Skocz do zawartości
Gość sew333

Dziwne migające linie poziome

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ponownie:). Z kolei tu mam problem gdyż czasami na ekranie migają mi jakby jakieś dziwne linie poziome i tylko na jasnym tle. I to moze wystepowac w grach, w windowsie, np przy starcie kompa przy wyborze widnowsow kiedy rozjasnie tło. Jak podjasnie prawda jakies tło to pojawiają sie one. Lecz one nie migają bez przerwy. Zalóżmy taką sytuacje: wlączam np. Painta powiedzmy czarne tło. Rozjasniam je. Jest 1 minuta dobrze i nagle mignął jeden. Pozniej 30 sek znowu mignął. I tak wlasnie wystepują co jakąś chwile na rozjasnieniu. I co dziwne to jest nawet przy wyborze windowsow. Jesli sie troche poczeka oczywiscie i przypatrzy. Tego nie widac super ani tez nie ma w znacznej ilosci. I musi byc rozjasniony ekran. Na przyciemnionym nie widac. Tak mysle wlasnie albo wina karty 9600XT albo monitora.

TO SĄ JAKBY POZIOME MIGNIĘCIA W STYLU PASECZKÓW MOZE TAK TO SPRECYZUJE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak na przyciemnionym tez cos zauwazylem, ale lekko przyciemnionym:(. Jesli to mialaby byc karta to nie wiem czemu ale ARTEFAKTÓW w grach nie mam. Tylko to co napisalem z tymi mignieciami poziomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak na przyciemnionym tez cos zauwazylem, ale lekko przyciemnionym:(. Jesli to mialaby byc karta to nie wiem czemu ale ARTEFAKTÓW w grach nie mam. Tylko to co napisalem z tymi mignieciami poziomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM JAKIS CTX. 5 LAT MA OKOŁO. ALE TO CHYBA NIE MA DORZECZY.

TAK MI SIE WYDAJE.MAM W WINDZIE TAKI MIGNIECIA POZIOME I W OGOLE WSZEDZIE. NAWET JAK JUZ KOMPA WLACZE. M.I.N JASNE CZARNE TŁO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma 5 lat twój monitor to może się już wysłużył ?? Dlaczego sądzisz, że to nie wina monitora ?? A skoro obstawiasz na karte to sprawdz ten monitor z inną kartą graficzną np. od kumpla, i wszystko będzie jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzis sprawdze. Okaze sie. Artefaktow nie mam w ogole. Tylko te migniecia dziwne i to naweet jak juz sciemnie go. W windowsie to juz je mam czesciej od wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze to byc tez ze nie wspolpracuje z plyta główną??

Mam SOLTEKA 75DRV5 KT333

I DLATEGO TAKIE PASKI MIGAJA CZASAMI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe koniecznie 2 poziome. Trudno wychwycic jak migają. Zdaje mi sie ze jest jedno takie poziome mignięcie. Nawet w Dosie jest takie mignięcie. W sumie to zauwazalm takie jeden ktory strasznie szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem dzis na innej karcie i to samo bylo.

Jutro ide z samym monitorem do kolesia.

Na 99.9 % to monitor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...