Skocz do zawartości
Buziak

Logitech UltraX cena za granica i odczucia ...

Rekomendowane odpowiedzi

maniacze CSa codziennie klawiatura uzywana jest okolo 8 godzin dziennie minimum od miesiaca i zero scierania dalem 93zl + przesylka na allegro, moim zdanie klawiera godna tej ceny, bardzo wygodnie sie pisze jak przesiadlem sie na normalna klawiere w szkole to myslalem ze mi palce w "przepasc" wpadaja :) ale jedna rzecz nie jest zbyt dobra... klawisze funkcyjne pozostawiaja wiele do rzyczenia, ruszaja sie jak by byly na kawalku gumy przyklejone jest odczucie jak by mialy wyasc :) (Wy tez tak macie ?)

Edytowane przez D@ve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy ta UltraX posiada klawisze Volume -/+ ? Posiadam inny model Logitecha, nic mi nie błyszczy jak "psu jajca", literki fakt - 2 się prawie starły, no ale ja nonstop na niej piszę od kilku miesięcy (tak, jak śpie tez pisze). Więc ścieranie się mnie nie przeraża w tej UltraX, jeżeli oczywiście to nie jest jakiś nadpobudliwy bełkot - interesuje mnie tylko ergonomia i przyciski volume bo się do nich przyzwyczaiłem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ergonomia jest wzorowa, literki przez 3 miesiące się nie wycierają, tylko spacja minimalnie błyszczy ale to od call of duty, a przycisków vol + i - niestety nie ma, ja nie zwracałem na to uwagi bo mam pilota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1340412[/snapback]

No nie do konca... teraz one podrozaly, ja z kolegami okolo pol roku temu wzielismy 4 sztuki (ja ich namowilem :>) z jakiegos sklepu w gdansku (chyba Balta), wyszlo nas to z przesylka po 92zl na lepka. Wszyscy jestesmy zadowoloeni.

Scierania nie ma, jest tylko swiecenie klawiszy, ale nie jest to cos co by mi przeszkadzalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po paru miesiącach użytkowania (chyba czterech) zauważyłem ze ten srebny plastik przy spacji zaczyna sie wycierać.Na pewno to z tego powodu, że zawsze jak pisze albo gram to trzymam tam swojego kciuka od lewej ręki, niezbyt to ładnie wygląda. Ale klawisze są ok, nic się mi jeszcze nie wytarło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po paru miesiącach użytkowania (chyba czterech) zauważyłem ze ten srebny plastik przy spacji zaczyna sie wycierać.Na pewno to z tego powodu, że zawsze jak pisze albo gram to trzymam tam swojego kciuka od lewej ręki, niezbyt to ładnie wygląda. Ale klawisze są ok, nic się mi jeszcze nie wytarło.

1568712[/snapback]

A jakiego koloru jest ten plastik pod tą srebrną farbą :?: Jak czarnego to można przeżyć, ale jak jasny albo biały to nędza :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakiego koloru jest ten plastik pod tą srebrną farbą  :?: Jak czarnego to można przeżyć, ale jak jasny albo biały to nędza :wink:

1568723[/snapback]

taki jakiś szary, wydaje mi sie ze troche ciemniejszy od tej srebrnej farbki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki jakiś szary, wydaje mi sie ze troche ciemniejszy od tej srebrnej farbki.

1568805[/snapback]

Mam to samo na czarnej klawie HP z takim dresiarkim srebrnym wykończeniem jak na UltraX.

 

Jednym słowem kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę na tą

 

Logitech OEM UltraX Cordless Media Desktop

 

1563081[/snapback]

miałem to na testach i powiem Ci, że nie warto, nie za tą cene...

opóźnienie na klawie jest dla mnie nie do przyjęcia, pisząc coś szybko notatnik "sam" pisał jeszcze przez 0,5sek od ostatniego naciśnięcia klawisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem to na testach i powiem Ci, że nie warto, nie za tą cene...

opóźnienie na klawie jest dla mnie nie do przyjęcia, pisząc coś szybko notatnik "sam" pisał jeszcze przez 0,5sek od ostatniego naciśnięcia klawisza

1569760[/snapback]

Thx man, że to napisałeś i mnie uprzedziłeś bo już miałem kursor na przycisku "KUP" :mur:

 

Biore zwykłą UltraX - co kabel to kabel...Chyba, że jest wersja Black z kabelkiem a ja o niej nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem to na testach i powiem Ci, że nie warto, nie za tą cene...

opóźnienie na klawie jest dla mnie nie do przyjęcia, pisząc coś szybko notatnik "sam" pisał jeszcze przez 0,5sek od ostatniego naciśnięcia klawisza

1569760[/snapback]

:? to jakaś nędza :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś mieszka w Warszawie lub ma blisko, to na giełdzie komputerowej kupi tą klawiaturę za 90 zł.

 

Jesli chodzi o ergonomię - pisze się na niej doskonale. Mam ją jakies trzy miesiące - jak na razie żadnego ścierania nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to masz fart, gdyż u mnie już po miechu srebrny "kolorek" się ściera i do tego lewy Shift coś ciężko chodzi, a wcześniej coś spacja się buntowała

 

Zgadzam się z tobą że ergonomia w tej klawie jest doskonała :), ale zastanawiam się nada wymianą na coś innego tylko na co ??? ;) może coś od Microsoftu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piatek dostalem ta klawiaturke i jestem bardzo zadowolony, pisze sie na niej szybko i cicho, jest bardzo plaska. Nie wiecie moze skad mam wziac do niej sterownik bo chcialbym zaprogramowac te dodatkowe klawisze zeby dzialaly, bo eraz dziala tylko "mute", E-mail" i "www". Jak mam ustawic pozostale??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem sobie :)

 

Dajcie znać właśnie jak zaprogramować te dodatkowe przyciski... Zajrzałem na stronę Logitecha to jest tylko starsza wersja diNovo, a tej osobnej nie ma :blink:

 

update - jest ta ultraX w "inne", ale i tak nic ciekawego tam nie było, tylko "No software is available for this product." :> Spoko. To co ja mam zrobić z "favorites/play-pause/" bo one nie reagują w żaden sposób...

Edytowane przez John M. Kane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx man, że to napisałeś i mnie uprzedziłeś bo już miałem kursor na przycisku "KUP"  :mur:

 

Biore zwykłą UltraX - co kabel to kabel...Chyba, że jest wersja Black z kabelkiem a ja o niej nie wiem...

1570707[/snapback]

 

:?  to jakaś nędza  :mad:

1570713[/snapback]

podać wam numer konta na które przelejecie odpowienią sumkę w ramach podziękowań? :D

 

zapomniałem dodać, że jeszcze jedna rzecz mnie dobiła - nie wiem czy dobrze pamiętam, może być na odwrót, ale klawa była na małe baterie a myszka na duże, co spowodowałoby to że musiałbym zaopatrzyć się w nową ładoware, która poradzi sobie z AAA i 4 cholernie drogie akumulatorki AAA - 2 do pracy, 2 na zmiane

ten motyw kompletnie mnie zniechęcił do zakupu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam Ultra Flat X od ponad 4 miesiecy - pisze bardzo duzo i jak na razie nie mam z nia rzadnych problemow - nic sie nie sciera, nic nie blyszczy, nic nie odpryskuje. Dla mnie po prostu rewelacja - nie umiem juz pisac na normalnej klawiaturze.

 

PS. Dla osob, ktore maja problemy z klawiszami dodatkowymi polecam sciagnac iToucha-po instalacji wszystko chodzi bez problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...