Skocz do zawartości
koniu997

Wszystko o Epox 8rda3(+)

Rekomendowane odpowiedzi

To mam wpisać to pierwsze czy to drugie?? Nie chce uwalć płyty. A AWARDFLASH to mam zastąpić awd854c? bo tak się u mnie plik awardflasha nazywa

Edytowane przez siuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a próbowales flaschowac z parametrami ??

 

/py /sn /cc /cd /cp /QI /F /R

nie próbowałem, a co oznaczają poszczególne, bo flashowaniem to się nie interesuję zbytnio ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie jak sflashować tym biosem by merlin. Czy tych parametrów nie powinienem wpisywać w znacznikach<> ?? A winflashem by się nie dało?? Jestem w tym temacie zielony :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak masz flascher awd854c

to komenda bedzie taka

 

awd854c nazwabiosu.bin /cc/cd/cp/sn/py/f/r

 

tylko ze to jest wersja alpha biosu i dlatego ja pytam czy go ktos testowal bo sam niechce uwalić płyty :P

 

ps.

a taki ekran sie pokazuje zazwyczaj wtedy jak cos źle napiszesz :P

 

pozdrawiam

Edytowane przez Jot_Er_Ka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mam on niby ma cpc off ale w evereście pisze ze ma T1 dziwna sprawa teraz mam ten bios u siebie w mobo, a to mój wynik o/c

http://img526.imageshack.us/img526/498/16278445ly.jpg

 

8RDA6+ TaiPan 0.1 [E4][ED] Bpl 3.19C 18.01.05 by -=Merlin=-

 

- Indifikation Mobeil AMD Athlon XP-M

- Romsip Bios Tables Cpu Interface 133 & 166 & 200 MHz

- TaiPan 0.1 [E4][ED] (Optimised 200FSB Register) ALPHA

- L12 mod built-in

- ENABLED CPU Interface

- Bpl 3.19 Cpc Off (T2)

- Alpha Timing 4-0-2-2-5-3-2-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dizęki!!! Wgrałem ten bios, poszedł bez problemu winflashem. Też pokazuje u mnie ct1. A może merlin się pomylił i ten drugi bios jest z cpc off. Zobacze czy poprawiło się coś z tymi twinmosami jak wrócę ze szkoły. Dziękuwka

 

EDIT: Przetestowałem te biosy merlina zarówno cpc on jak i cpc off i nadal mam problem z twinmosami 2 x 512. Wróciłem do oryginalnego biosu. Czy lepsza byłaby jakaś kość 1gb zamiast 2x512 które chodzi u mnie niestabilnie i nie da się uzyskać stabilności.

Edytowane przez siuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko moze mi ktos podac link do BIOSU (najelpiej merlina albo wg. was najelprzego) dla Epoxa 8RDA3+ ?

Bo poatrze , szukam i jedynie co znalazlem to dla 8RDA+ a niewiem czy podejdzie pod moja. Pleas o ifno. Dzieki i Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dasz 1.6 to wyrownasz ewnetulane roznice napiecai a dasz wiecje to rozwalisz karte a i tak zaduzo to nie zmieni w przciwienstwie do zrobienia molex moda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wy osiagacie tak wysokie fsb bo umnie nie da sie wyjsc poza 203 bez bledow czegos,nawet timingow ruszac nie moge :\ a memki asynchro szly na stabilne 440 tylko nie wiem czy to daje ich rzeczywiste mozliwosci w oc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...