Skocz do zawartości
Misiu15go

Bloczki Wodne Misia15go (56k Warning)

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie 2-3mm, to bardzo dużo. 0,5mm było by optymalnie.

Ale najlepiej nich wypowie się Misiek.

Jak zapewne zauwazyłes na poprzednich zdjeciach ze jest takie obfrezowanie w okół gwintów i dlatego wydaje sie ze przerwa jest 2mm bo tyle wynosi podfrezowanie. Podfrezowania maja na celu lepsze rozpływanie sie wody po bloku przynajmniej w teorii. Przerwa pomiedzy pinami a topem wynosi 0,5mm

ryba - zdecydowanie masz racje nie ma sensu lutowac zajmuje to o wiele wiecej czasu a koszt wykonania jest niewiele nizszy, napewno efekt wizualny takiego lutowanego topu był by gorszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie bedzie drozszy od bloczka na GPU.

 

p.s. tez rezerwuje jedna sztuke jesli bedzie w konkurencyjnej cenie i tak wykonany jak na CPU.

Edytowane przez teges

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

talk sobie ostatnio ogladałem forum cnc i na co natrafiłem zgadnijcie ?

 

no oczywiście na fotki misowego sprzęta jak to ktoś tam trafnie nazwał mała maChinka :wink:

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

nieco niepokoi mnie ta biała ciecz ale nie komentuje co to jest :lol:

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal czekamy na info odnosnie cen blokow GPU. Uspokoil bys nas tez piszac np , ze nie masz czasu teraz. Wiem, sprzatanie, gotowanie, zakupy, ja np skonczylem krecic sernik i ubierac choinke na ten czas :) .

 

Wesolych Swiat i Szczesliwego Nowego Roku.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja to czekam na jakiś bloczek full_cover. Misio posiada fajną maszynkę wiec nic nie stoi na przeszkodzie. A ze u nas nie ma dużego wyboru jeśli chodzi o tego typu produkty, to śmiem twierdzić, że cieszyłby się powodzeniem.

Masz coś takiego w planie, Misiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=220917

 

Co do bloczka na gpu cena bedzie 100zł lub kilka złotych wiecej tego jeszcze nie ustaliłem

Ogolnie jak wiadomo teraz wszyscy maja mało czasu swieta,zakupy itd ale od wtorku-srody prace nad bloczkiem na gpu powinny przejsc w stan bardziej zaawansowany :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

@misiu > mozesz m/w powiedzieć jak jest z wydajnoscią nowego bloku na cpu względem cube2 pro?

 

PS. Wesołych świat itp itd, bo tak wypada :D

Edytowane przez mariush190

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie problem-z tego co wiem to Sam ma opory przed porównywaniem swoich bloków do hm..nie wiem w takim razie jak zrobić testy na pimpie..no ale może coś Misiu15go wymysli..na razie wiem,zę pracuje nad blokiem na gpu do kompletu :D oraz mocowaniem bloka na nb na płyty intelowskie-na to ostatnie sam czekam z utęsknieniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, ja rozumiem, że blok na ramy jest fajny i w ogóle, ale gpu był pierwszy, a jakoś tak przycichło w tej kwestii. Jaki jest mniej więcej szacowany termin premiery bloku? Mam nadzieję, że zanim zdążę ogłuchnąć od boxowego chłodzenia na karcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, ja rozumiem, że blok na ramy jest fajny i w ogóle, ale gpu był pierwszy, a jakoś tak przycichło w tej kwestii. Jaki jest mniej więcej szacowany termin premiery bloku? Mam nadzieję, że zanim zdążę ogłuchnąć od boxowego chłodzenia na karcie.

Bloczek na gpu bedzie pierwszy niestety jestem uniezalezniony od innych w przypadku zapinek dlatego nie ma jeszcze blokow gpu/nb

Mam nadzieje ze sprawa sie bardziej rozwinie i pod koniec przyszłego tygodnia bedzie cos wiadomo

EDIT

Tak mniejwiecej bedzie wygladac top bloczku na gpu

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...