Skocz do zawartości
zavader

SOUND BLASTER LIVE !? Który jest lepszy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Planuje zakup karty SB Live do kompa gdyz potrzebuje dwoch wyjsc Line-OUT i ta karta bardzo mi pasuje ;] Tylko teraz pytanie - ktory model bo widzialem kilka:

 

- SB Live

- SB Live 5.1

- SB Live 5.1 Digital

 

Czym one sie roznia i czy SB Live za 50 zl moze byc tak samo dobry jak ten za 100 ?

 

Pozdrawiam

zavader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

SB Live za 50zł to pewnie SB Live 1024 4-kanały.

Między dwoma pozostałymi nie wiem jaka różnica, chyba żadna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe co mowisz???

Mam ta wersje SB 5.1 Digital i nie mam z nia problemow/

Ostatnio zapodalem A2ForSBLive i wszystko "szumi" jak trza :)

ważna jest rewizja czy aby masz 0220???

jak widać z tym jest wiele problemów i Creative mu wsparcia nie daje.

dlaczego tak jest a nie inaczej napisałem w poście obok:)

W pewnym sklepie w Gdańsku(dość duża sieć sklepów)nie udało się żadnego z serii 0220 uruchomić(sprawdzono dla mnie około 20 sztuk)i w końcu dopłaciłem i kupiłem audigy.Mail jaki dostałem od Creative nie pozostawił cienia wątpliwości.0220 nie mają wsparcia z ich strony!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem Twojego posta "obok" i wyglada na to ze 0220 nie mam.

Nie mialem problemow z zainstalowaniem jakichkolwiek driverow czy to ze strony Creative czy tez KX czy tez wspomnianych wyzej A2ForSBLive.

 

Tak wiec dzieki za wyczerpujace info. Pewnie sie niektorym przyda.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj.

Próbował ktoś robić coś takiego?

Przeróbka Live! na 5.1 Live

 

Tak się składa, ze mam te karte z opisu i głośniki 5.1 i troche mnie wkurza, ze jade tylko na czterech i sw.

Słabo znam angielski i zgubiłem się przy demontowaniu tego oznaczonego chipa, jakby ktoś dobry wyjaśnił prosto co trzeba zrobić byłbym dźwięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mam pytanko - widzialem na allegro wlasnie tego 0202 [czy jak mu tam :P] i moge go kupic za 100 zlotych i w ogole mi bardzo pasuje... Skoro wiec nie bylo z nim zadnych problemoof - top moze warto? Interesuje mnie wlasnie stery KX lub tte SB2Audigy... Jesli masz i mowisz ze dziala to spoko - THX za info - kupuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mam pytanko - widzialem na allegro wlasnie tego 0202 [czy jak mu tam :P] i moge go kupic za 100 zlotych i w ogole mi bardzo pasuje... Skoro wiec nie bylo z nim zadnych problemoof - top moze warto? Interesuje mnie wlasnie stery KX lub tte SB2Audigy... Jesli masz i mowisz ze dziala to spoko - THX za info - kupuje :P

ja kupiłem 0220 za 99 zeta(w PTR tyle kosztuje) i na niczym nie można było tego czegoś odpalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...