Skocz do zawartości
vodoo

Proszę o pomoc z podzieleniem łącza na routerze ST 510 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Mam wielką prośbe, aby szanowni grupowicze pomogli mi w skonfigurowaniu na prawdę krok po kroku routera ST 510, przeglądam różne fora, grupy i wszędzie znajduje jakieś szczątkowe mało pomocne informacje.

 

p.s.

 

Oczywiście chodzi o skonfigurowanie pod podził neo na parę kompów przez switcha. (W98 głównie)

 

pozdrawiam

 

Sebastian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh .. przecież tu nie ma prawie co konfigurować.

 

po pierwsze - ST510 nie ma sztywnego przydzielania transferów, przydziela dynamicznie i nawet mu to wychodzi

po drugie - ma - fołardowanie portóf :D , opcje firewalla, smtp, napt

po trzecie - nie powinno być z nim żadnych problemów ..

 

pozdrawiam jak co to [priv]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po drugie - ma - fołardowanie portóf  , opcje firewalla, smtp, napt

forward portów może jest ale nie bardzo działa

ja próbuje skonfigurować zdalny pulpit na RAdminie, otwieram port 4899 i nic, nie działa, próbowałem tez z VNC i innymi portami ale lipa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanik czego? Porty ci znikają? ;]

to dziwne .. na przyklad przekierowywuje sobie port 6000 pod dc ++ ( tcp i udp ) .. za dwa dni zauważem że jestem nagle pasywny, lukam do ustawien fołardowania i tego przekierowania juz nie ma :| .. trza od nowa robic dobrze że trwa to tylko 5 sekund ( sądze że dzieje sie to po resetowaniu routera, przekierowywuje z poziomu windowsa i router tego nie zapamiętuje )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...