Skocz do zawartości
ya23

Zgrywanie filmu z kamery cyfrowej

Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie, jestem zielony w temacie.

Mam kamerkę sony handycam, ma ona wyjścia s-video, a/v out i dv out. Nie mam kabelków ani niczego innego :) Jak zgrać film na dysk/dvd :?: Tylko nie piszcie o karcie tv bo jakość... zresztą jaka jakość :lol: jak będzie mi to najłatwiej/najtaniej zrobić? hełp

aha, jaki polecacie program do prostej obróbki video?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile może kosztować taki kontroler i jaki polecasz? Mój konfig to akurat nie jest problem, mam qmpli z "trochę" silniejszymi kompami. Thx za pomoc

Ceny możesz sprawdzić sobie np. na www.komputronik.pl a jeżeli chodzi o to który dobry to niestety nie wiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy kontroler się sprawdza - ja kupiłem ostatnio nowy (mam fire wire na płycie) w Vobisie za 60 zł z kablem i Unlead Video Studio i różnicy żadnej nie widze !!!!! a jak masz kamerke sony to masz fajne oprogramowanie Pixella czy jakoś tak i tam jest kupe narzędzi do obróbki itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilkanaście płyt mini DVD (1.4GB) z nagranym materiałem. Po włożeniu ich do napędu DVD w PC nie widać żadnej zawartości na nich. Co najlepsze jak wyskakuje okienko autoodtwarzacza mogę sobie puścić film na niej się znajdujący, ale tego filmu w eksploatorze nie ma. Czy jest jakiś sposób, aby zobaczyć pliki na tych płytach? Kamery, która to wszystko zapisała obecnie nie posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilkanaście płyt mini DVD (1.4GB) z nagranym materiałem. Po włożeniu ich do napędu DVD w PC nie widać żadnej zawartości na nich. Co najlepsze jak wyskakuje okienko autoodtwarzacza mogę sobie puścić film na niej się znajdujący, ale tego filmu w eksploatorze nie ma. Czy jest jakiś sposób, aby zobaczyć pliki na tych płytach? Kamery, która to wszystko zapisała obecnie nie posiadam.

http://forum.purepc.pl/temat/forum/0/Odczy...yty-Dvd/263787/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...