Skocz do zawartości
punek

NFS: Porsche Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

A ja już nie gram :( Może do niej wrócę, ale potem. Jednak ta gra to retro. Przy takim Colin 4 czy choćby Toca grafika jest kiepściutka. niszczenie modeli to tylko ich deformacja :| Znudziło mi się i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niszczenie modeli to tylko ich deformacja :|

Co ty bredzisz, owszem nie da się całkowicie unieruchomić samochodu, ale byle stuknięcie, że o dzwonie nie wspomnę powoduje natychmiastowe efekty, samochód ostro ściąga w jedną stronę, silnik przerywa i ma mniejszą moc i wogule czuje się że z wozem jest coś nie tak. A tak nawiasem przypomniało mi się że ktoś kiedyś zauważył że pęknięcia na tylnej szybie w niektórych samochodach przypominają ukrzyżowanego Jezusa lub coś w tym rodzaju :lol:

 

Co do grafiki to niestety masz rację ale ta gra ma już PIĘĆ lat więc nie wiem czego od niej oczekujesz i tak wygląda lepiej od większości gier z tamtego okresu, nawet młodszy o rok CMR 2 miał śmiesznie obracające się płaskie drzewka, a tu masz ładne przestrzenne modele (patrz schwarzwald), zresztą fajnie zabrzmiało to porównanie, tak jakby starszy o parę miesięcy od CMR2005, CMR4 był już jakąś podstarzałą ramotą :rolleyes:

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o rozsypywanie się samochodziku- urwane zderzaki, wywalone światła, pourywane drzwi, zderzaki, a nie tylko powginana karoseria ( czyli deformacja modelu). Tutaj pieknie wyglada ten efekt w Colin 3-4 a i udźwiękowanie np. pisk zużytych hamulców jest ekstra ;)

 

Fakt- gra ma 5 lat i mimo, że wtedy był to synonim dobrej grafiki to widać, że w ciągu tego czasu nie próżnowano i w obecnej postaci zdecydowanie odstaje od normy.

 

Mimo wszystko- model jazdy nie jest aż taki świetny. Owszem, jest naprawdę dobry, ale za to tory, po któryh się ściga jakoś nie dają wykorzystać potencjału- są zbyt arcadowe, bo kto normalny sciga się150 Km/h pomiędzy sklepikami ( np. Monte Carlo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo kto normalny sciga się150 Km/h pomiędzy sklepikami ( np.  Monte Carlo).

1255306[/snapback]

no 150 to troche malo fakt :lol: w monte carlo bolidy F1 wyciagaja ~300 przy wyjsciu z tunelu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Cherry_Coke

Mam dziwny problem z ta gra kiedys na 98 gralem przez p2p a teraz chcialem pograc na 2 wszystko cacy okno wybieramy fury itp gra sie laduje wlacza 3... 2... 1... i gdy mam juz palic gumy wyskakuje do wina i jakies errory 1 za drugim... wie ktos co sie dzieje ? skasowalem tylko plik gimme.dll reszty nie ruszalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem z tą gierką: Otuż jak wchodze do gry to wszystko cacy menu mi sie uruchamia i w ogóle spoko ale jak chce sie ścigać to po loadingu pokazuje mi sie ...pomarańczowy ekran!! widać niebo, zarys samochodu i światła ale wszystko oprócz tego jest pomarańczowe:/ wywaliłem gimme.dll zainstalowałem patcha 3.5, ustawiłem stały plik wymiany i to samo a windowsa mam z SP2. Nie wiem o co chodzi grafike mam GeForce 4 MX 440 proc Athlon XP 1800+ 384 MB RAM!Please help!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chce sie ścigać to po loadingu pokazuje mi sie ...pomarańczowy ekran!! widać niebo, zarys samochodu i światła ale wszystko oprócz tego jest pomarańczowe:/

Miałem to samo na gf2ti na sterach z płytki, wystarczyło zainstalować najnowsze detonatory ze strony producenta karty i tyle. Zresztą na samym początku wyścigu przed startem gdy kamera krąży wokół samochodu, też mam czasami to samo, ale gdy tylko obejmę kontrolę nad samochodem świat znowu się pojawia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem. Po zainstalowaniu patcha 3.5 zmienił się układ przycisków w menu po wyścigu. Nie wiem co zrobić żeby zapisać grę i przejść dalej. Mogę wyjść tylko do menu np Kariery, albo Factory Driver, ale gra uznaje, że nie zaliczyłem wyścigu. I mam jeszcze jedno pytanie. Czy można kupić NFS P2000 w czymś A'la Extra Klasyka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z wyścigu można wyjść poprzez kliknięcie takiej śmiesznej ikonki w menu powtórki, NFS P2000 widziałem ostatnio w "powinni tego zabronić" po 39zł, można też popatrzeć po empikach (tam już raczej wykupili), lub po hipermarketach, widziałem parę miesięcy temu wersję pudełkową w calafiurze ;) za jedyne 99zł :lol:

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się marzy NFS PU/P2000 SE :rolleyes:

Bez żadnych kłopotów w Win XP :rolleyes:

z lekko podrasowaną graficzką :rolleyes:

z wszystkimi porszakami które produkowano po ukazaniu się gry :rolleyes:

z kilkoma nowymi trasami :rolleyes:

po niskiej cenie :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ehh... no i się rozmarzyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam XP i wszystko ladnie dziala, do momentu jak mam jechac jakas trase na Normadii, wtedy mnie wywala. Jeszcze w miare da sie jechac jak sie jedzie 'normalnie' w zwyklym kierunku (wywali mnie ze 2 razy a potem juz idzie), jak mam jechac 'pod prad' to sie juz w ogole nie da (wywala mnie tak po 10s). Wyglada na do, ze mam uszkodzone pliki z ta trasa.

I tu mam prosbe, czy moglby mi ktos podeslac wszystki pliki tras zawierajace w nazwie 'farmland' na maila?? one zajmuja jakies 8 mega. PLZ!!

moj mail :s.plisken@gmail.com

Edytowane przez pLi5k3n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam XP i wszystko ladnie dziala, do momentu jak mam jechac jakas trase na Normadii, wtedy mnie wywala. Jeszcze w miare da sie jechac jak sie jedzie 'normalnie' w zwyklym kierunku (wywali mnie ze 2 razy a potem juz idzie), jak mam jechac 'pod prad' to sie juz w ogole nie da (wywala mnie tak po 10s). Wyglada na do, ze mam uszkodzone pliki z ta trasa.

I tu mam prosbe, czy moglby mi ktos podeslac wszystki pliki tras zawierajace w nazwie 'farmland' na maila?? one zajmuja jakies 8 mega. PLZ!!

moj mail :1457731[/snapback]

U mnie też wywalało w Normandii niezależnie od rodzaju Windowsa. Pomogło, gdy zmieniłem widok zamiast ze środka to z tyłu auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na SP2 choćbyś nie wiem co robił - nie da rady. Próbowałem wszystkiego. W najlepszym wypadku gra działała, ale wszystko chodziło w zwolnionym tempie. Na SP1 działa dobrze, choć potrafi się sporadycznie wysypać podczas jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ja mam też pewien problem nie opisany w tym poście:

gdy ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m gre to po niecałej minucie zacina mi sie myszka i klawiatura, wszystko na ekranie działa normalnie i nie wskazuje na to żeby komputer był zawieszony, ale komputer trzeba resetować bo żadne kombinacje klawiszy na to nie działają. zainstalowalem patcha i usunołem ten plik ale to nic nie pomaga. Mój system to Win Me.

wie ktoś może co powodóje ten błąd?? Parę miesięcy temu jak instalowałem tą gre to nie było z nią żadnych problemów :mur:

 

bardzo proszę o odpowiedź :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeczytawszy caly topic nie znalazlem zadnego problemu/pytania dotyczacego grania w ta gre, tylko tu mi nie dziala, tu sie wylacza albo tekstury mi sie krzacza.

 

A ja mam pytania dotyczace gry, mianowicie w trybie factory drive jest taka plansza co trzeba zrobic trzy razy 360, a w tym są dwa pod rząd, i to jest pierwsza plansza, na której jedzie sie tylko na manualnej skrzyni biegów. Problem polega na tym, że nie moge zrobić drugiego 360, ponieważ mam za mała prędkość, może ktoś już to przeszedł i wie jak to zrobić, może jest na to jakiś specyficzny sposób. aha pochwale się że evolution już skończyłem i gram na laptopie i chodzi super, zgadzam się z wypowiedzią użytkownika (nie pamiętam jakiego), który powiedział, że to jest najlepsza gra na laptopa, ZGADZAM SIĘ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie, musisz zrobić jeden po drugim (wystarczy rozpędzić się do 100km/h). Skręcasz w prawo, samochód wykonuje 180 stopni, potem szybko skręcasz w lewo. Jak zbliżasz się do wykonania 360 stopni dajesz gazu, zaraz potem puszczasz i wykonujesz drugi obrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po znudzeniu most wanted chcialem pograc w porsche.

Okazuje sie, ze gra tnie niemilosiernie na winXP.

Oczywiscie przeczytalem caly watek i robilem tak.

 

Najpierw wywalilem plik gimme.dll - nie pomoglo

Zainstalowalem tgo zmodyfikowanego patcha 3.5 - nie pomoglo

Zlikwidowalem SWAP - nie pomoglo

 

Czy ktos jeszcze po tych wszystkich zabiegach ma jakis pomysl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po znudzeniu most wanted chcialem pograc w porsche.

Okazuje sie, ze gra tnie niemilosiernie na winXP.

...

Czy ktos jeszcze po tych wszystkich zabiegach ma jakis pomysl ?

Sprawdź czy nie uruchamiasz gry w trybie zgodności z 9x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po znudzeniu most wanted chcialem pograc w porsche.

Okazuje sie, ze gra tnie niemilosiernie na winXP.

Oczywiscie przeczytalem caly watek i robilem tak.

 

Najpierw wywalilem plik gimme.dll - nie pomoglo

Zainstalowalem tgo zmodyfikowanego patcha 3.5 - nie pomoglo

Zlikwidowalem SWAP - nie pomoglo

 

Czy ktos jeszcze po tych wszystkich zabiegach ma jakis pomysl ?

Ja tez chcialem sobie jakis czas temu pograc, ale niestety poleglem... inne nfs dzialaja, tylko ten ma jakies opory. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy nie uruchamiasz gry w trybie zgodności z 9x

Oczywiscie, ze uruchamialem w trybie zgodnosci z win98.

Nie wiem jak to wytlumaczyc.

Na innym dysku mam win98.

Z niego gra smiga elegancko ale chcialem aby mi z winXP dobrze chodzila.

To odpalam teraz gre siedzac na winXP z HDD z win98 gdzie zaisntalowana jes NFS: PU.

Wszystko gra i buczy.

Ale dlaczego nie chciala poprawnie ruszyc z dysku z winXP to nie wiem

 

PS.

Czy jest jakis mod ktory daje lepsze tekstury w kokpicie ?

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...