Skocz do zawartości
Misiu15go

Bloczki Wodne Misia15go (56k Warning)

Rekomendowane odpowiedzi

a przeznaczenie bloku? GPU 6800 ?

czemu jeden jest katowy a drugi prosty?

1584822[/snapback]

To przy ukladzie pompki na dole budy z wlotem rownoleglym do podstawy. Wtedy waz z prostego trafia gladko do pompki, a do kolanka wchodzi waz z gory (cpu / nb). Przy blokach tradycyjnych na gpu gdzie 2 krocce sa w topie i zorientowane jak 2 kolanka, puszczenie weza do pompki siedzacej na spodzie budy powoduje nieprzyjemne zagiecie weza.

 

tomcat - dla mnie jest identyczny z tego co sie orientuje B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przy ukladzie pompki na dole budy z wlotem rownoleglym do podstawy. Wtedy waz z prostego trafia gladko do pompki, a do kolanka wchodzi waz z gory (cpu / nb). Przy blokach tradycyjnych na gpu gdzie 2 krocce sa w topie i zorientowane jak 2 kolanka, puszczenie weza do pompki siedzacej na spodzie budy powoduje nieprzyjemne zagiecie weza.

 

tomcat - dla mnie jest identyczny z tego co sie orientuje  B)

1584879[/snapback]

Tu Misiu15go nadaje z kompa tomcata

Twoj ma zapinke z plexi na wszystkie karty, fotka bedzie po południu a ten blok dla miazgi jest tylko pod karty ATI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kilku dni jestem szczesliwym posiadaczem blokow wykonanych przez Patryka :) troche mnie to kosztowalo cierpliwosci ale warto bylo :) Sprawuja sie znakomicie i sa wykonane na bardzo przyzwoitym poziomie. Nalezy do tego dodac bardzo mila obsluge Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kilku dni jestem szczesliwym posiadaczem blokow wykonanych przez Patryka icon_smile3.gif troche mnie to kosztowalo cierpliwosci ale warto bylo icon_smile3.gif Sprawuja sie znakomicie i sa wykonane na bardzo przyzwoitym poziomie. Nalezy do tego dodac bardzo mila obsluge Polecam icon_smile3.gif

A co to "komentarz w stylu allegro"?!! :D

 

No cierpliwosci to potrzeba, choc nie kupuje prosto od Miśka (ktory tak naprawde zrobił blok), lecz od Tomcata to musiałem sie naprwde naczekac długo. To juz chyba trzy tygodnie, bo były małe problemy po drodze, a to wypadek Miśka, potem jakies komplikacje z zapinką itp.

Ale mam nadzieje że bloczek bedzie tego warty!

 

Pozdro

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostateczny wyglad bloczku na płyty typu NF7 jest to wersja lite kotra jest pusta w srodku

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

A oto bloczek na dfi w wersji lite

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Miejsce w ktorym przepływa woda w obu blokach ma ok 6mm

 

A tak wyglada bloczek dla aeriala

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zmontowalem kompa z nowym bloczkiem na NB DFI NF4 Lanparty, bloczek w wersji Lite, aktualne temperatury:

 

CPU: 36

NB: 30

VGA: 38

 

Stress Prime 2k4 (stress cpu) leci juz 20 minut.

 

Fajny bloczek jestem z niego naprawde zadowolony :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zmontowalem kompa z nowym bloczkiem na NB DFI NF4 Lanparty, bloczek w wersji Lite, aktualne temperatury:

 

CPU: 36

NB: 30

VGA: 38

 

Stress Prime 2k4 (stress cpu) leci juz 20 minut.

 

Fajny bloczek jestem z niego naprawde zadowolony :-)

1588777[/snapback]

Ciesze sie bardzo ze ci sie podoba, jakie były temp na standardowym coolerku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może bariera o któej było głośno (nie pamiętam gdzie <_<) 75zł zostanie złamana :D

1594104[/snapback]

Nie sadze ta frezarka co posiadam(zasponsorowała mama w 3/4) nie jest w stanie wykonac spodow do cube(brak tokarki) , za ktore w ciaz musze płacic

Frezarka przydaje sie w wielu czynnosciach przy robieniu bloczkow, przyda sie rowniez do maszyny ktora wykonywac bede przez najblizszy rok (bedzie to moj sprzet ciezki ze tak powiem) jesli wszystko dojdzie do skutku pokaze fotki (oczywiscie za rok)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...