Skocz do zawartości
punek

SDI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jeszcze raz!!

Złożyliśmy się z kumplami na sieć. Narazie wyniosło nas to po 150zł (Huby kable siecioofki) Później złożyliśmy podanie o SDI tam nam powiedzieli że za miecha. Powiedzieli że muszą coś tam wymienić w centrali czy gdzieś bo jak teraz będą podłanczać innych to transfery wszystkim pospadają i mogą im firmy sprawy porobić. Czekamy już trzeciego miecha a tu nic. Telekompromitacja se w ch.... leci. Nie wiecie jak to można przyspieszyć. Za wszycho THX z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh.. nie wiem albo mam fuxa abo mie juz mieli dosc :) ja dostalem sdi w ciagu 9 (DZIEWIECIU) dni roboczych. Trik polegal na tym ze codziennie przychodzilem jak gdyby nigdy nic i prosilem o zlozenie podania ... 9 dni.. mial ktos szybciej ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja terminal sdi dostałem od ręki w dniu podpisania umowy, a na przekrosowanie mojej linii na centrali musiałem poczekać około 2 tyg aż kumpel który pracuje w tepsie wrócił z urlopu. Czyli znajmości rulez :)

ja terminal tez dostalem od reki a zalozyli mi tak jak jest napisane w umowie czyli hmmm nie pamietam ale krotko to trwalo, dzwonilem do nich codziennie i wypytywalem czy juz podlaczyli (to naprawde dziala), troche sie pod koniec denerwowali ale ja udawalem glupa i dalej dzwonilem :) . Zalozyli dokladnie w dniu kiedy mijal termin umowy - nic szybciej, nic dluzej.

p.s. a znajomosci u tych dupkow nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...