Skocz do zawartości
bbc20000

FARCRY vs. DOOM 3. Ktora wolicie i dlaczego [Ankieta]

Doom 3 vs. Farcry  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Doom 3 vs. Farcry

    • Farcry
      94
    • Doom3
      89


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze wieksza polowa fanow dooma sie nie wypowiedziala :)

e tam, <span style="color:red;">[ciach!]</span>ły siejesz :wink:

a tak na poważnie to wiadomo jak jest 8)

aha, popraw zdjęcia w topicu o XPANDRally bo są jakieś takie same :-/

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wieksza polowa fanow dooma sie nie wypowiedziala :)

jak moze byc wieksza i mniejsza polowa??

 

 

gdyby doom byl lepszy to by wygrywal w ankiecie ;]

może być, właśnie teraz mniejsza połowa opowiada się za doomem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej podoba sie grafa w Doomie niż w FarCry.

Przyznam, że gram bo niemam co robić, ale żadna z tyhc gier mnie nie przykuła do monitora, ostnie gra od której niemogłem sie oderwać to Splinter Cell, a wcześniej i to dużo wcześniej to Jagged Aliance 2 i 2,5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam mówię że Doom (_|_) jest zły i mi się nie podoba, a wiecie dlaczego?

Ano dlatego że w FarCry biegają takie fajne dziki do których można postrzelać a w doomie ich nie ma :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam mówię że Doom (_|_) jest zły i mi się nie podoba, a wiecie dlaczego?

Ano dlatego że w FarCry biegają takie fajne dziki do których można postrzelać a w doomie ich nie ma :lol:

W FC som motorufki, więc DIII jest do (_|_) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie skończyłem grać w farcry bo skopałem płyte główną, jak już mi przyszła z gwarancji i "dostałem" Dooma to pograłem chyba z 15 min... spadło chłodzenie z karty graficznej, jak chciałem naprawić to popsułem jeszcze gorzej, a i jeszcze w między czasie spaliłem proca.... :lol:

 

Teraz jade na laptopie ze zintegrowaną i powiem wam jedno - Rollercoaster Tycon 2 jest najlepszy!!

 

A tak z moich wstępnych wrażeń, to wiele opcji z Dooma III które pojawiały się w zapowiadziach nie zostało zrealizowanych (fizyka, zaawansowane możliwości "masakrowania" ciał przeciwników). A FarCry "wyrósł spod ziemi" i wszystkich zaskoczył, czyli mamy do wyboru: lekkie rozczarowanie* i pozytywne zaskoczenie... Ja wole jednak być pozytywnie zaskoczony

 

 

*- napisałem tak bo grałem w dooma tylko 15 min i naprawde, gra może, a raczej napewno, pokazać pazurki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doom3

 

grafika, klimat, niskie wymagania (nie trzeba 1GB ramu zeby sobie pograc dobrze na high...). fc to tylko plaza + woda, nic wiecej. wrogowie sa smierdzacy :cry: . grze brakuje klimatu, jest nudna.

 

interakcja - ludzie nazekaja na brak interakcji w doom3, nie mozna zbijac szyb, rozwalac scian, i jakies inne bzdury. ja mysle ze to dobrze, niektore szyby mozna rozwalic, mozna tez przesuwac pzedmioty, sterowac dzwigami, windami itp

a co do rozwalania scian, wole nie miec takiej mozliwosci, niz miec mozliwosc rozwalania scian tylko w niektorych miejscach (tania sztuczka).

 

przeciwnicy - w fc mamy glownie ludzi, zalosnych, roznia sie ubraniami (:EEEE) w doom3 mamy sporo przeciwnikow, a ich wyglad jest naprawde interesujacy, sa niesamowicie szczegolowi, i zachowuja sie proporcjonalnie do swego wygladu ;]

 

klimat - to chyba nie wymaga komentarza, w doom3 panuje klimat grozy, w ta gre nie da sie grac zrelaksowanym, ciagle sie boisz. a jak juz myslisz ze potrafisz przewidziec skad wyjda potwory, mozesz sie mylic, i dac sie zaskoczyc i tym razem. w fc nie ma klimatu...

 

grafika - w fc jest naprawde ladna, mimo to postacie sa beznadziejne, woda jest przesliczna, palmy, roslinnosc, ale nic pozatym... w doom3 mamy niby zamkniete pomieszczenia, czasem wyjdziemy na marsa, czasem przejedziemy sie kolejka, a level pieklo poprostu rozpycha zwieracze.... do tego gdy popatrzymy na cienie, animacje postaci, fc wyglada naprawde biednie.... nie mowiac juz o maszynerii w doom3... to co widzimy przechadzac gre, te wszystkie pracujace urzadzenia.... cos niesamowitego(pamieta ktos ruchomy most?). w doom3 grafa jest realistyczna, w fc jest ladna, ale cukierkowa :E

 

dzwiek - doom3 :twisted:

 

ogolnie doom3 miazdzy i tyle =p

 

co do grafiki, nie narzekajcie na lipne tekstury jak nie umiecie wlaczyc normalnych :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doom3

 

grafika, klimat, niskie wymagania (nie trzeba 1GB ramu zeby sobie pograc dobrze na high...). fc to tylko plaza + woda, nic wiecej. wrogowie sa smierdzacy  :cry: . grze brakuje klimatu, jest nudna.

(...)

Jak tak piszesz to pewnie FC skończyłeś po kilku pierwszych misjach. To właśnie D3 jest raczej nudny(monotonny) od początku otaczaja nas ta sama sceneria (fakt wykonana b.dobrze), a ciągłe napięcie powoduje to, że mało co może naprawdę zaskoczyć, pozatym wszystko jest dość przewidywalne - cisza, wchodzę do pomieszczenia - cisza, robię krok, wyskakują potworki, akcja, i znowu cisza. Tak jest do samego początku gry (może się to jeszcze zmieni). Fajna za to jest ciemność :P (latara rox) i cienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w doom3 potwory moga przyjsc nie tylko z przodu ale i z tylu, z gory, z dolu, przez sciane, przez szczeline w scianie ktorej wczesniej nie dostrzegles, pajak moze nagle tuz przed twoją twarzą spuścić się na pajęczynie i rzucic sie na ciebie. i to jest piękne. poza tym zobaczcie jak potwory sie pieknie trzymaja podłoża, chodza po scianach, przyjrzyjcie sie ruchom zombiakow zanim je zabijecie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile jest w końcu leveli w D3? Jestem w comm tower i wypatruję końca jak spragniony wody... Ileż można kasować w kółko impy .... A ja myślałem ze painkiller to bezmózgowa naparzanka - ale przy nim przynajmniej mogłem ponabijać się z przeciwników - jak dla mnie mnisi z toporami roxx :) ... A tak przy okazji; - ściszcie maxymalnie/wyłączcie dźwięk w doomie - klimat siada od razu ; normalnie piknik się robi- pod względem audio chłopakom należy się Nobel w dziedzinie gier. Za to reszfa gry to właściwie wymagający benchmark i niewiele wiecej ... Mam nadzieję ze wytrwam do konca - dla dumka przerwałem w połowie Knights of The Old Republic :twisted:

 

PS - kojarzycie scenkę ze zbroją pod zakrwawionymi drzwiami? Ze ściany wyskakuje jakaś głowa demona i chowa się - potem leci jakiś tekst po łacinie - naprawdę mocne, dobrze że z przyzwyczajenia już po zabraniu czegkolwiek robię odskok, bo by mnie rodzinia musiała reanimować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC, nie wiem czemu, może dlatego, że FC przeszedłem, a w DIII pograłem 30 minut i mi się znudził...

Ja uwazam tak jak kucyk, w FC gralem dosc dlugo przechodzilem starszemu momenty gdzie nie dawal rady :P I girka mi sie spodobala, grafa jest ladna, dzwiek tez nie jest najgorszy. AI przeciwnikow nie jest takie jak w RvS no ale napewno jest lepsze niz w Doomie. A co do Dooma to przeszedlem piersza misje i jakos nie odczulem tego klimatu, ide, gasna swiatla wyskakuje potworek i do gleby z nim ... nic ciekawego. Juz bardziej mam nasrane jak gram ciezka klanowke i nagle ni z tad ni z owat koles mi wybiega przed mache i kto pierwszy strzeli :P A co do ludzi co twierdza ze to bedzie najlepszy FPS roku, to z ta opinia sie wstrzymajcie :) Bo jeszcez bedzie HL2, STALKER i moze nie tak oczekiwany przez wszystkich MoH:PA i jesli jej nie spapraja to moze to byc gra z najciekawsza fabula, jak dlamnie ;) A to chyba dlatego ze jestem maniakiem 2 wojny światowej ;P A koniec podsumowanie IMHO FC jest lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do Dooma to przeszedlem piersza misje i jakos nie odczulem tego klimatu, ide, gasna swiatla wyskakuje potworek i do gleby z nim ... nic ciekawego.

Po kilku minutach gry nie masz prawa nawet do takich wypowiedzi bo nieprawdziwie oczerniasz gre.

Pograj troche dluzej i jak zobaczysz Impa zlazacego z sufitu prosto na Twoj leb to Ci spluwa wypadnie z reki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do Dooma to przeszedlem piersza misje i jakos nie odczulem tego klimatu, ide, gasna swiatla wyskakuje potworek i do gleby z nim ... nic ciekawego.

Po kilku minutach gry nie masz prawa nawet do takich wypowiedzi bo nieprawdziwie oczerniasz gre.

Pograj troche dluzej i jak zobaczysz Impa zlazacego z sufitu prosto na Twoj leb to Ci spluwa wypadnie z reki.

Nie gralem kilka minut tych z jakies 2 godziny kiedy kumple obok mnie grali klanowke, bo na skromnym lanparty nie mialem co robic to se pogralem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co w z tym niskim ai w fc przecież w doomie ai wrogów prawie wogóle nie istnieje jak ktoś napisał potwory lgną do lufy a w fc inna bajka chowają się zachodzą uciekają wzywają posiłki jedyny klimat w doomie to dzwięki a reszta do bani zresztą lokacje w doomie tez beznadziejne co to za radocha łazić prawie cały czas po jakiś debilnych korytarzach i otwierać drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, tos nawet klimatu nie mial.

W D3 musisz wypierniczyc wszystkich z domu. Wsyzstkie swiatla pogaszone. Najpierw zobaczyc Aliena (tak ja ja wczoraj :P ) a pozniej sluchawki na uszy i heja.

Jezeli po tym zabiegu nadal bedziesz tak twierdzil o D3 to .... nie mam pomyslow na Ciebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie gry wymiataja,ale zdecydowanie D3,przecierz tam jest taka grafika ze bol czachy,nie wspomijac o lepszym klimacie,pozatym nie piszcie bzdur ze tam nie ma przestrzeni otwartcyh obo nie byliscie w piekle ktory wwymiata wszystko co do tej pory pojawilo sie w histoirii gier komputeorowych na swiecie i wszwechswiecie,fakt ze HL2 bedzie 2X lepszy ale jak narazie z gier ktore wyszly - D3 wygrywa wszystko,ten kto pogral pol H to nie wie o tym ze D3 sie rozkreca dopiero po kilku levelach i oto chodzi,dajcie tej grze szanse,FC skonczylem 2X a to skoncze chyba z 8 za grafe i klimat a jak wam sie nie podoba to wlaczcie sobie config ktory podal Jordi czy ktos tam a gra stanie sie dla Was o wiele przyjemniejsza.FC nie byl odpowiednio zoptymalizowany jednak byl naprawde fajny choc to nie to co D3.Jak dotad FC bylo moja najlepsza gra,potem Pop a potem Suffering a teraz to wszystko spada o pozycje nizej bo kroluje Doom Doom i tylko Doom ale to do czasu HLa zapewne choc nie wiem,to co zobacyzlem w piekle zmiazdzylo mnie do granic,prosze Was - nie gadajcie ze tam sa wszystkie lokacje takie same i w przestrzeniach zamknietych bo klamiecie,prosze dojdzcie do piekla i zmiencie na ten config co mowilem.Jesli po tym zabiegu gra Wam sie nei spodoba - zjem swoj telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w d3 gralem sporo, jestem teraz n lvl po alpha labs4 i im dluzej gram tym mniej mi sie podoba.

Zmieniles config?? Jesli nie to rob to natychmiast a zmienisz zdanie,mowie Ci i jeszcze 1 - do piekla masz coraz blizej wiec sam zobaczysz

 

// IvL/FblnaU4w6bO89mN9XIzJKwdEz1acOB3LQ6Vj2NWPrRjcMHDUWwpZuwRPgMUEDuzz1YR+Xmypa9cmChQ=

unbindall

bind "TAB" "_impulse19"

bind "ENTER" "_button2"

bind "ESCAPE" "togglemenu"

bind "/" "_impulse14"

bind "1" "_impulse0"

bind "2" "_impulse1"

bind "3" "_impulse2"

bind "4" "_impulse5"

bind "5" "_impulse4"

bind "6" "_impulse3"

bind "7" "_impulse6"

bind "8" "_impulse7"

bind "9" "_impulse8"

bind "[" "_impulse15"

bind "\\" "_mlook"

bind "]" "_impulse14"

bind "a" "_moveleft"

bind "c" "_movedown"

bind "d" "_moveright"

bind "l" "_impulse11"

bind "q" "_impulse9"

bind "s" "_back"

bind "t" "clientMessageMode"

bind "w" "_forward"

bind "y" "clientMessageMode 1"

bind "BACKSPACE" "clientDropWeapon"

bind "PAUSE" "pause"

bind "UPARROW" "_forward"

bind "DOWNARROW" "_back"

bind "LEFTARROW" "_moveLeft"

bind "RIGHTARROW" "_moveRight"

bind "ALT" "_strafe"

bind "CTRL" "_moveDown"

bind "SHIFT" "_speed"

bind "DEL" "_impulse10"

bind "PGDN" "_lookup"

bind "END" "_impulse0"

bind "F1" "_impulse28"

bind "F2" "_impulse29"

bind "F3" "_impulse17"

bind "F5" "savegame quick"

bind "F6" "_impulse20"

bind "F7" "_impulse22"

bind "F9" "loadgame quick"

bind "F12" "screenshot"

bind "KP_HOME" "_impulse6"

bind "KP_UPARROW" "_impulse7"

bind "KP_PGUP" "_impulse8"

bind "KP_LEFTARROW" "_impulse5"

bind "KP_5" "_impulse4"

bind "KP_RIGHTARROW" "_impulse3"

bind "KP_END" "_impulse13"

bind "KP_DOWNARROW" "_impulse1"

bind "KP_PGDN" "_impulse2"

bind "KP_INS" "_zoom"

bind "KP_DEL" "_impulse9"

bind "MOUSE1" "_attack"

bind "MOUSE2" "_moveUp"

bind "MOUSE3" "_impulse11"

bind "MWHEELDOWN" "_impulse14"

bind "MWHEELUP" "_impulse15"

seta radiant_entityMode "0"

seta gui_mediumFontLimit "0.60"

seta gui_smallFontLimit "0.30"

seta net_socksPassword ""

seta net_socksUsername ""

seta net_socksPort "1080"

seta net_socksServer ""

seta net_socksEnabled "0"

seta win_ypos "22"

seta win_xpos "3"

seta sys_lang "english"

seta s_numberOfSpeakers "2"

seta s_doorDistanceAdd "150"

seta s_globalFraction "0.8"

seta s_subFraction "0.75"

seta s_playDefaultSound "1"

seta s_volume_dB "0"

seta s_meterTopTime "2000"

seta s_reverse "0"

seta s_spatializationDecay "2"

seta s_maxSoundsPerShader "0"

seta r_debugArrowStep "120"

seta r_debugLineWidth "1"

seta r_debugLineDepthTest "0"

seta r_cgFragmentProfile "best"

seta r_cgVertexProfile "best"

seta r_forceLoadImages "0"

seta r_shadows "1"

seta r_skipBump "0"

seta r_skipSpecular "0"

seta r_skipNewAmbient "0"

seta r_renderer "best"

seta r_brightness "1.3"

seta r_gamma "1.2"

seta r_swapInterval "0"

seta r_useIndexBuffers "0"

seta r_customHeight "486"

seta r_customWidth "720"

seta r_fullscreen "1"

seta r_mode "4"

seta r_multiSamples "1"

seta image_downSizeLimit "1024"

seta image_ignoreHighQuality "0"

seta image_downSizeBumpLimit "1024"

seta image_downSizeSpecularLimit "128"

seta image_downSizeBump "0"

seta image_downSizeSpecular "0"

seta image_useCache "0"

seta image_cacheMegs "384"

seta image_cacheMinK "768"

seta image_usePrecompressedTextures "1"

seta image_useNormalCompression "0"

seta image_useAllFormats "1"

seta image_useCompression "1"

seta image_roundDown "1"

seta image_forceDownSize "0"

seta image_downSize "0"

seta image_lodbias "-2"

seta image_anisotropy "0"

seta image_filter "GL_LINEAR_MIPMAP_LINEAR"

seta gui_filter_gameType "0"

seta gui_filter_players "0"

seta gui_filter_password "0"

seta net_master4 ""

seta net_master3 ""

seta net_master2 ""

seta net_master1 ""

seta net_clientMaxRate "16000"

seta net_serverMaxClientRate "16000"

seta m_strafeSmooth "4"

seta m_smooth "1"

seta m_strafeScale "6.25"

seta m_yaw "0.022"

seta m_pitch "0.022"

seta sensitivity "12.968254"

seta in_alwaysRun "1"

seta in_freeLook "1"

seta in_anglespeedkey "1.5"

seta in_pitchspeed "140"

seta in_yawspeed "140"

seta gui_configServerRate "0"

seta com_guid ""

seta com_showFPS "0"

seta com_purgeAll "0"

seta com_machineSpec "2"

seta g_decals "1"

seta g_projectileLights "1"

seta g_doubleVision "1"

seta g_muzzleFlash "1"

seta mod_validSkins "skins/characters/player/marine_mp;skins/characters/player/marine_mp_green;skins/characters/player/marine_mp_blue;skins/characters/player/marine_mp_red;skins/characters/player/marine_mp_yellow"

seta g_mapCycle "mapcycle"

seta g_voteFlags "0"

seta g_gameReviewPause "10"

seta g_countDown "10"

seta g_password ""

seta g_showBrass "1"

seta g_showProjectilePct "0"

seta g_showHud "1"

seta g_showPlayerShadow "1"

seta g_showcamerainfo "0"

seta g_healthTakeLimit "25"

seta g_healthTakeAmt "5"

seta g_healthTakeTime "5"

seta g_useDynamicProtection "1"

seta g_armorProtectionMP "0.6"

seta g_armorProtection "0.3"

seta g_damageScale "1"

seta g_nightmare "1"

seta g_bloodEffects "1"

seta ui_showGun "1"

seta ui_autoReload "1"

seta ui_autoSwitch "1"

seta ui_team "Red"

seta ui_skin "skins/characters/player/marine_mp"

seta ui_name "Akslow"

seta si_spectators "1"

seta si_usePass "0"

seta si_warmup "0"

seta si_teamDamage "0"

seta si_timeLimit "10"

seta si_fragLimit "10"

seta si_maxPlayers "4"

seta si_map "game/mp/d3dm1"

seta si_gameType "singleplayer"

seta si_name "DOOM Server"

seta g_spectatorChat "0"

 

oto ten config - edytujcie plik doomconfig.cfg tylko zmiencie sobie guziki bo moje nie kazdemu moga odpowiadac,pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ostatnio wgrywalem czysc CFG to skonczylo sie na reinstalce gry...

Mamy takie same karty (pozatym ze moja jest modowalna na pro a nie podkrecona ze wzgledu na 64 MB na pokladzie a nie 128:() wiec skopiuj zawartosc tego co podalem dokladnie a sam zobaczysz,a jesli masz watpliwosci to zawsze mozesz zrobic kopie zapasowa pliku,pozatym jak go nawet usuniesz to wlaczy sie defaultowy wiec Twoj reinstall gry byl niepotrzebny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdze ten CFG, ale jutro a wlasciwie dzisiaj rano ;]

 

co sie tyczy karty to moja jest 4 potokowa ze 128bitowa szyna, ale dodatkowe potoki mam sprawne. a co sie tyczy krecenia to inna sprawa ;] rdzen chodzi na 365 a memki na 311, max co mozna dac to 375/326, pamieci to 3.3 hynix, bez radiatorow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w z FC miałem styczność chwilową, zainstalowałem , uruchomiłem, menu weszło, gra wystartowała i klapa totalna, grać sie zupelnie nie dało, stopklatki - niezbyt ciekawy widok, gra poszła w zapomnienie

 

teraz przyszedł czas na Doom III (tyle czekania - WARTO BYŁO)

Klimat gry nieziemski - ciekawie się gra samemu na chacie w nocy :)

Grafika przepiękna , efekty świetlne wprost powalają, wszędzie cenie odblaski , po prostu czadzik

 

Nie wiem dlaczego poprzednicy pisali o słabym ai wrogów, ja zauważyłem w wielu sytuacjach że potrafią sie chować za przedmioty czy uchylać za róg,

 

FC mój sprzęt zupełnie zamulił (sux), a D3 spokojnie chadzia ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC, nie wiem czemu, może dlatego, że FC przeszedłem, a w DIII pograłem 30 minut i mi się znudził...

Ja uwazam tak jak kucyk, w FC gralem dosc dlugo przechodzilem starszemu momenty gdzie nie dawal rady :P I girka mi sie spodobala, grafa jest ladna, dzwiek tez nie jest najgorszy. AI przeciwnikow nie jest takie jak w RvS no ale napewno jest lepsze niz w Doomie. A co do Dooma to przeszedlem piersza misje i jakos nie odczulem tego klimatu, ide, gasna swiatla wyskakuje potworek i do gleby z nim ... nic ciekawego. Juz bardziej mam nasrane jak gram ciezka klanowke i nagle ni z tad ni z owat koles mi wybiega przed mache i kto pierwszy strzeli :P A co do ludzi co twierdza ze to bedzie najlepszy FPS roku, to z ta opinia sie wstrzymajcie :) Bo jeszcez bedzie HL2, STALKER i moze nie tak oczekiwany przez wszystkich MoH:PA i jesli jej nie spapraja to moze to byc gra z najciekawsza fabula, jak dlamnie ;) A to chyba dlatego ze jestem maniakiem 2 wojny światowej ;P A koniec podsumowanie IMHO FC jest lepszy.

na scenie bedzie sie liczyc tylko hl2 i doom3, obie beda wspaniale, zadne gowniane stalkery i far craje nie podejda do tych gier. zreszta takie far craje czy stalkery moga podobac sie tylko amatorom :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...