Skocz do zawartości
Buziak

Logitech UltraX cena za granica i odczucia ...

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tak w niedalekiej przyszlosci chcialbym sie stac nabywca tej ze klawiaturki :] Ciekawi mnie wasza opinia na jej temat oraz cena tego cuda za nasza zachodnia granica :] Bo moze uda mi sie tam wyskoczyc na tydzien i niewiem czy jakby co warto bylo by ja tam kupic czy tu u nas w kraju :] Pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia na opinie i cene lub jakiegos linka do sklepu za granica :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz te klawiaturke bez wachania, zaplacilem za nia 130 zl i uwazam ze zdecydowanie jest tego warta.

 

ma tylko jedna wade, jak juz sie przyzwyczaisz, to potem na normalnych klawiaturach polamiesz sobie palce. w pracy przechodze na zwyklej klawitce takie meczarnie ze szkoda gadac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z zachodnia granica sobie odpusc - kupisz ale w niemieckim ukladzie qwertz i umlautami i bedziesz przeklinac przez reszte zycia klawiatury germanskie pomysly ;)

Zeczywiscie o tym zapomnialem :P No coz ale raczej kupie ja unas w kraju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybko scieraja sie na niej klawisze , zreszta jak we wszystkich ostatnio wyrobach Logitecha ....

Dokladnie. Do grania sie ta klawiatura nie nadaje. Gdzies czytalem ze gosciowi po miesiacu grania w ET kompletnie zniknely literki WASD :( Juz dawno chcialem ja kupic ale skutecznie mnie to zniecheca. Moze jednak zaryzykuje bo podobno w nowszych modelach jest lepiej z tym scieraniem. Moglby sie ktos wypowiedziec kto kupil te klawiaturke stosunkowo niedawno :?: Jak z tym scieraniem wyglada teraz sprawa :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybko scieraja sie na niej klawisze , zreszta jak we wszystkich ostatnio wyrobach Logitecha ....

Dokladnie. Do grania sie ta klawiatura nie nadaje. Gdzies czytalem ze gosciowi po miesiacu grania w ET kompletnie zniknely literki WASD :( Juz dawno chcialem ja kupic ale skutecznie mnie to zniecheca. Moze jednak zaryzykuje bo podobno w nowszych modelach jest lepiej z tym scieraniem. Moglby sie ktos wypowiedziec kto kupil te klawiaturke stosunkowo niedawno :?: Jak z tym scieraniem wyglada teraz sprawa :?:

mam ja od 3-4 miesiecy i jedyne co w niej sie zmienilo to srebrny kolorek obudowy sie lekko przybrudzil (jak najbardziej do wyczyszczenia).

NIC sie nie sciera... a pracuje duzo na kompie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość artur.c

panowie przymierzam sie do zakupu logitecha ultrax flat, jak to jest z tym scieraniem, wiekszosc ma ja juz przez dluzszy okres czasu...

 

zatanawialem sie jeszcze nad logitech navigator, tez ma stosunkowo niski skok klawisza i z autospji (mam w drugim kompie) wiem ze o scieraniu nie ma mowy!

 

btw. u sadiadow mozna za 14 euro (ebay) ultrax kupic (tylko uklad nie ten), podono jestesmy w unii, a ceny nadal polskie!! <_<

Edytowane przez artur.c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro mozna wyrwac juz za 90zł z 3 letnia gwarancja wiec mysle ze lepiej dolozyc kilka groszy i miec klawa na gwarancji.

A co do scierania sie klawiszy to narazie nie zauwazylem. Mam klawe jakies 5 miechów i narazie full wypas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość artur.c

ja bym dozbierał do dinovo (starszy model) i wszystkie problemy z głowy ;-)

1320684[/snapback]

poza jednym, wyrzuty sumienia, ze wywalilo sie 1200zl na kupe plastiku! musialoby mi sie niezle przelewac zeby sobie cos takiego kupic, zwlaszcza ze opinie o niej sa rozne, a powinny byc tylko jedne - najlepsze

 

poza tym nie pytam o inna, tylko o ta konkretna ultrax flat - jak sie sprawuje po pewnym czasie uzytkowania, bo mam wybor albo wywalic na navigatora przewodowego, albo na nia...

Edytowane przez artur.c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość artur.c

rzeczywiscie ten genius wyglada niczego sobie... (jaka grubosc)

tez nie jestem przekonany do logitecha... za duzo narzekan, np. nigdy bym juz nie kupil myszki z tej firmy!

 

przydalby sie jakies zdjecia tego geniusa na zywca, powazny minus to jak dla mnie troche dziwny uklad kalwiszy, tak jakby nie dalo sie normalnie zrobic...

Edytowane przez artur.c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą klawiaturę sporo ponad pół roku i kompletnie nic się nie ściera, mimo że używana jest bardzo intensywnie. Chodzi jak nówka. Dałem za nią 140zł i nie żałuję ani grosza, chociaż trochę się ostatnio zirytowałem jak zobaczyłem tą klawiaturę w Bicie w krakowie za 90zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój z tymi Logitechami, kupiłem coś takiego, jakość ta sama, a może nawe ciut lepsza, wygodne i ładne:

1322111[/snapback]

Mma tego Geniusa kilka tygodni wiec nie wypowiem sie na temat jej trwalosci, narazie sprawna i bez wytarc w 100%. Jakość super, extra spasowane elementy, przyjemne klawisze. Cena 75 zł, gdzieś w sklepie w Ropczycach, także mozna u nich zamawiać mailem, przyślą wtedy klawe serwisciem. Jak sobie przypomne nazwe sklepu to podam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm u mnie te literki sie nie scieraja, tylko odpryskuja jak farba przy uderzeniu - po kawaleczku, en problem mam tylko z M. dodatkowo plastik z ktorego logitech robi swoje produkty (klawisze) jest podatny na scieranie, po pewnym czasie klawiszze nie sajuz tak ladnie matowe tylko swieca sie jak psu jajca. szczerze mowiac spodzewalem sie czegos wiecej za ta cene, ale i tak pisze sie na niej zajefajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...