Skocz do zawartości
Chobo

Problem z Radeonem 9600 PRO pomocy!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam chilowo pożyczonego do kumpla RAdeona 9600 PRO Gigacuba,i np w Doomie 3 co jakis czas mam chamska zwieche i "sterownik ati zostal zresetowany.." bla,bla,bla czy jakos tak,słwoem,garfa cos się wali,z tego co czytałem gosice graja w domma nawet na słąbsyzch (zancznie )kartach na medium/high!! 800x600 i chodzi im płynnie,a ja mam tego syfa:) Tbreda 2200+@2800 512 ddr 400 hynixy,itp i mi nawet na medium sie wali,stery do grafy to omegi na catalysatch 4.7 ,nie mam pojecia co jest nei tak,grafa nie krecona,proc stabilny...POMOCY!!!Nie tylko w doomie takie akcje ma,w Far Crya- KOTOR,Jedi Academy i innych tez :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz VPU Recover.

To może pomóc ale na któtką metę . Jeśli VPU się <span style="color:red;">ORT: <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span></span></span> to znaczy , że coś jest nie tak i ignorowanie tego może spowodować w skrajnym przypadku spalenie karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kręcony był kiedys,ale obecnie chodzi na normalnych taktowaniach to jest core 400 pamieć 600,radiatorów na pamieciach nie ma,VPU recorver wyłaczyłęm na początku pojawienia się problmemów,i siezwesił na dobre,jak zmiejszyłem taktowanie karty ponizej normanego o jakies 10 mhz to przestał się wieszać,ale tak czy owak,nie powinno tak siedziać, Nuttie te catalysty 4.9 masz moze Omegi?Tak w ogóle daj linka plz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może wcześniej karta została trochę za bardzo przetaktowana i teraz takie kwiatki wychodzą. Po zbyt ostrej jeździe nawet po kilku miechach okazuje się że karta nie jest w stanie pracować na nominalnych ustawieniach. Wyjście obniżyć znacznie taktowanie (szczególnie rdzenia bo nie ma artów tylko zwiechy). Może to pomóc ale pewnie na krótko. To jest tak jak sypanie się HDD - leci lawinowo. Ale najpierw sprawdziłbym chłodzenie bo tu chyba jest problem. A ogólnie to straszę 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z CPU nie ma problemu bo sćiaganłem go spowrotem do 2200+ 13.5 x 133 a nie jak wczesniej 12x166 zeby bylo 2800,i tez sie walil,jak zmiejszylem taktowanie ponizej nominalnego na radku problem ustal,ale to kicha ;/I tak swojadroigą skad mozna patcha do Domma 3 wzaisc zeby pod win 98 chodizl,wicie moze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...