosowaniu blokow: Frost i Cube Pro? Nie znam sie na WC zbytnio i nie wiem czy oplaca mi sie kupowac nowy blok. (frosta kupilem w zestawie, ktory jeszcze do mnie nie dotarl).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro już kupiłeś to na pewno nie zmieniaj w ogóle jeśli chodzi o Semprona :wink: i tak myślę że 1 C chyba jeszcze żadnego procaka nie spalił ani nie uratował od spalenia więc myśl że to bez znaczenia który blok wybierzesz zależy od tego który ci się podoba i na jaki cię stać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta wersja testowana Cuba nie jest slabsza od tej ktora aktualnie sprzedaje Misio??. Wydaje mi sie ze ma mniej pinow od wersji PRO. Porownanie

 

Dołączona grafika

 

 

html>

Edytowane przez akslow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest stary CUBE chyba już wyszedł ze sprzedaży :wink:

Tak... Cube to... w porywach dostaniesz z nowym topem... (czyli z kroccami po skosie)...- daje duzy skok wydajnosci :)

 

Ja tam czekam na Versje Pro (non lite)... bo... na karte graficzna mi lepiej przypasuje (bo jest wyzszy) i nie bedzie zawadzal o radiatory Revolteka Bga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, przy większości nowych bloków różnica temp między nimi nie jest większa niż 3*C

Chyba zartujesz w scisłej czołówce to roznice 0,5c a nawet mniej

akslow -> cube pro lite jest wydajniejszy od cube non pro o czym sie przekonacie kied zobaczycie test

Sector19 - > napewno sie doczekasz :D

Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostalem bloczek od Misia, Cube GPU PRO Lite, bardzo ladny bloczek, wyglada swietnie, razem ze zlaczkami 8/10, jeszcze nie testowalem, dopiero jak ukoncze moda budy, czyli raczej przed koncem roku, chyba ze funduszy zabraknie :-)

 

w kazdym razie bloczek jest cute B)

 

btw. widac ze testowany byl :lol2:

Edytowane przez binek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje,zę chodzi o sprawy estetyczne itp a nie wyniki testów..bo jak tak to wiadomo czemu prison na czele-kyniu dał premie :wink:

 

 

 

chyba fiero mnie zabije ale amcie linka :

 

http://www.jet-pc.com/index.php?option=com...ask=view&id=672

 

 

wchodze na strone jet-pc a tu test :wink:

 

 

edit:

 

Fajnie i wydajne ale jakoś tak ckrótowo nieco... Tyle czekania i 4 min czytania :? No coż ale i tak nieźle...

W końcu ile można pisać o podobnych blokach? mogłeś przynajmniej policzyć ile to ma pinów :wink:

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhaha :D - moglem :)

Nie ma problemu o link moze sie misiu zloscic jesli bedzie chcial poprawki :D

Co do dlugosci tekstu to po prostu nie wiem co wiecej pisac ;D

Nie chce zadnych poprawek zreszta nigdy nie chciałem :-P

Nie dziwie sie co w koncu mozna ciagle pisac o blokach

Powiedz ile w stopniach blok stracił do lidera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko drażni to, że jak patrzę na spód tego co misiu daje do testów, a na spód tego co wysyła klientom to, widzę całkiem inny wkład jego pracy.

Cóż... czytając test można zauważyć, że i taka możliwość nie została wykluczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...