Skocz do zawartości
ajgon

Looking Glass 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Czy bawil sie ktos z was moze Open Sourcowa wersja projektu Looking Glass 3D ?

Chodzi mi o to, czy udalo sie ja odpalic na nVidii i jesli tak, to jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest w Javie pisane, wiec ma prawo mulic ;] Pracujesz na Xorg czy na Xfree ? Bo ja mam xorg, ale zrobilem ln -s /etc/X11/xorg.conf /etc/X11/XF86Config-4 i niby mialo dzialac. Ale tylko niby, bo xdisplay sie odpala i umiera (tak jak jest w skrypcie) po czym mam niebieskie dziadostwo na ekranie i zwieche calego kompa ;/ Jaka masz wersje driverow nVidii ?

 

andriu: czepiasz sie, wiadomo o co chodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest w Javie pisane, wiec ma prawo mulic ;] Pracujesz na Xorg czy na Xfree ? Bo ja mam xorg, ale zrobilem ln -s /etc/X11/xorg.conf /etc/X11/XF86Config-4 i niby mialo dzialac. Ale tylko niby, bo xdisplay sie odpala i umiera (tak jak jest w skrypcie) po czym mam niebieskie dziadostwo na ekranie i zwieche calego kompa ;/ Jaka masz wersje driverow nVidii ?

nie chce mi sie bardziej szatkowac do cytowania to odpowiem tu :P

wiem ze java, ale to juz bylo przegiecie ;]

xorg, xf86config nie mam, tzn mv xf86config xorg.conf, ale i tak pozniej od nowa napisalem (xorg sam wykryje plik od xfree tak btw). nvidia 5336, afair ze starszymi xorg mial problemy, nie pamietam :) chociaz chyba 4496 dobrze tez chodzila. pierw skonfiguruj zeby sie odpalalo na driverze "nv". potem baw sie z "nvidia" :)

andriu: czepiasz sie, wiadomo o co chodzi :P

chodzi o trolowanie :P :D 8)

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...