Skocz do zawartości
Misiu15go

Bloczki Wodne Misia15go (56k Warning)

Rekomendowane odpowiedzi

Misiu doczekam się bloczku ;] ?

4 tygodnie to chyba dość długo ?

 

Pytanko do innych co brali bloki od misia :-P  ile średnio czekaliście ?

1727207[/snapback]

czekalem kolo 4 tygodni... naczekalem sie

 

a teraz kompter moge wywalic przez okno, bo bloczek przeciekal :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiu dalej nie testuje swoich bloczków przed wysyłką? :lol:

 

uuu bardzo źle...

 

Na blok czekac 4 tygodnie i jeszcze dostać przeciekające [ciach!]o :? to bardzo nie wporządku, osobiscie wydaje mi się ze Misiu juz poprostu nie nadąrza, zrobił sprzedaz na szersza skale, niewie komu wysyłac/w jakich terminach/kto wplacil pieniadze, kto nie/komu sprawdzilem bloczek, komu nie - i potem takie rzeczy wychodza...

 

 

PS. Binek - jaki sprzęt Ci poleciał?

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cube na vga... podlaczylem wszystko bylo ladnie, sprawdzalem nic nie przecieka, zmontowalem odpalilem i tylko slyszalem pc speaker patrze a bloczek przecieka od spodu gdzie jest gwint i jakas srubka wkrecona....

 

teraz jestem bez pc i raczej dlugo bez niego pozostane...

 

 

 

nie mam jak sprawdzic co padlo, bo nikt nie ma ze znajomych takiego sprzetu...

z tego co wiem to padla plyta glowna DFI SLI-DR bo staje na detekcji cpu (diody), ogolnie sie nie odpala nic, vga tez zalana byla (6600GT) ale nie wiem czy dziala czy nie...

Edytowane przez binek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, nie chce nic mówić, ale to ty powinieneś sprawdzić bloczek przed montażem. Trzeba być bardzo nieodpowiedziałnym, jeżeli sie popełnia takie błędy.

Poza tym, bloczek mógł zostać mocno naruszony w trakcie transportu i nie koniecznie wyszedł od Miśka w takim stanie w jakim ty go otrzymałeś. Ale nie ważne, wina twoja, bo należy sprawdzic wszystko przed montażem. Dzień by układ poza kompem pochodził i byś wiedział co i gdzie przecieka. A teraz to już po ptakach.

A jeszcze inna sprawa .. WC to ryzykowna zabawa, łączenie elektryki z wodą = ryzyko!

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bloczek testowalem bo najpierw odpowietrzylem caly uklad po czym z zamontowanym wc odpalilem pc...

 

miejsce gdzie jest przeciek, na pewno nie powstalo od transportu, to jest gwint ktory laczy dwie czesci podstawy w jedna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, nie chce nic mówić, ale to ty powinieneś sprawdzić bloczek przed montażem. Trzeba być bardzo nieodpowiedziałnym, jeżeli sie popełnia takie błędy.

Poza tym, bloczek mógł zostać mocno naruszony w trakcie transportu i nie koniecznie wyszedł od Miśka w takim stanie w jakim ty go otrzymałeś. Ale nie ważne, wina twoja, bo należy sprawdzic wszystko przed montażem. Dzień by układ poza kompem pochodził i byś wiedział co i gdzie przecieka. A teraz to już po ptakach.

A jeszcze inna sprawa .. WC to ryzykowna zabawa, łączenie elektryki z wodą = ryzyko!

1731320[/snapback]

Miazga, twoje posty miażdżą :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, nie chce nic mówić, ale to ty powinieneś sprawdzić bloczek przed montażem. Trzeba być bardzo nieodpowiedziałnym, jeżeli sie popełnia takie błędy.

Poza tym, bloczek mógł zostać mocno naruszony w trakcie transportu i nie koniecznie wyszedł od Miśka w takim stanie w jakim ty go otrzymałeś. Ale nie ważne, wina twoja, bo należy sprawdzic wszystko przed montażem. Dzień by układ poza kompem pochodził i byś wiedział co i gdzie przecieka. A teraz to już po ptakach.

A jeszcze inna sprawa .. WC to ryzykowna zabawa, łączenie elektryki z wodą = ryzyko!

1731320[/snapback]

Aż sie wypowiem...

Co Ty wygadujesz? Kupujesz nową karte graficzną czy ramy to biegniesz do kumpla je sprawdzić?

Jeżeli ktoś kupuje coś nowego i 100% sprawnego to powinnien to jeszcze tydzien sprawdzac?

Bblok zostałby mocno naruszony - widocznie został słabo zapakowany..

Bo wybacz, jak można uszkodzić blok wodny który jest zapakowany w karton i jakies ochronne opakowanie? Skakać po nim? Deptać?

Co do tej innej sprawy - bardzo dobry argument - po co producenci wypuszczaja bloki skoro (nie)gwarantują jakości i sprawności... Powinni dać oznaczenie - UWAGA! NIEBEZPIECZEŃSTWO, KUPOWAĆ NA WŁASNE RYZYKO!

Podobno jazda samochodem tez jest niebezpieczna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga, twoje posty miażdżą  :-P

Jakieś podteksty?! :blink:

 

@binek

ja wiem, o jaki gwint chodzi, tez mam cube'a wiec wiem jak to wygląda.

Ale jak mówisz, że testwoałeś bloczek, no to jak widać zle to zrobiłeś. Dziwne, że nagle blok zaczął przeciekać jak ty włączyłeś komputer :mur:

 

@mechl!k

Nie wierze, że składając WC nie sprawdziłbyś szczelności każdej części z osobna. To chyba podstawowa wiedza na temat składania kibli. Nie zwracając uwagi na to co sprzedawca mówi i co jest gdzieś tam napiusane. Dla własnego spokoju należy to zrobić, bo jak tylko coś się stanie to nie ma na kogo winy zrzucić i gwarancji też nie ma., wiec sorry ale taka jest prawda! Polak mądry po szkodzie ..... ale zazwyczaj po szkodzie też głupi !

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak można uszkodzić blok w transoporcie?

śruby popuszczą, same sie odkręcą?

1731358[/snapback]

To wytłumacz mi jedną rzecz, jak blok na wyłączonym kompie może być szczelny, ale po nagle zaczyna przeciekać? Tak pisze binek (testował blok i był szczelny, po włączeniu kompa .... [gluteus maximus]).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś podteksty?!  :blink:

 

@binek

ja wiem, o jaki gwint chodzi, tez mam cube'a wiec wiem jak to wygląda.

Ale jak mówisz, że testwoałeś bloczek, no to jak widać zle to zrobiłeś. Dziwne, że nagle blok zaczął przeciekać jak ty włączyłeś komputer  :mur:

1731347[/snapback]

Tak :-P

To mnie rozwaliło: "WC to ryzykowna zabawa, łączenie elektryki z wodą = ryzyko!"

binek pisze, że testował przed założeniem, a ty mu piszesz, że powinien przetestować i że to jego wina bo nie testował :blink:

Moje zdanie jest takie, że bloczki powinny być testowane przed wysyłką, a tu wygląda to tak, że ktoś kupuje bloczek i ma loterie zaleje/nie zaleje.

Nie wiem czy misiu testuje bloczki czy nie, ale jak nie to powinien to robić lub ostrzegać, że bloczek może być nieszczelny i należy go przetestować w własnym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie nie wiem gdzie on to przecieka...? na gwincie między topem a podstawą ? wtf ? przecież co ma gwint od tego jak oring jest... a może króciec... ? ale też jest oring... a moze po prostu wąż jakoś zle/zasłabo nałożony, i po zgięciu (bo to od gpu idzie czyli do góry lub dołu sie go wygina i jakaś szpara powstała ?

 

A wogóle blok na gpu jest skierowany do dołu.. i jakby króciec kapał to przecież na podłoge budy by kapalo a nie po mobo albo grafie... grawitacja.. ;) chyba, że jakoś nie wiem co i dziwnie to sie działo :)

 

1. Bloczek powinien być testowany racja

2. Osobiście sam bym jednak sprawdzał przed włożeniem do kompa... jak 80% użytowników wc... ;) a testowany ponoć był.. i był sprawny.. a po włozeniu już nie.. ? jak to sie stało :>

Edytowane przez Świder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wogóle blok na gpu jest skierowany do dołu.. i jakby króciec kapał to przecież na podłoge budy by kapalo a nie po mobo albo grafie... grawitacja.. ;) chyba, że jakoś nie wiem co i dziwnie to sie działo :)

Też mnie to zastanawia :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytać ze zrozumieniem nie umiecie przecież pisze że bloczek na GPU jest oki tylko ten na CPU dziurawy :P

 

i chyba logiczne że cieknie tam gdzie był lutowany między spodem a tą przejściówką mosiężną lub miedzianą :wink:

Edytowane przez termit_tm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cube na vga... podlaczylem wszystko bylo ladnie, sprawdzalem nic nie przecieka, zmontowalem odpalilem i tylko slyszalem pc speaker patrze a bloczek przecieka od spodu gdzie jest gwint i jakas srubka wkrecona....

No ja umiem czytać!!!

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widze ze nie jestem jedyny z cieknacym bloczkiem od misia. U mnie bloczek na chipset na dfi. Szczesliwie nic sie nie stalo. Ale drogie te bloczki jak na cieknace i nie nadajace sie do zamontowania w ukladzie...

 

Ps. Nie uwazam ze jestem sam sobie winien. Bloczki maja byc szczelne w koncu za to place.

Edytowane przez klmn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest gwint ktory laczy dwie czesci podstawy w jedna

chodzi o miejsce lutu ? czy przez gwint gdzie jest wkręcona śrubka, która trzyma top ?

 

najlepsza by fotka była, bo dalej nie wiem do konca gdzie to cieknie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pisze pechowy właściciel to wywnioskowałem że przeciek jest tam gdzie zaznaczyłem na fotce czy możesz to potwierdzić ???

 

Dołączona grafika

 

Max rozmiar wstawianych zdjec na forum to 650x480

by mechl!k

 

oki już zmieniłem :wink: (640x480)

Edytowane przez termit_tm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co powie sam Misioo jak tu wpadnie :lol:

 

ale jego interes na forum nie wygląda za ciekawie, wiele osób się skarży na nie dotrzymanie terminu, drugie na nie sczelność bloków, trzecie przylatują z zepsutym kompem...

 

Powodzenia Misiuu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawału dostanie jak wróciwszy z grobów zobaczy 20 postów o jego blokach, nie powinno sie w sumie mówić o nieobecnych :D

 

bw, obrazek termita miał przepisową wielkość : | :?

 

Edit: aha :D

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co powie sam Misioo jak tu wpadnie  :lol:

 

ale jego interes na forum nie wygląda za ciekawie, wiele osób się skarży na nie dotrzymanie terminu, drugie na nie sczelność bloków, trzecie przylatują z zepsutym kompem...

 

Powodzenia Misiuu  :lol:

1731591[/snapback]

 

wiesz przez sotatnie 3-4 miesiaće poszło kilkadziesiąt bloków i raczej nie było narzekań wiekszych niż spodzik to na lustro nie jest...

 

 

Zaczął sie rok szkolny nauka itp- rozumiem długie czekanie ale bloki nie powinny cieknać...

:?

 

Na renome prtacuje sie bardzo dłuugo a mozna ją stracić przez kilka żle zrobionych sztuk..

 

Powiem takjesli faktycznie ostatnie bloki bywają nieszczelne to ktoś ma problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawału dostanie jak wróciwszy z grobów zobaczy 20 postów o jego blokach, nie powinno sie w sumie mówić o nieobecnych :D

1731620[/snapback]

Sam się położy do grobu :wink:

wiesz przez sotatnie 3-4 miesiaće poszło kilkadziesiąt bloków i raczej nie było narzekań wiekszych niż spodzik to na lustro nie jest...

Zaczął sie rok szkolny nauka itp- rozumiem długie czekanie ale bloki nie powinny cieknać...

1731637[/snapback]

Misiu i nauka :lol: :lol: :lol: Edytowane przez luks__pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiu i nauka  :lol:  :lol:  :lol:

1731639[/snapback]

no co, widze go na gg i wnioskuje ze nie 'traci' czasu na Tweaka tylko sie uczy :lol: :lol: :lol: :lol:

btw:

już tu jest [;

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...