Skocz do zawartości
Sou

"Ten komputer zostal zablokowany" WTF?!?!

Rekomendowane odpowiedzi

Cos sie sknocilo w kompie i sie zablokowal :o Znaczy pewnioe ktos z rodziny go zablokowal ale to szczegol...

 

Zablokowanie objawia sie tym ze przy wlaczaniu kompa zamiast ekranu powitalnego z wyborem uzytkownika itp ( ladne avatarki :P ) pokazuje sie ramka jak w starszych windowsach ( mam XP ) i trzeba recznie wpisac login i haslo... tylko nie piszcie ze zmienil sie sposob logowania bo to nie to ;] Przy probie przelogowywania uzytkownika wyskakuje okienko ( to co przy wlaczaniu kompa ) tylko na gorze pisze ze Ten komputer zostal zablokowany i tylko SOU/Sou^^ lub administrator moze go odblokowac... jak wpisze haslo to znow wraca do mojego usera... a dzis gdy probowalem przelogowac sie z konta mojego brata to napisalo ze ta operacja spowoduje wylogowanie tego uzytkownika itp ( czyli nie da sie przelogowac normalnie)

 

Wie ktos co jest grane? W pomocy windows pisze cos o blokowaniu ale nic od odblokowywaniu...

 

:/

 

Z gory dziekuje za kazda pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj sobie lepiej instrukcje obsługi windows bo:

1. Masz zmieniony sposób logowania(tak zmienił Ci się sposób logowania)

2. Nie odrózniasz przelogowania od przełączenia uzytkownika, a to drugie jest nieobsługiwane w zwykłym sposobie logowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak moge miec zmieniony sposob logowania jak obydwa haczyki sa zaznaczone i moze nie jestem expertem ale jak obok opisu normalnego logowania jest pole i tam jest haczyk to chyba to oznacza ze ta opcja jest wlaczona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tradycyjny sposob logowania wymusza wlaczona obsluga sieci netware. jezeli nie pracujesz w takiej sieci, to odinstaluj ten protokol i wtedy mozesz zmienic sposob logowania.

Dokladnie, tak wlasnie zrobilem u mojej dziewczyny na kompie :) (Wqrza mnie jej matka bo ona juz chciala po informatyka dzwonic... a wie ze sie kompami zajmuje...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie;] spojrzalem do pomocy, zagladanalem do ustawien sieciowki i nie mam zainstalowanego zadnego netware:O w pomocy xp pisze ze to klijent ( znaczy bylo tylko "jka zainstalowac klienta sieci nw ) no a ja mam tylko "Klient sieci Microsoft Networks" :o potem mam uslugi: protowall ( takie do ochrony ;] ), udostepnianie plikow i drukarek.., harmonogram pakietow QoS. No i protokoly: NetBIOS, IPXy i TCP/IP.

 

Moze cos poknocilem i chodzi o cos innego ;] Jak tak to napiszcie konkretniej gdzie sie to netware wylacza:O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...