Skocz do zawartości
|Micro|

18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal

Rekomendowane odpowiedzi

Max jaki moj Truck wyciaga to 70mph i to po tunningu.

Dawniej to mialem 140mph ale to inna gra ale tez z serii 18 wheels tylko nie pamietam jaki podtytul miala :roll:

wtedy to smigalem po ameryce z zawrotna predkoscia, nawet policja mnie nie mogla dogonic :)

 

wlasnie sobie przypomnialem: Hard Truck 18 Wheels of Steel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale ja od poczatku gry moge max tyle jechac. Kazda ciezarowka po kolei, a to jest juz chyba 3.

Kolejny screen, nawet jest jakas "granica" zaznaczona na 55mph, ale nie moge osiaglac takiej zawrotnej predkosci ;p, max 50

http://elo.sytes.net/ht2.jpg

Moze jest blokoda ktora trzeba odblokowac w jakims warsztacie?

PLZ HELP, irytuje taka gra, 50mph, nawet szkolne autobusy mnie wyprzedzaja ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a skad masz kinetika :?:

ile zebrales prestizu zeby go kupic :?: bo nigdzie nie ma w ofertach tego kinetika :roll:

Teraz mam 47 ale Kinetika kupilem jak nie mialem chyba jeszcze brazowej gwiazdki. Po pewnym czasie mi sie odblokowal sam. Nie mam pojecia od czego to zalezy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Mam grę gdzieś od tygodnia i troche przy niej posiedziałem. Ciężarówki odblokowały mi się mniej więcej jak pierwszą gwiazdkę miałem. Mam ich do wyboru 20 - nie wiem czy to już wszystko. Max prędkość po tuningu to jakieś 80 MPH. Oprócz tego mam jeszcze 7 innych ciężarówek - i tu jest problem - bo mogę wynająć tylko 6 kierowców i nie da się więcej. Gierkę ściągnąłem z netu i nie jest to wersja try&buy. Granie więcej w sumie nie mam sensu bo kasa sama leci - więcej już nie mogę kupić. Może sciągnąłem jakąś okrojoną wersję (140MB), choć pisało i wydaje mi się full. Jeśli to wszystko co gra ma do zaoferowania to się bardzo rozczarowałem - dopiero się zaczynałem wczuwać a tu już koniec. Miałem kupić legalną wersję ale to chyba nie ma sensu.

 

A jeśli chodzi o to, że niektóre ciężarówki jeżdżą tylko do 50MPH ściągnijcie sobie patcha :

http://www.valusoftsupport.com/library/pat..._Patch_1_03.exe

tam jest to poprawione i sterowanie też jest poprawione.

 

Jeśli chodzi o płynność działania - to faktycznie mogli by coś poprawić bo nie jest za dobrze. I proszę nie piszcie, że "gra mi działa super na GF4MX" - bo to nic dziwnego jak tam nawet połowy efektów graficznych na tej karcie nie da się uzyskać. NFS:U też super działa na GF4MX - ale wygląda w porównaniu do GF FX - a żałośnie.

 

Na koniec jeszcze jedna rzecz - fajnie by było, gdyby zrobić podobną grę ale kilka razy bardziej rozbudowaną (drogi, firmy, samochody) i uruchomić jakieś serwery w necie do gry multiplayer :)

 

see ya

 

PS.

Udało mi się zatrudnić 2 kolejnych gości - ale nie wiem dlaczego. Co trzeba zrobić żeby było wiącaj gostków do wynajęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jestes bossem czy jezdzisz na zamowienie :?:

 

Masz moze kinetik'i odblokowane bo ja juz mam 75 prestizu i nic :(

zaczyna mnie to wkurzac pomalu.

Max moj truck wyciaga 65mph :?

 

update: Wlasnie wlaczylem gre i okazalo sie ze mam kinetiki dostepne :D

nie wiem jakim cudem 8O dzisiaj rano ich nie bylo :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam w tą gierke od jakiegos czasu i póki co śmigam takim cackiem:

http://www.dami.pl/~kuba/18w_kinetic2t2.jpg

 

Pytacie sie skad wziac wiecej tirów, a zagladacie co jakis czas do dealerow? Wystarczy systematycznie odwiedzac rozne punkty i wybor bedzie spory.

http://www.dami.pl/~kuba/18w_dealer.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze mi ktos wytlumaczyc jak grac zeby robic jakies zadanka i wogole jak gra sie w takie gry zeby sobie kupic lepsze trucki i ogolnie proszeo intrukcje..tylko nie zloscie sie na mnie..bo zawsze to ja tylko gralem zebys sobie pojezdzic a teraz chce cos wiecej..:P..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec musisz jezdzic, jezdzic, jezdzic, jezdzic, jezdzic :P

uzbierasz troszke kaski to jezdziesz do dealera ktory jest na trasach autostrady i kupujesz nowe cacko.

Dokupujesz czesci tunningowe itp i dalej jezdzisz :D

Po uzbieraniu 100tys$ mozesz juz byc wlascicielem wlasnej firmy bo z poczatku jezdzisz tylko na zamowienie ktore ci dadza i nie mozesz zmienic truck'a.

Aha i za kazdy kurs zbierasz prestiz (gwaizdki) aby wozic coraz ceniejsze ladunki.

Pozniej zostaje zatrudnianie innych kierowcow zeby jezdzili za ciebie i trzepali kasiorke.

To tak w skrocie napisalem :P ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy wcześniej nie grałem w grę tego typu, więc w tym temacie jestem kompletnie zielony

 

Do tej pory zarobiłem jakieś 40 tys. $. Od jakiej kwoty zaczynają się ceny ciężarówek? Gdzie są ci dilerzy trucków? Są jakoś oznaczeni na mapie? Można kupić nową ciężarówkę, a sprzedać starą?

 

Co się dzieje jeśli nie dostarczę transportu na czas, spóźnię się?

 

Gdy dostarczę transport na miejsce, jest on odbierany i "przyznawany" mi nowy. Czy mogę z tego nowego transportu zrezygnować bez żadnych konsekwencji? Tj. po prostu nie odbieram go, nie podczepiam naczepy do trucka.

 

W jaki sposób i gdzie zatrudnia się nowych kierowców?

 

Grał ktoś w tę grę na kierownicy? I jak? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy wcześniej nie grałem w grę tego typu, więc w tym temacie jestem kompletnie zielony

 

Do tej pory zarobiłem jakieś 40 tys. $. Od jakiej kwoty zaczynają się ceny ciężarówek? Gdzie są ci dilerzy trucków? Są jakoś oznaczeni na mapie? Można kupić nową ciężarówkę, a sprzedać starą?

 

Co się dzieje jeśli nie dostarczę transportu na czas, spóźnię się?

 

Gdy dostarczę transport na miejsce, jest on odbierany i "przyznawany" mi nowy. Czy mogę z tego nowego transportu zrezygnować bez żadnych konsekwencji? Tj. po prostu nie odbieram go, nie podczepiam naczepy do trucka.

 

W jaki sposób i gdzie zatrudnia się nowych kierowców?

 

Grał ktoś w tę grę na kierownicy? I jak? :)

1.Ceny zaczynaja sie od ponad 100k

2. Dilerzy sa na poboczach, ale ciezarowki mozna kupowac na kazdym postou tam gdzie odbierasz i dostarczasz towar.

3. Mozesz sie zamienic na ciezarowki z ewentualna doplata, ale chyba mozna tez sprzedawac. Tylke tylko ze tracisz wszystkie upgrady.

4.Przyznawany jest ci nowy, dlatego ze jeszcze nie masz wlasnej firmy i pracjesz dla kogos, uzbieraj 100k i zaloz wlasna wtedy bedziesz mial wybor ladunkow ktore przewozisz.

5.Jak rezygnujesz z trasprtu to poprostu nie posuniesz gry do przodu, a jak nie dostarczysz na czas to bodajze musisz zaplacic wartosc transportu (nie wie, nigdy ie nie spoznilem)

6. Nowych kierowcow zatrudnia sie pod przyciskiem "N" tam gdzie kupujesz trucki.

7. Ja gram na kierce i jest lepiej niz na klawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy wcześniej nie grałem w grę tego typu, więc w tym temacie jestem kompletnie zielony

 

Do tej pory zarobiłem jakieś 40 tys. $. Od jakiej kwoty zaczynają się ceny ciężarówek? Gdzie są ci dilerzy trucków? Są jakoś oznaczeni na mapie? Można kupić nową ciężarówkę, a sprzedać starą?

 

Co się dzieje jeśli nie dostarczę transportu na czas, spóźnię się?

 

Gdy dostarczę transport na miejsce, jest on odbierany i "przyznawany" mi nowy. Czy mogę z tego nowego transportu zrezygnować bez żadnych konsekwencji? Tj. po prostu nie odbieram go, nie podczepiam naczepy do trucka.

 

W jaki sposób i gdzie zatrudnia się nowych kierowców?

 

Grał ktoś w tę grę na kierownicy? I jak? :)

1.Ceny zaczynaja sie od ponad 100k

2. Dilerzy sa na poboczach, ale ciezarowki mozna kupowac na kazdym postou tam gdzie odbierasz i dostarczasz towar.

3. Mozesz sie zamienic na ciezarowki z ewentualna doplata, ale chyba mozna tez sprzedawac. Tylke tylko ze tracisz wszystkie upgrady.

4.Przyznawany jest ci nowy, dlatego ze jeszcze nie masz wlasnej firmy i pracjesz dla kogos, uzbieraj 100k i zaloz wlasna wtedy bedziesz mial wybor ladunkow ktore przewozisz.

5.Jak rezygnujesz z trasprtu to poprostu nie posuniesz gry do przodu, a jak nie dostarczysz na czas to bodajze musisz zaplacic wartosc transportu (nie wie, nigdy ie nie spoznilem)

6. Nowych kierowcow zatrudnia sie pod przyciskiem "N" tam gdzie kupujesz trucki.

7. Ja gram na kierce i jest lepiej niz na klawie.

ad. 2. Ale jakaś nowa opcja się pojawia gdy kasę zbiorę? W jaki sposób zorientuję się, że mogę kupić trucka? Jakaś ikona na ekranie?

 

W jaki sposób zakłada się firmę? Oczywiście mając już zebrane pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem ze stabilnoscia systemu podczas grania...

Chodzi o to, ze gram jakis krotki czas a potem mam zwisa kompa...

Najczesciej pojawia sie ekran ktory wyglada mniejwiecej tak jagby ktos pociol na pale prostokaty caly obraz i poukladal w inny sposob - jakgby takie puzzle...

Po tym nastepuje reset grafy (taka opcja w radkach) i czarny ekran...

Mam takie bledy nie tylko w tej grze... juz mnie to wnerwia bo niemoge znalezc nigdzie zadnej informacji na ten temat...

 

moj komp to: AMD Athlon 2500+ Barton, Sapphire Radeon 9600 Pro Atlantis, 512 DDR 400MHz, ale pracuje na 333MHz - poniewaz chyba ta wersja ramu nie zostala przetestowana przez Asusa co to zgodnosci pracy na mojej plycie - Asus A7V600-X... to tyle chyba istotnego sprzeta....

 

PS. Komp nie byl krecony... a takie "efekty" jak u mnie wystepuja to wiem z doswiadczenia ze tez moga wsytapic podczas gdy sie podkreca sprzeta... no ale ja niemam podkreconego a grafa sie nie grzeje...

 

Wiec bardzo prosze o jakas pomoc... moze byc to jakis link gdzie sa jakowes informacje... albo opis na tymze forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamieci na karcie zdychaja.

Mialem tak samo jak kupilem po raz pierwszy mojego radka po jakis 3-ch tygodniach bez krecenia szachownica w windzie, a o graniu nie bylo mowy.Wymienili w serwisie i teraz bryka ze az milo.

Podobne zjawisko mam teraz jak odepnie mi sie kabelek od Vmoda na pamieciach.Od razu szachownica i musze reset windy robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o zasilacz ;] albo o zaśmiecony system ;]

Co do zasilacza to mam Chieftec -a wiec raczej niemozliwym jest zeby to jego sprawka byla... a co to systemu to wlasnie przygotowywalem do wymiany, ale nawet jak byl "swierzy" to tez mialem ten problem wiec to tez nie to... btw: mam WinXP Pro SP1

 

 

 

Pamieci na karcie zdychaja.  

Mialem tak samo jak kupilem po raz pierwszy mojego radka po jakis 3-ch tygodniach bez krecenia szachownica w windzie, a o graniu nie bylo mowy.Wymienili w serwisie i teraz bryka ze az milo.

Podobne zjawisko mam teraz jak odepnie mi sie kabelek od Vmoda na pamieciach.Od razu szachownica i musze reset windy robic.

W kija wafla... mozesz miec racje jak nic... cholera... ale dlaczego tak jest... i czy to norma przy radkach? a moze to sapphire ma tak? co??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafil ci sie felerny egzemplaz. Zle lub krzywo zlutowane kostki pamieci albo ktoras nie wytrzymala temperatury podczas lutowania

Wymieniaj jak tylko mozesz.

Co do tego ze ramy to do konca nibylbym taki pewien poniewaz nie we wszytskich grach tak mam...

 

Juz sobie poradzilem - na innym forum mi gostek pomogl...

Wystarczylo wylaczyc opcje VPU Recowery - poniewaz to (wedlug niego) nowa fuknja i ma bledy... no i bynajmniej nigdy mi nie zadziala jak powinna...

 

ale mimo wszystko dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no jezdza caly czas, tylko ciagle niszcza troche towaru podczas jazdy, wiec troche po podtrwa :)

kurde zatrudnilem juz wszystkich pracownikow i nie wiem co mam dalej robic :D nie mam kogo zatrudniac prestizu mam 77 dziennie mam od groma kasy, to teraz tylko zdobyc 100 prestizu i koniec gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet spoko gierka:) wciaga... ale na niezbyt dlugo :( gralem jakis tydzien a potem wracalem do tego coraz rzadziej, a teraz juz praktycznie nie gram bo mam juz kinetica, chyba z 10 pracownikow i kasa leci sama, a jezdzenie po mapie juz mi sie znudzilo :P czekam az sie pojawi Rig & Roll :) moze byc rownie ciekawe co 18wos pttm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...