Skocz do zawartości
|Micro|

18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal

Rekomendowane odpowiedzi

nawet spoko gierka:) wciaga... ale na niezbyt dlugo gralem jakis tydzien a potem wracalem do tego coraz rzadziej, a teraz juz praktycznie nie gram bo mam juz kinetica, chyba z 10 pracownikow i kasa leci sama, a jezdzenie po mapie juz mi sie znudzilo czekam az sie pojawi Rig & Roll moze byc rownie ciekawe co 18wos pttm

Ja podobnie, po tych stanach moglem juz jezdzic z zamknietymi oczami a nic sie dalej nie ruszalo, zadnego postepu mojej kariery...

macie jakies screeny tego rig n roll ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

truckpol.prv.pl - bodajze najwieksza w necie strona poswiecona serii 18wos i innym hard truck'om i tam znajdziecie wiekszosc inf o tych grach no i oczywiscie screeny:)

 

nie pamietam dokladne kiedy ma to wyjsc ale albo koniec tego roku, albo rok 2005:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra kots jeszcze w to?

Bo kurde ja mam 25 przestizu pierwsza swoja ciezarowke ale upgrade jest na maks i sypie nia tylko 55mph - co jest?

co moge zrobic zeby sypala szybciej?

Edytowane przez suchy83rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema.

mam problem z ta gra, poniewaz nie slysze silnika ciezarowki, wszytsko w okolo (ruch uliczny w miescie) slychac a tylko silnika mojej ciezarowki brak. Jakby to mialo pomoc to posiadam SB Live + KX. Aha i w opcjach gry wszytsko mam wlaczone. I jeszcze jedno pytanko gdzie sprawdzic ile mam punktow opinii czy jak to sie tam nazywa. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zainstalowałem sobie Polishpacka i gdyby to była pierwsza wersja alpha, to bym jakoś to przełkną. Wiem, że chłopaki sie napracowali i że to nie jest prosto zrobić takiego packa, ale skoro już się wzięli, to powinni to zrobić dobrze (nie miejcie żalu chłopaki z HTS team, po prostu dla mnie to wygląda na mocno niedopracowane. Jak chcecie, to mogę być betatesterem i wyłapać wszystkie błedy :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z grą Hard truck pedal to the metal. SĆiagnołem ją z emula ze strony emulek.pl wypaliłem ją na płycie i wgrałem a po wgraniu wyskakuje bląd 1.jpg oraz 2.jpg.

Co mam zrobić?? Piszcie na e-mail przemek67-91@o2.pl

oraz gg 1443373

 

 

moja karta graficzna to radeon9600 family

post-124136-1131137512_thumb.jpg

post-124136-1131137536_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...