Skocz do zawartości
Misiu15go

Bloczki Wodne Misia15go (56k Warning)

Rekomendowane odpowiedzi

Nieprawda ja wole żeby moje Wc było i ładne i w miare wydajne nie stawiam tylko na wydajność

z tymze podobne zdanie do ciebie to ma 5% posiadajacych wc (jak nie mniej), dla wiekszosci liczy sie wydajnosc (w tym dla mnie) i taka jest bolesna prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska :!: Nie kłućcie się tylko róbcie bloki :P

Misiu kiedy zobaczymy Twój blok na CPU ?? Niestety wiem ze nie będzie taki jak proponowałem bo to prawie niewykonalne bez frezarki ...

Co do bloku na NB to:

:arrow: Rowki są za wąskie i za płytkie.

:arrow: odstęp między miedzia a pleksą spowoduje że woda nie popłynie rowkami

Popraw go trochę i będzie git .. Wkońcu nie musi byc demonem wydajności bo to jest na NB :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska :!: Nie kłućcie się tylko róbcie bloki :P

Misiu kiedy zobaczymy Twój blok na CPU ?? Niestety wiem ze nie będzie taki jak proponowałem bo to prawie niewykonalne bez frezarki ...

Co do bloku na NB to:

:arrow: Rowki są za wąskie i za płytkie.

:arrow: odstęp między miedzia a pleksą spowoduje że woda nie popłynie rowkami

Popraw go trochę i będzie git .. Wkońcu nie musi byc demonem wydajności bo to jest na NB :D

bloczek na cpu będzie miał przerwy 1mm i pełno finów albo zrobie kopie cascade :wink:

Niebęde poprawiał bloku na nb bo to nie ma być demonem wydajności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie najnowszy twoj wytwor nie bedzie wymiatajacy - bardzo duze opory!!! - moze chcesz mi go dac do testu ;)... Pozdrawiam

Może się zgodze tylko:

:arrow: ile bym musiał czekać na wyniki

:?: :arrow: po ilu dniach od wysłania wrócił by bloczek do mnie :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja coś powiem ;]

Od pewnego czasu oglądam poczynania Misia... I widać wielką poprawe... od takiego z deka lipnego bloku do takich ładnych i duuużo lepiej wyglądających bloków jak teraz... bardzo łądnie prezentuje się ten na gpu... na NB sam wiesz jak z finami... ale... człowiek uczy się na błędach i pewien jestem, że na przyszłość wszystkie finy i kanały będą jak trzeba... :D

Dziwie Ci się, że tak trwasz w tym i znosisz wszystkie zgnojenia ze strony innych :D

Coraz ładniejszych i wydajniejszych bloczków życze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja coś powiem ;]

Od pewnego czasu oglądam poczynania Misia... I widać wielką poprawe... od takiego z deka lipnego bloku do takich ładnych i duuużo lepiej wyglądających bloków jak teraz... bardzo łądnie prezentuje się ten na gpu... na NB sam wiesz jak z finami... ale... człowiek uczy się na błędach i pewien jestem, że na przyszłość wszystkie finy i kanały będą jak trzeba... :D

Dziwie Ci się, że tak trwasz w tym i znosisz wszystkie zgnojenia ze strony innych :D

Coraz ładniejszych i wydajniejszych bloczków życze ;]

Robię bloki, bo lubię to robić i nikt mnie nie zniechęci.

Cieszę cię bardzo, że ktoś to zauważył

Tak "człowiek uczy się na błędach" coś w tym jest :wink:

Dzięki wielkie

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde , chamstwo w tym kraju szerzy sie jak jakas zaraza , zobaczcie co dostalem na meila od

jednego z czytelnikow badz nawet czlonkow forum , po tym jak zalicytowalem na allegro najnowszy blok na nb misia :

 

"Witam!

 

Zauważyłem że licytujesz blok na NB....

Chciałem Cię przestrzec...

Zachęcam do lektury całego topiqu:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=836...=asc&&start=210

 

pzodrawiam

xxxxxxx "

 

p.s. z oczywistych wzgledow wyiksowalem nick kolesia ,a reszte tekstu pozostawiam waszym komentarzom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde , chamstwo w tym kraju szerzy sie jak jakas zaraza , zobaczcie co dostalem na meila od  

jednego z czytelnikow badz nawet czlonkow forum , po tym jak zalicytowalem na allegro najnowszy blok na nb misia :

 

"Witam!

 

Zauważyłem że licytujesz blok na NB....

Chciałem Cię przestrzec...

Zachęcam do lektury całego topiqu:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=836...=asc&&start=210

 

pzodrawiam

xxxxxxx "

 

p.s. z oczywistych wzgledow wyiksowalem nick kolesia ,a reszte tekstu pozostawiam waszym komentarzom

I to ma być chamstwo ??

kolo nie naflugał na sprzedającego - tylko delikatnie zasugerował zapoznanie się z tematem ...

Swoją drogą nie za wielki ten blok jak na NB ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blok jest mały po to by wszedł na każde mobo i nie kolidował z niczym w około NB. Tych meli rozsyłanych nie skomentuje dla mnie to jest chamstwo i pewnie za każdym razem jak wystawie jakiś bloczek do kupujących będą wędrować takie życzliwe e-maile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te maile nie biora sie z powietrza.. dobrze ze sa przynajmniej kilka osob zaoszczedzi kasy i nerwow

Dokładnie.

Widze że chociaż moje "eseje" nie poszły na marne...

 

A mam pytanie dla tych wszystkich co nazywają to chamstwem...

W jakie postaci to chamstwo się ukazuje?

Meil nie zawiera treści wulgarnych ani też obrażających założyciela auckji. Nie wspominając nawet o ocenie sprzedawanego towaru.

Jest podany link i to wszystko...

 

Niestety widze że zostałem wyprzedzony....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie bardzo ciesze że takie pseudo chamstwo istnieje. Nie tak dawno też ktos u mnie licytował i dostałem maila ze ten koleżka sobie jaja z aukcji robi (mail od gościa którego w ogole nie znam). Szybciutko bez pytania dodałem go na czarną liste i papa (tego licytującego oczywiście....) Od tego czasu również staram się przestrzegać innych jak widze takich dowcipnisiów...

 

Tayler - jeżeli dla Ciebie to jest chamstwo to sorry... powinieneś mu grzecznie podziękować za informacje i napisać że dobrze o tym wiesz. Takie moje zdanie.

 

Wracając do bloczków, dla mnie liczy sie przede wszystkim wydajność a na drugim miejscu wygląd. Fajnie jest mieć ładnie wyglądający blok i do tego jeszcze wydajny ale takiego co jest tylko ładny to ja bym w życiu nie kupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te maile nie biora sie z powietrza.. dobrze ze sa przynajmniej kilka osob zaoszczedzi kasy i nerwow

Widziałeś bloczek :?:

To nie mów że nie warto go kupić bo go nie widziałeś i nie masz podstaw tak sądzić :evil: :evil: :evil:

 

Podstawy są.....

Patrz poprzednie strony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te maile nie biora sie z powietrza.. dobrze ze sa przynajmniej kilka osob zaoszczedzi kasy i nerwow

Widziałeś bloczek :?:

To nie mów że nie warto go kupić bo go nie widziałeś i nie masz podstaw tak sądzić :evil: :evil: :evil:

 

Podstawy są.....

Patrz poprzednie strony...

to jest przeszłość i nei mam zamiaru do niej wracać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROTFL - to mi sie nasuwa po przeczytaniu niektorych postow ;]

Podstawy są.....

Patrz poprzednie strony...

Tyle ze tych samych zasadach mozna oskarzac wiele osob :lol: przyklad :twisted: :

Jeden z userow w tym topicu tez sie wypowiedziali wchodzac na jego 'allegrowe' konto mozna by tez sobie zacytowac pare rzeczy:

/Tu byly cytaty/

edit by cvir

I teraz, dla dobra (ofkors :wink: ) przyszlych jego klientow; mam pisac do nich ostrzezenia??? chyba powinienem prawda - moze jeszcze dozuce kilka prywatnych opini swoich jak i innych osob ?

 

[']

Robicie dziwne przedstawienie; blok jaki jest kazdy widzi; opinie o misku na allegro tez sa (same pozytywy) wiec nie wywlekajcie juz wiele razy walkowanych tematow - misiu wie co zrobil zle i mysle ze sie na drugi raz 10 (słownie: dziesięć) razy zastanowi - zreszta go obserwuje :veryevil:

Ciekawe, czy wielcy komentatorzy od razu robili piekne bloczki (jak tak to gratuluje); bo jakos nie widze zeby ktos mial na tyle odwagi zeby pokazac swoje niedorobki - a szkoda moze by powstala galeria osobliwosci... :wink:

 

* nikogo nie bronie

** wszelkie anse od "poszkodowanych" prosze na pw

*** nie mam z tego zadnych kozysci materialnych ;]

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh w ogóle co mają komentarze do tego? Do tego moje? Może zamieścisz również moją odpowiedź na nie?

 

I jak NIE zauważyłeś (jak zwykle), ostatni mój negatyw to pierwszy od 3 lat ale to nie ważne. Zapomniałeś również dodać ze mam ponad 70 pozytywów. Po raz kolejny nie znasz sytuacji i wywlekasz bez sensu brudy. Co Ty w ogóle masz do mnie człowieku?

 

Powiedz jeszcze jaki jestem niedobry publicznie, ehhh szkoda słów.

 

Dobra koniec bezsensownego wywlekania komenatrzy z allegro które najmniej odnoszą sie do topicu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh w ogóle co mają komentarze do tego? Do tego moje? Może zamieścisz również moją odpowiedź na nie?

I jak NIE zauważyłeś jak zwykle. Ostatni mój negatyw to pierwszy od 3 lat ale to nie ważne. Po raz kolejny nie znasz sytuacji i wywlekasz bez sensu brudy.

Powiedz jeszcze jaki jestem niedobry publicznie, ehhh szkoda słów.

No wlasnie niewiele - podalem, to wylacznie jako przyklad, zeby osoby ynteligentne mogly przeczytac go miedzy wierszami - a moral z tego taki: nie wszystko jest takie na jakie wyglada ;]

 

Jak juz wszyscy brudy wywlekaja, to dlaczego i ja bym nie mial wpasc w ten wir emocji :lol: <-- dżołk

 

spokojnie widzialem i czytalem; ale pozwolilem sobie na pewna "manipulacje" jak co niektorzy powyzej - ot co. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tayler - jeżeli dla Ciebie to jest chamstwo to sorry... powinieneś mu grzecznie podziękować za informacje i napisać że dobrze o tym wiesz. Takie moje zdanie.

btw , cos podobnego wlasnie zrobilem ;]

ale wiesz oco mi chodzilo ... , skoro uwazasz wyslylanie takich meila za rzecz quasi oczywista to rownie

normalna rzecza powinno byc rozsylanie ostrzezenia do kazdej osoby ktora licytuje jakiegos ECS'a lub grafe 64bitowa ...

osobiscie, poprostu nie lubie robienia komus kolo [gluteus maximus]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra przed ok 3 dniami kupiłem od Misia15go bloczek na NB na allegro , jest to dokładnie taki bloczek jaki widać w jego avatarze. Bloczek który otrzymałem wyglądał dokładnie tak jak na zdjęciach i zgadzał się w 100% x opisem. Jak było na początku z bloczkami Misa nie wiem - mogło być źle ale zaznaczam że ja otrzymałem do ladnie taki bloczek jaki chciałem.

Ja ten bloczek trochę przerobiłem zeby zmniejszyć opory przepływu a mianowicie - tarczą z dremelka połączyłem otwory w spodzie bloku, potem popracowałem nad topem. Po prostu wyrzeżbiłem wgłębienie w pleksie nad środkiem bloczka zmniejszając w ten sposób opór przepływu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto foty z mojej przeróbki bloczka od Misia15go:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Nad pleksą jescze musze popracować i wyszlifować na szkło.

Uważam że bloczek jest całkiem fajny.

W spodzie jest jeszce trochę wody z testu.

EDIT: nowe foty z finalnej przeróbki:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...