Skocz do zawartości
Outlaw

Grzeje się!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

d jakiegoś czasu grzeje mi się komp. A mianowicie wszystkie jego podzespoły. Na procku mam 60 stopni przy 2200RPM a wcześniej miałem 50 przy 1600RPM!!!!!! Radiator na karcie graf. i chipsecie też jest bardzo ciepły. Nie wiem co mam robić bo wcześniej było wszystko dobrze. Boje się że to wina zasialacza bo mam taki zwykły i moje napięcia to:

+5V 5,08V

+12V 12,16V

-12V -12,20V

-5V -5,35V

Boje się że to zasilacz podaje za wysokie napięcia i dlatego się grzeje. Paste też zmieniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia warta rozważenia :!: Mamy Lato i ostatnio wysokie temperatury. Być może to jest przyczyną wzrostu temperatury Twojego pupilka. Spraw mu kilka dodatkowych wiatraków do budy albo wydajniejsze chłodzenie podzespołów. Powodzenia. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem kurde mam durona 1300 mhz a temp 65 c to chyba nie normalne co???????????? i to nic nie chodzi komp nie ma załączonych zadnych programów a jak cos załącze to jest 72 c pomózcie nam :D pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsadzcie kompa do lodowki albo przeniescie pokoj do piwnicy,a tak na powaznie to jak zauwayzliscie zapewne mamy lato-dni sa coraz cieplejsze,tak jak 2 posty nademna napisał włozcie pare coolerkow do budy i bedzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATO LATO LATO..... i tyle ! No bo co innego?! Norma że teraz powietrze w kompie się po prostu miesza, bo nawet jak coś zasysa z zewnątrz to zasysa powietrze jak z sauny no to czym to ma się chłodzić? A co do 72 stopni na durniu to się nie przejmuj... do 75 powinno być stabilnie ;) Ja polecam zapakowanie tunela powietrznego PCW i skieroanie z zewnątrz budy bezpośrednio na wentyl od proca... i najlepiej jeszcze w miejscu dziury jeden zasysający. Ja na swoim palomino 1700@2000 mam 49 w stresie przy takim rozwiązaniu. A no i jeszcze mam 12cm wentyl na dachu wyciągający, gorące powietrze z pod radiatora proca. Wentyl puszczony na 7V i radzi sobie elegancko:) No w końcu to 120mm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wez dobra lupe, bo przy obecnej technologi 0.13 mikrona, bedzie Ci ciezko znalezc golym okiem uszkodzenie rdzenia.

No commet. Ukruszenie rdzenia widać gołym okiem.

WRX jak niemasz zielonego pojecia w temacie to zaśmiecaj forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsadzcie kompa do lodowki albo przeniescie pokoj do piwnicy,a tak na powaznie to jak zauwayzliscie zapewne mamy lato-dni sa coraz cieplejsze,tak jak 2 posty nademna napisał włozcie pare coolerkow do budy i bedzie lepiej.

Ja również mam ten problem, ale tylko tego lata, rok temu jak pamiętam były również takie gorące dni więc to nie jest powód tych zjawisk... Moje temperatury maxymalne to 75*płyty 65*klocka i uwaga uwaga 92*dysku, ja lece do serwisu niech patrzą i się głowią by to poprawić, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...