Skocz do zawartości
tomall0

OC a Odświeżanie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, mam 2600@3200- 10x220, niedawno zauważyłem, że mam kłopoty z obrazem. Obraz mi drga, nawet jak wejde do biosu wtedy to jest najbardziej widoczne. Jak zejde do defaultowych ustawieź też mam to miejsce. Teraz pytanie siada monitor, czy może wysłużona grafa? Mam nadzieje że do takiego stanu rzeczy nie przyczyniło się OC :) MOże miał ktoś podobny problem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz jeszcze czy nie masz zadnych urzadzen powodujacych zakłocenia elektromagnetyczne ..

czasem zaklocac tez moze pompka (jesli masz wc) lub inwerter od katody

Popieram mialem podobnie jak UPSa postawilem za blisko monitora nieopatrznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba w tej wersji AGP (chyba 3.0) to napiecie jest rowne 1,5 V a takiego zasilacz nie daje tylko stabilizator na plycie :).

 

wracajac do tematu to wyjmij moze karty pci z kompa, moze one zaklucaja obraz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaklucenia elektr-magnet powodoja rowniez glosniki, tel komorkowe, itp.

Tyle ,ze owe zaklucenia obiawiaja sie raczej znieksztalneniami obrazu wynikajacymi z przesterowania wiazki elektronow kierowanej polem magnet. wewn. kineskopu - co daje inny efekt wizualny niz niskie czestotliwosci odswierzania. Proponuje sprawdzenie na innym monitorze/karcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...