Skocz do zawartości
punek

NFS: Porsche Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

wystarczy wylaczyc pamiec wirtualna ;)

Dobrze prawi... :wink:

 

Ja już tak dawno zrobiłem i chula aż miło, bez dodatkowych patch'y

Chodzi o wyłączenie pamięci wirtualnej w WinXP :?: 8O

 

OK, a skąd ściągnąć ten patch? Bo może jednak będę potrzebował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem Porsche na Xpeku i wreszcie hula jak należy (dzieki wam!! :D ) .. usunałem tylko ten plik gimme.dll.

 

Może wiecie czemu nie mam w gierce autek wyglądających tak jak w garazu??? tzn. np. po jakiejs kraksie pajęczynek na szybach i innych widocznych zniszczen, niby są wgniecenia ale nie wyglada to zbyt pieknie. Wszystko w ustawienich graficznych jest na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w ogóle się nie uruchamia. Instaluje się bez problemu, demo początkowe uruchamia się, pokazuje się ekran z tym porszakiem i klops. Mieli dyskiem ale się nie uruchamia ...

 

A tak chciałem potestować kierownicę .... :(  :evil:  :twisted:

 

Skąd ściągnęliście ten update? Bo może to jest przyczyną?

tez tak mialem ale teraz sprobuje wylaczyc pamiec i moze bedzie ok, wczesniej myslalem ze plyta mi sie skopala jakies pliki uszkodzily ale instaluja sie wsio oke powinno byc:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj kumpel tez ma lem. Otoz zainstalowal sobie NFS Porsche wywalil tego gimme.ddl i jak gre wlancza to mu sie ladnie odpala ale jak chce wybrac samochod w tam gdzie powinna byc nazwa samochodu jest przezroczyste pole i niewidac nazwy. Jego komp to: Duron 1.1 GHz, Ati RADEON 8500 LE 128 mb,256 ddr ramu. Co jest grane? Czy jak da patcha czy cos mu to da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Kupiłem sobie Need For Speed Porsche. Zainstalowałem, gram w Factory Driver i podczas ładowania 4 misji gra się wyłącza i pojawia się taki błąd.

Oto moja konfiguracja:

AMD Athlon XP 1600, 256 MB ram, GeForce 2 MX 400, Maxtor 40 GB.

Słyszałem, że gra może "kaprysić" jak ma sie dwa napędy. Ja własnie tak mam (nagrywarka i cd rom).

Czy może ktoś się spotkał z takim przypadkiem i zna rozwiązanie.

P.S: szukałem na forum znalazłem kilka tematów, ale żaden nie rozwiązuje mojego problemu.

Za pomoc dziękuję i pozdrawiam.

P.S.2: Jest to kontynuacja tematu zamkniętego: http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=98668 .

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to i u was tez zadziałą ale mi wystarczyło abym w Porshe ustawił zgodność z windą 98/ME...... bez żadnego patha i usowania plikow się uruchomiło.... nie wiem jakim cudem, ale chodzi do tej pory....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzebiąc w internecie natknołem się na takie pojazdy

Dołączona grafika

ORAZ

Dołączona grafika

Oba do ściągnięcia z http://www.nd4spdworld.com/

 

Jeśli się nie mylę to chyba pierwsze całkowicie nowe samochody do tej gry, bo reszta to tylko nowe tekstury do starych modeli :?

 

Czy znacie jeszcze jakieś stronki z nowymi modelami samochodów do porscha ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie to nie za dobry pomysł - jak porsche to porsche :) a to że przedtem byly tylko textury to nie prawda. byly całkiem nowe wózki

1232157[/snapback]

Owszem były cztery dodatkowe od EA ale fanowskich nie widziałem, co najwyżej bardzo sprytnie dobrane tekstury np. do boxtera i nazwane BMW. Nie widzę też przeciwwskazań do instalowania samochodów innych marek do Porscha, aż taki ortodoks nie jestem ;) i nie odczuwam w tym żadnej profanacji, takie rzeczy co najwyżej pozwolą przypomnieć tą doskonałą grę. Przejrzałem też inne pliki i z nowości polecam chromepath dodający całkiem niezłe odbicia w karoserii, co prawda poziom NFS U2 to nie jest ale NFS HP2 spokojnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Witam!

Jak ustawić sterowniki karty graficznej by nie było tych "poszarpanych" liter i cyfr w grze? Z góry dzięki za odpowiedzi.

 

pozdrofffka :wink:

1248107[/snapback]

było - trzeba wymusić antyaliasing bodajże

 

ja mam inny problem: w menu mi się gra krzaczy. ściągnąłem jakiegoś patcha, ale okazało się, że po patchu nie można po wyścigu nic zrobić - w kółko leci powtórka i nic więcej się nie dzieje... system: win 98 SE

bez patcha w menu gry mam co jakiś czas zwis - animacja w tle leci dalej, muzyczka też, ale myszka staje i nic nie można zrobić... miał ktoś coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez podczas tej powtorki masz na dole kontrolki od 'kamery' + jakies inne badziewie ;] Jest tam przycisk wygladajacy jak winampowy open, czy cus .. tym wylazisz z powtorki i mozesz dalej grac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze!

Już myślałem że działa, już się cieszyłem!!

A tu cholera mi wyskakuje z gry.

Zarówno w factory driver(6 misja) jak i w evolutin (pod koniec pierwszego wyścigu) :mur:

Nosz kurcze szlag mnie trafia bo pod 98 działało wszystko a teraz pod xp lipa :(

Aha zainstalowałem tego patcha 3.05 czy jak mu tam (w każdym razie tego najnowszego) wywaliłem gimme.dll wyłączyłem anti-alising i mnie wywala.

 

pomóżcie dobrzy ludzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... u mnie pod XP wszystko hula aż miło, wywaliłem gimme.dll astawiłem stały plik wymiany i wszystko gra i burczy z patchem i bez w trybie zgodności i bez. Może to lamerskie pytanko, ale czy płytka jest w jakim takim stanie, czy nie pochszaniłeś niczego w windowsie, bo naprawdę nie umiem tego wytłumaczyć.

 

PS. Force feedback w tej grze jest niesamowity, dokładnie da sie wyczuć granicę przyczepności po której kierownica "wiotczeje", dziury w jezdni np. w lesie na normandie które wręcz wyszarpują kółko z rąk, i do tego wibracje silnika. Naprawdę czuć że jedzie się 300KM sportowym potworem :D

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...