Skocz do zawartości
punek

NFS: Porsche Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Póki

- samochody nie będą miały dobre widoku ze srodka oraz kierowcy

- dobrych osiagow osiagniestych zmina mocy a nie wagi, bo co zakret lata sie w powietrzu

 

To nie ma co ich instalowac do gry, ale CC jest niezły

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz, to zrób jakiś filmik frapsem, bo nie mam gry zainstalowanej... Ciekawy jestem jak to zrobili, bo fizyka w Porsche nie była zbyt dokładna przy uślizgu tylnych kół i oryginalnymi samochodami nie dało się driftować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz, to zrób jakiś filmik frapsem, bo nie mam gry zainstalowanej... Ciekawy jestem jak to zrobili, bo fizyka w Porsche nie była zbyt dokładna przy uślizgu tylnych kół i oryginalnymi samochodami nie dało się driftować...

dało się dało, tylko nie każdym samochodem. 911 3,3 turbo 78' pięknie kręciła tyłeczkiem, jak się poskromiło tą bestię można było zrobić z nią co tylko się chciało :twisted: tyle że to jest piekielnie trudne, bo fizyka z porscha ma sporo znamion symulatora. Zresztą drifty w GT Legends czy w realu też wcale proste nie są. Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze w związku z problemami...

 

Mam WinXP+SP2, grę zainstalowaną na partycji z FAT32 (partycja systemowa jest z NTFS), wgrałem patche 3.5, patch extended i nic... Jeden rajd udało mi się przejechać, a potem ciagle się zawiesza przy próbie uruchomienia rajdu. Myślałem, że to od sterów - na 52.76 jest OK grafa, ale się zwiesza, na 81.94 brakuje tekstur kół i szyb.

Wywaliłem pliki gimme.dll, ale to nic nie dało....

 

POMÓŻCIE !!!

 

Specyfikacja kompa: AMD Duron 700MHz, 320 MB RAM, GeForce MX 4000 128 DDR, Seagate 20GB+Samsung 30GB, Win XP+SP2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej takie same, np. Carrera GT ma taki sam odgłos silnika jak GT1.

 

Carrera GT w akcji :D

12

3

4

5

6

 

Ależ stęskniłem się za tą gierką.:D

Ja też, ale mam pytanko: skąd ściągnąć Carrerę GT :?:

 

NFS: Ferrari Unleashed :)

 

http://www.nfscars.net/file.php?do=info&section=nfs5&id=6440

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

 

Licznik tylko do 250km/h, szkoda :(

Trzeba uważać przy skokach, bardzo łatwo zahaczyć przednim spojlerem i wylądować na dachu :wink:

Ale prowadzi się nieźle :)

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

UPDATED:

 

Po wyłączeniu ABS i TC wyciągnąłem magiczne 300km/h :rolleyes:

 

Dołączona grafika

 

 

JUMP :D

Dołączona grafika

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze w związku z problemami...

 

Mam WinXP+SP2, grę zainstalowaną na partycji z FAT32 (partycja systemowa jest z NTFS), wgrałem patche 3.5, patch extended i nic... Jeden rajd udało mi się przejechać, a potem ciagle się zawiesza przy próbie uruchomienia rajdu. Myślałem, że to od sterów - na 52.76 jest OK grafa, ale się zwiesza, na 81.94 brakuje tekstur kół i szyb.

Wywaliłem pliki gimme.dll, ale to nic nie dało....

 

POMÓŻCIE !!!

 

Specyfikacja kompa: AMD Duron 700MHz, 320 MB RAM, GeForce MX 4000 128 DDR, Seagate 20GB+Samsung 30GB, Win XP+SP2

Oooo chłopie... ;-) Jak masz sp2, to już Ci nic nie pomoże... I'm sorry. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, ale mam pytanko: skąd ściągnąć Carrerę GT :?:

 

NFS: Ferrari Unleashed :)

 

http://www.nfscars.net/file.php?do=info§ion=nfs5&id=6440

 

 

Licznik tylko do 250km/h, szkoda :(

Trzeba uważać przy skokach, bardzo łatwo zahaczyć przednim spojlerem i wylądować na dachu :wink:

Ale prowadzi się nieźle :)

 

UPDATED:

 

Po wyłączeniu ABS i TC wyciągnąłem magiczne 300km/h :rolleyes:

Proszę Carrera GT :D

 

Jeździłem już tą Modeną, fajna rakieta. :)

Edytowane przez Corso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez te screeny napalilem sie ;) czuje ze jutro zainstaluje ta gierke by zobaczyc jak wygladaja dodatkowe autka ;) ja pamietam ze nie mialem problemu by grac na swoim gf3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze w związku z problemami...

 

Mam WinXP+SP2, grę zainstalowaną na partycji z FAT32 (partycja systemowa jest z NTFS), wgrałem patche 3.5, patch extended i nic... Jeden rajd udało mi się przejechać, a potem ciagle się zawiesza przy próbie uruchomienia rajdu. Myślałem, że to od sterów - na 52.76 jest OK grafa, ale się zwiesza, na 81.94 brakuje tekstur kół i szyb.

Wywaliłem pliki gimme.dll, ale to nic nie dało....

 

POMÓŻCIE !!!

 

Specyfikacja kompa: AMD Duron 700MHz, 320 MB RAM, GeForce MX 4000 128 DDR, Seagate 20GB+Samsung 30GB, Win XP+SP2

Ja mam Win XP SP2, NFSPU zainstalowane na partycji NTFS, wyłączoną pamięć wirtualną, zainstalowany TEN PATCH, usunięty plik gimme.dll i gra działa bez problemów

Edytowane przez PartyBOY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panel Sterowania/System/Zaawansowane/Wydajność/Zaawansowane/Pamięć Wirtualna(Zmień)/Bez Pliku Stronnicowania/Ustaw/OK/Restart. Ufff... To wszystko. :) Mi to nie pomogło, ale życzę powodzenia. Naprawdę warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nfs pu ma swoj klimat :D

 

gt legends mam ale cos nie chce mi sie odpalac :D

 

wreszcie udalo mi sie odpalic tego nfs :)

 

nie byly potrzebne nawet zadne zabiegi, poprostu zdobylem inna wersje

zainteresowanym moge napisac na PW co i jak

Edytowane przez crusader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo

 

stesknilem sie za ta gra wiec ja przed chwila zainstalowalem. poszla w trybie zgodnosci z win98, wszystko pieknie, tylko jak sie juz wlaczy wyscig to tnie jak cholera i nie da sie grac. mam sp1. z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem ten topic i tak jakos mnie zacheciliscie do zainstalowania tej "starszej" gierki :wink:.

 

Ale mam problem :|. Nie ma dzwieku w ogole. W windzie, w innych grach wszedzie jest, ustawienia wszystko na max. Ponowna instalka nic nie dala :?.

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

To ja też popisze, również zainstalowałem gre i śmiga wszystko dobrze, nie licząc że dwa lub trzy razy na początku wyjdzie na pulpit, ale jak sie gra rozgrzeje to jest spoko.

 

EDIT: System oczywiście xp z sp2, do gry żadnych patchy lub łat.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh ten NFS "5"... Lubił czasem zaświrować :wink: Nie pamiętam pod jakim systemem grałem czy 98se czy WinXP ale nie raz kilka razy pod rząd gierka lubiła się zawiesić w tym samym miejscu na starcie wyścigu na czas w trybie kariery :-|

Czy są do tego NFSa jakieś "tipsy" na stabilność?

 

Odświerzam temat bo mam mały problemik z tą grą.

Na początek screen:

Dołączona grafika

1. Litery są nieco "zdeformowane" ->pkt 2.

2. Nie da sie zmienić rozdzielczości

3. Na screenie widać że nie ma tekstu z list rozwijanych :blink:

 

Karta graficzna to R9100, sprawdzane na Catalistach 5.10 i 6.4, WinXP Sp2

 

Dotychczas usunąłem plik gimme.dll aby gierka się włączała :wink:

Co zrobić aby bylo ok?

 

Powinno być "odświeżam". Posty połączone. // Crosis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Litery są nieco "zdeformowane" ->pkt 2.

2. Nie da sie zmienić rozdzielczości

1. Imo przez polską nakładkę.

2. Rozdzielczości w menu nie da się zmienić, ale zmienia się gdy uruchomimy wyścig.

 

BTW piękna gra, po 6 latach od jej ukazania się ja nadal nie mogę się oderwać ... Żal co ostatnio EA zrobiło z NFSa <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tha.Doggfather, mniejsza o litery da sie rozczytać :) a rozdzielczość jest ok. Tylko co jest z tymi niewidzialnymi wysuwanymi menu? :huh:

 

PS. Jak prześć próbę kierowcy fabrycznego z tym białym wyścigowym 911 GT1 (chodzi mi o pokonanie tego "bączka") :D Eh kiedyś mi się to udało a teraz nie moge :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

PS. Jak prześć próbę kierowcy fabrycznego z tym białym wyścigowym 911 GT1 (chodzi mi o pokonanie tego "bączka") icon_biggrin3.gif Eh kiedyś mi się to udało a teraz nie moge mur.gif

To ja nie moge przejść tego jak jedziesz niebieską carrerą i musisz trącać pachołki, czas jest 6:25 a ja mam w okolicach 7:05. BTW Dało Ci coś usunięcie tego pliku co pisałeś wyżej?? Skąd można ściągnąć spolszczenie??*

 

*-nie szukałem jeszcze na necie, ale poszukam, chyba że ktoś by podał linka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...