Skocz do zawartości
Misiu15go

Bloczki Wodne Misia15go (56k Warning)

Rekomendowane odpowiedzi

To jest pręt miedziany nagwintowany. Ciesze sie ze wam się podoba co do poczty to nie wiem ale paczki nigdzie nie ma moze ktoś sobię przywłaszczył to mój pierwszystaki wypadek z pocztą i jestem zawiedzony tym bardziej zę jestem stratny a kupującenu musiałem zrobić 2 bloczek bo to jest oczywiste skoro nie dostał zakupionego towaru :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta plexi jakaś taka porysowana ;] Jak juz dajesz dotki na forum to moglbys chociarz ją wypolerować ;/

1265566[/snapback]

Po pierwsze mam nowego cyfraka i on widzi więcej niż ludzkie oko tych rysek tak na prawde za bardzo nie widać.

Ta plexi jest wypolerowana :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba nigdy nie widziales dobrze zrobionej plexi skoro wydaje Ci sie ze ich nie widac.. Ale mniejsza o to. Bloczek fajny. CIekawy pomysl. Tylko jaką to ma wydajnosc?

Edytowane przez CHECK-IT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto efekt mojej pracy. Ten spód robiłem około 20h więc sporo czasu. Wreszcie jest gotowy i zamieszczam fotki

http://members.lycos.co.uk/nowaspacer/bloc.../IMG_0001_2.JPG

http://members.lycos.co.uk/nowaspacer/bloc.../IMG_0004_2.JPG

Niebawem zamieszcze fotki całego bloku ale muszę czekać na razie aż śrubki które pomalowałem mi wyschną

 

Zdjęcia wklejane na forum mogą mieć maksymalny rozmiar 650x480

by mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zagubienia paczki mozesz żadać i tak odszkodowania. Tyle że kwota o ile dobrze pamietam nie moze przekraczać 10 krotności kwoty za jaką paczka została wysłana.

Więc jeśli wysyłałeś paczkę zwykłą (6 zł) dostaniesz 60 złotych max (o tyle możesz się starać)

paczka pryiorytetowa 7 zł - maxymalne odszkodowanie 70 zł

 

Jak mi zgubili paczkę pryiorytetową to wypełniłem druczek i za 4 dni mi kasę oddali szkoda tylko że zadeklarowałem tylko 40 złotych mogłem odrazu 100 to bym 70 dostał :D

 

Nalepiej wejdz na stronkę poczty i tam w regulaminie jest wszystko...

 

Takrze Misia15go reklamuj niech płacą !!! :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego spód miedzy pinami jest taki inny, wyróżnia się kolorystycznie.

Czy pisząc "śrubki" miałeś na myśli te nagwintowane słupki?

Jeśli tak to nie czaje, po co je malować :blink:

Możesz napisać jak dokładnie je przytwierdziłeś do spodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego spód miedzy pinami jest taki inny, wyróżnia się kolorystycznie.

Czy pisząc "śrubki" miałeś na myśli te nagwintowane słupki?

Jeśli tak to nie czaje, po co je malować  :blink:

Możesz napisać jak dokładnie je przytwierdziłeś do spodu?

1269383[/snapback]

:lol: chodziło mi o imbulsy którymi się skręca blok

Ten inny kolor jest od lutowania po bokach zeszlifowałem jednak pomiędzy pinami nie da się. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nieczytalem wszystkiego wiec niewme czy ktos juz muwil jak to zrobione ale moja teoria taka: sa to powkrecane miedziane srubkli w kawal blachy a potem poprostu poprzycinano im lebki :D chyba zaczne sam robic bloki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

No zgadza się - nic trudnego to nie jest.... tylko trochę czasochłonne :/ - zapewne są to śrubki ale jeszcze "przyklejone Cyną ale pewnie miś nie powie bo nie chce mieć konkurencji :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nieczytalem wszystkiego wiec niewme czy ktos juz muwil jak to zrobione ale moja teoria taka: sa to powkrecane miedziane srubkli w kawal blachy a potem poprostu poprzycinano im lebki :D chyba zaczne sam robic bloki :D

1269788[/snapback]

To zacznij :lol:

Po pierwsze to nie jest kawał blachy :lol: :blink: tylko miedz a te śruby to jest pręt miedziany.

tak przycinałem tylko dremelem ty możesz kombinerkami i łądnie zalutować a pewnie niebawem zobaczymy coś takiego

Dołączona grafika

:lol:

A mój blok jest dodatkowo polutowany cyna od spodu i wszystko jest ładnie wyrównane

Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój blok jest dodatkowo polutowany cyna od spodu i wszystko jest ładnie wyrównane

1269815[/snapback]

nie czaje po co lutowales przeciez chyba nie wierciles na druga strone ... albo chyba tak zrobiles ... bo nazynka nie jest na plasko zakonczona a podstawa jest zacienka zeby sie bawic w nie dorobki

 

btw do gintowania miedzi chyba nie ma duzego problemu jest miekka i nie lamie sie wiec pewnie nie bedzie problemem zrobienie czegos takiego na precie/drucie fi 2mm no chyba ze sie myle gwitujesz moze z 40cm pretu grunt to dobrze zaczac prostopadle i juz masz material na jakies 30 pinow potem brzeszczot (szlifierka katowa za malo dokladna no chyba ze ktos ma stolowa - ciecie) potem mozna jest troche podrownac na pilniku reszta tez nie jest zbyt skaplikowana

 

ale trzeba przyznac pomysl z gwintem jest przedni :) ma chlopak glowe :)

 

tylko potem ma problem spod ladnie wyrownac gwint musi byc pasowny - wiec moze nie uzywac ostaniej nazynki tylko jak to potem skrecic :?:

 

update po malej konsulatacji z prowadzacym topci okazalo sie ze nagwintowanie takich pretow fi 2 nie jest takie proste ale jak zawsze znajdzie sie jakis sposb tylko problemem sa dostepne narzedzia .... i technologie ;)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie mozna miec inne podejscie do pracy , czlowiek sie urobi robiac bloczek i dostanie mniej od tego co ledwo zawodówke skonczył, mysle ze trzeba podniesc ceny bloczków a nie ciagle obnizac, człowieka trzeba docenić ! a na zachodzie sie dziwią ze takie mamy tanie bloczki :(

jasne, dla satysfakcji chodze na spacery i robie zdjęcia, ale nie mysle o ich sprzedawaniu bo robie je dla własnej satysfakcji ot co.

1068285[/snapback]

Kurna na polityka sie nadajesz...

Pensje mi najpierw podnies...

Bo jak narazie z podnoszeniem Cen to Ci sie udaje... PX za prawie 200zl uwazam za przegiecie paly...

Orientuje sie ile zrobienie bloku i materialy kosztuja, wiec taaaaki zarobek na tym to zdzierstwo...

Edytowane przez SpiderMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zacznij :lol:

Po pierwsze to nie jest kawał blachy  :lol:  :blink:  tylko miedz a te śruby to jest pręt miedziany.

tak przycinałem tylko dremelem ty możesz kombinerkami i łądnie zalutować a pewnie niebawem zobaczymy coś takiego

1269815[/snapback]

 

Nie musisz sie tak wywyzszac napisalem kawal blachy dla beczki dobrze wiem ze to jest miedz, po 2 sadzisz ze masz wieksze zdolnosci manualne niz ja ? po3 gdybym nieopuszczal kraju na jakis czas to bym taki bloczek zrobil bo jest to nieproblem i napewno by niewygladal gozej niz twoj bo ja niewidze zadnego prpoblemu wkrecenia paru srubek w nagwintowany otwor i obciencia im lebkow tudziesz nagwintowania miedzianego preta potem go wkrecenia i potem przyciecia do interesujacej mnie wysokosci, wiec niemysl ze jak wykonales pare bloczkow i wpadles najakis pomysl to niebedzie leprzego od ciebie :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

A ja wam powiem co jest jeszcze bardziej wku...jające - mamy niższe pensje a i tak sprzęt komputerowy jest droższy niż w stanach gdzie zarabiają 4 razy więcej niż my :/ wkurzjące jest ubolewanie idiotów że w polsce jest piractwo... a co ma być??!! jak wypasiony film na DVD kosztuje w stanach mniej niż w polsce podstawowa wersja w empiku?? :mur: poprostu wku.. ia mnie ten kraj!

 

 

 

Co do bloczków że ceny wyższe... a nie lepiej zainwestować w automatyzacje produkcji?? jak będziesz trzaskał setki tygodniowo - wszystko na automatach to ceny mogą być naprawdę niskie.... problem w tym że miedź raczej wymaga specjalnego traktowania :/ jest wyjątkowo wredna... ale wszystko się da ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 oki

po 2 napisalem ze wyjezdzam

po 3 z kad on moze wiedziec co ja potrafie a co nie, rownie dobrze moge powiezdiec ze czuje sie przez niego obrazony "ty możesz kombinerkami i łądnie zalutować a pewnie niebawem zobaczymy coś takiego "niepozwole sobie na takie wrzuty w moim kierunku, jak jzu powiedzialme czlowiek ktory zrobil pare bloczkow i mu sie zakret wyprostowal

Edytowane przez TeChsoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge powiezdiec ze czuje sie przez niego obrazony "ty możesz kombinerkami i łądnie zalutować a pewnie niebawem zobaczymy coś takiego "niepozwole sobie na takie wrzuty w moim kierunku, jak jzu powiedzialme czlowiek ktory zrobil pare bloczkow i mu sie zakret wyprostowal

1270406[/snapback]

no moze troche przesadzil ale daj mu podstawe zeby tak nie twierdzil to napewno zmieni zdanie i przeprosi po co sie obrzucac blotem moze troche walk na "bloki" ;) taki 1vs1 skoro narazie nie masz czasu to trzymamy za slowo ze moze tutaj kiedys nam przedstawisz oblicze swojego talentu :) i bedziemy mieli nieopisana przyjemnosc podziwiac Twoj kunszt

powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...