Skocz do zawartości
|Micro|

Unreal 3

Rekomendowane odpowiedzi

PPU - Physics Processing Units jest to coś w stylu karty graficznej której zadaniem nie będzie wyświetlania obrazu lecz zwiększeniem fizyki np. detekcja kolizji w grach co doprowadzi do coraz lepszego urealnienia gier.

Więcej dowiesz się z tych linków:

http://www.frazpc.pl/komentarz/13342

http://anandtech.com/cpuchipsets/showdoc.aspx?i=2376

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PPU - Physics Processing Units jest to coś w stylu karty graficznej której zadaniem nie będzie wyświetlania obrazu lecz zwiększeniem fizyki np. detekcja kolizji  w grach co doprowadzi do coraz lepszego urealnienia gier.

Więcej dowiesz się z tych linków:

1356114[/snapback]

Dobre tylko ciekawe ile bedzie kosztować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ftp dl4.edgefiles.com/games-fusion.net/www/videos/unreal3engine_e3.zip

Ma okolo 330M, mozliwe ze sie troche przesadzilem w poprzednim poscie z wielskoscia, ogladalem to ponad miesiac temu.

977326[/snapback]

 

Mi nie chodzi ten adres !!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Here are some of the details he provided:

- minimum: 2.8GHz, 512mb Ram,Geforce6

- for high details: 3-4GHz, 1Gb Ram, Nvidia 6800GT/ultra or 7800GT/GTX SLI

- Dual-core Processor use: Multi-Threading is supported and should provide much better performance.

- 64 Bit version available with better textures

- Renderers: Shader-3.0, Fallback-Mode for Shader 2.0 maybe a dx8 renderer.

- HDR: yes

- physics: Novodex-Physik-Engine.

- Ageias PhysX Processor supported.

 

to są wymagania ut 2007 więc i też unreal 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja coś wspominałem , że unreal 3 został zapowiedziany , pisałem o wymaganiach , a ut 2007 bedzie na silniku unreala 3 , a więc wymagania bedą bardzo podobne

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w sumie nie taki duże te wymagania spodziewałem sie większych  :)

1735153[/snapback]

sorry ale co moze byc wiekszego niz 3-4 GHz procka + 6800/7800?? chyba ze Ty wiesz o jakichs technologiach o których my nie wiemy :?

 

wymagania super..pewnie 0 optymalizacji jak w wiekszosci nowych gier (vide CoD2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj zaprezentowano pierwszą płyte która posiada i obsługuje 4 procesory AMD i ma 32 GB RAM co prawda zrobiono ja z myślą o grafikach,

Opis

Tak więc w grach za niedługo możemy sie spodziewać że chłopaki który robia gry wykorzystają to dla swoich celów i pewnie już w niedalekiej przyszłości opis wymagań będzie brzmiał: do płynnej gry potrzebne 4-8 procesorów i SLI z 2 kartami, w ameryce troche sie będą krzywić ale kupia a u nas ktoś kto będzie musiał wyjaśnić rodzicom aby kupili mu kompa z 4 procesorami i dwoma kartami grficznymi będzie miał nie lada wyzwanie.

Edytowane przez tester3000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale co moze byc wiekszego niz 3-4 GHz procka + 6800/7800?? chyba ze Ty wiesz o jakichs technologiach o których my nie wiemy :?

 

wymagania super..pewnie 0 optymalizacji jak w wiekszosci nowych gier (vide CoD2)

1736116[/snapback]

Sorry ale silnik Unreal 3 Engine pokazuje mozliwosci nowych konsolek.

I takie wymagania (4Ghz, 1GBram i 7800 sa baaardzo niskie jak na ten majstersztyk graficzny).

Dla mnie sa to banialuki podane tylko po to aby nie bylo za cicho o trwajacych pracach.

W mojej opini na takim sprzecie nie bedzie wogole plynnosci.

Podejrzewam, ze 2x4Ghz, z 2GB ram i kolejna generacja grafiki (jezeli nie dwie generacje co daloby w sumie z rok czasu, a wczesniej gra i tak nie wyjdzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- minimum: 2.8GHz, 512mb Ram,Geforce6

- for high details: 3-4GHz, 1Gb Ram, Nvidia 6800GT/ultra or 7800GT/GTX SLI

Nie takie straszne te wymagania, w stosunku do tego, jak mówił kaeres, jak ta gra wygląda, myślę że nawet mój obecny kompik poradzi sobie w "medium".

Biorąc pod uwagę że za rok, dwujajowce zejdą do średniego pułapu cenowego, tak samo 16-24 potokowe karty, to nie ma się czym podniecać. Wyskakiwanie z kasy dla FX57 i 7800GTX SLI dla ut2k7 dzisiaj nie ma najmniejszego sensu, tym bardziej że premiery innych bardzo wymagających gier np. TES Oblivion też szybko nie nastąpią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znów ktoś sieje zamęt nie sprawdziwszy u źródła... palcem wskazywać nie trzeba kto to taki.

 

Tutaj potwierdzone i doprecyzowane zarazem wymagania do gry w high-details + eye- candy:

 

http://forums.beyondunreal.com/showthread.php?t=166170

 

Wymaganią są niskie, a mając na uwadze datę premiery- bardzo niskie.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak nie chce mi się wierzyć że gra będzie miała takie wymagania!! widziałeś jak to wygląda :D

wreszcie z Kaeresem mogę się zgodzić ale nie dokończa bo trochę przesądził z tymi wymaganiami (jeśli pisałeś o max ustawieniach graficznych to masz rację ja również uważam że za małe to nie będzie miał).

jedno mnie ciekawi czy rzeczywiście epic zaimplementuje w UT2007 deformacje obszary bo niby z ich strony dochodzą takie słuchy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale silnik Unreal 3 Engine pokazuje mozliwosci nowych konsolek.

I takie wymagania (4Ghz, 1GBram i 7800 sa baaardzo niskie jak na ten majstersztyk graficzny).

Dla mnie sa to banialuki podane tylko po to aby nie bylo za cicho o trwajacych pracach.

W mojej opini na takim sprzecie nie bedzie wogole plynnosci.

Podejrzewam, ze 2x4Ghz, z 2GB ram i kolejna generacja grafiki (jezeli nie dwie generacje co daloby w sumie z rok czasu, a wczesniej gra i tak nie wyjdzie).

1736835[/snapback]

odrazu po premierze 7800gtx były pokazówki ut2007 właśnie na 7800gtx , więc nie opowiadaj głupot , ut2007 nie może mieć extremalnych wymagań bo to jest multi i do tego nie wyglądał na filmach tak rewelacyjne żeby miał kosmiczne wymagania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...