Skocz do zawartości
KRECIO

CO o tym sadzicie?Kiedy bedzie mozna to kupic?WYPAS!!!

Rekomendowane odpowiedzi

hehhehs goraca rura >:D hmm wiem ze ktos kcial to robic >:) hmm meyby bLaStareD hmm z czata >:D to bedzie ciekawe na bank lepsze nisz WC >:D hmm jestem ciekaw jaka cena >:D wiem tez to ze najpierw bedzie w www.4max.com.pl ale to na bank za 2-3 lata >:( i bedzie kosztowalo bardzo duszzooooo >:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehhehs goraca rura >:D hmm wiem ze ktos kcial to robic >:) hmm meyby bLaStareD hmm z czata >:D to bedzie ciekawe na bank lepsze nisz WC >:D hmm jestem ciekaw jaka cena >:D wiem tez to ze najpierw bedzie w www.4max.com.pl ale to na bank za 2-3 lata >:( i bedzie kosztowalo bardzo duszzooooo >:(

heatpipe lepsze od WC ???

Rumun, ty chyba nie wiesz co piszesz ? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przystosowane do chłodzenia kart graficznych GeForce2, GeForce4 MX i Radeon 7500 (Zm50-HP) oraz GeForce4 Ti (Zm80-HP). Cały zestaw wykonany jest z aluminium oraz posiada miedziany kanał cieplny (Heat pipe), dzięki któremu wymiana ciepła jest znacznie przyśpieszona. Zm50-HP można według producenta przystosować do pracy także na innych kartach graficznych (np. Sis Xabre, KYRO, Voodoo).

CYTAT Z FRAZPC.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehhehs goraca rura >:D hmm wiem ze ktos kcial to robic >:) hmm meyby bLaStareD hmm z czata >:D to bedzie ciekawe na bank lepsze nisz WC >:D hmm jestem ciekaw jaka cena >:D wiem tez to ze najpierw bedzie w www.4max.com.pl ale to na bank za 2-3 lata >:( i bedzie kosztowalo bardzo duszzooooo >:(

heatpipe lepsze od WC ???

Rumun, ty chyba nie wiesz co piszesz ? 8O

mosze no ale to zakrywa calom karte hmm cos w stylu AL250 winfast 128 ddr :) hmm jestem ciekaw czy sprzedaja od tego winfasta ten cooler >:D

 

hmm a heat pipe nie jst zly >:D hmm porownujac glosnos WC i koszty pompek itd to jest dobre >:D ba ile miejsca zaoszczedzasz >:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przystosowane do chłodzenia kart graficznych GeForce2, GeForce4 MX i Radeon 7500 (Zm50-HP) oraz GeForce4 Ti (Zm80-HP). Cały zestaw wykonany jest z aluminium oraz posiada miedziany kanał cieplny (Heat pipe), dzięki któremu wymiana ciepła jest znacznie przyśpieszona. Zm50-HP można według producenta przystosować do pracy także na innych kartach graficznych (np. Sis Xabre, KYRO, Voodoo).

CYTAT Z FRAZPC.pl

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehhehs goraca rura >:D hmm wiem ze ktos kcial to robic >:) hmm meyby bLaStareD hmm z czata >:D to bedzie ciekawe na bank lepsze nisz WC >:D hmm jestem ciekaw jaka cena >:D wiem tez to ze najpierw bedzie w www.4max.com.pl ale to na bank za 2-3 lata >:( i bedzie kosztowalo bardzo duszzooooo >:(

heatpipe lepsze od WC ???

Rumun, ty chyba nie wiesz co piszesz ? 8O

mosze no ale to zakrywa calom karte hmm cos w stylu AL250 winfast 128 ddr :) hmm jestem ciekaw czy sprzedaja od tego winfasta ten cooler >:D

 

hmm a heat pipe nie jst zly >:D hmm porownujac glosnos WC i koszty pompek itd to jest dobre >:D ba ile miejsca zaoszczedzasz >:)

Nie napisalem ze cieplaroorka jest zla, tylko na pewno nie jest lepsza od WC

Jaka glosnosc WC ??? 8O

Qrcze WC jest w 99% nieslyszalne, no z miejscem masz racje, ale wazniejsza jest wydajnosc 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehhehs goraca rura >:D hmm wiem ze ktos kcial to robic >:) hmm meyby bLaStareD hmm z czata >:D to bedzie ciekawe na bank lepsze nisz WC >:D hmm jestem ciekaw jaka cena >:D wiem tez to ze najpierw bedzie w www.4max.com.pl ale to na bank za 2-3 lata >:( i bedzie kosztowalo bardzo duszzooooo >:(

heatpipe lepsze od WC ???

Rumun, ty chyba nie wiesz co piszesz ? 8O

mosze no ale to zakrywa calom karte hmm cos w stylu AL250 winfast 128 ddr :) hmm jestem ciekaw czy sprzedaja od tego winfasta ten cooler >:D

 

hmm a heat pipe nie jst zly >:D hmm porownujac glosnos WC i koszty pompek itd to jest dobre >:D ba ile miejsca zaoszczedzasz >:)

Nie napisalem ze cieplaroorka jest zla, tylko na pewno nie jest lepsza od WC

Jaka glosnosc WC ??? 8O

Qrcze WC jest w 99% nieslyszalne, no z miejscem masz racje, ale wazniejsza jest wydajnosc 8)

 

hmm ale bloku nie nalozysz na raadiatory >:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

hmm ale bloku nie nalozysz na raadiatory >:D

Dlaczego mialbym zakladac bloki na radia ???

nir rozumie cie 8O

mowie ze to lepiej oddprowadza cieplo z radiatorow nisz WC >:D

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu w przypadku GF4 Ti radiator nie zachodzi na pamieci ? :(

kup winfasta to bedziesz mial na calej karcie

A jaka mam karte ? luknij nizej

hehes sory ze wprowadzilem was w balda >:D bo som dwa AL250 jeden ti 4200 i drugi 4400 ktory wlasnie ma na cala karte coolerka >:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

hmm ale bloku nie nalozysz na raadiatory >:D

Dlaczego mialbym zakladac bloki na radia ???

nir rozumie cie 8O

mowie ze to lepiej oddprowadza cieplo z radiatorow nisz WC >:D

Chyba zartujesz ? :lol:

Nie odprowadza lepiej, jest tylko mniejsze gabarytowo.

Zreszta pomysl, WB odprowadza cieplo dosc szybko do chlodnicy, wentylki szybciutko go wywiewaja, a gdzie podziewa sie ciepelko z tego wynalazka ?

Pomysl troszke zamin wyglosisz takie "herezje" :wink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu w przypadku GF4 Ti radiator nie zachodzi na pamieci ? :(

kup winfasta to bedziesz mial na calej karcie

A jaka mam karte ? luknij nizej

hehes sory ze wprowadzilem was w balda >:D bo som dwa AL250 jeden ti 4200 i drugi 4400 ktory wlasnie ma na cala karte coolerka >:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

hmm ale bloku nie nalozysz na raadiatory >:D

Dlaczego mialbym zakladac bloki na radia ???

nir rozumie cie 8O

mowie ze to lepiej oddprowadza cieplo z radiatorow nisz WC >:D

Chyba zartujesz ? :lol:

Nie odprowadza lepiej, jest tylko mniejsze gabarytowo.

Zreszta pomysl, WB odprowadza cieplo dosc szybko do chlodnicy, wentylki szybciutko go wywiewaja, a gdzie podziewa sie ciepelko z tego wynalazka ?

Pomysl troszke zamin wyglosisz takie "herezje" :wink: :lol:

 

ehhs pomylielm sie zamiast slowa RADIOTOROW mialo byc pamiatek >:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domyslilem sie :P

ale to i tak nie zmienia tego co napisalem powyzej

hmm a co ty nato ze ja mam 3 wiatraki >:D jeden na cpu drugi po wygieciu sledzia wieje na grafe 3 na gornej sciance geafy >:D ba 1 to SUNON 3000 o/min i 12 X >:D hmm rozwiewa rowno >:D wiec gdzie by bylo cieplo ???

 

hmm sory >:D ten sunon to 4 >:D bo 1 to jest titan >:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domyslilem sie :P

ale to i tak nie zmienia tego co napisalem powyzej

hmm a co ty nato ze ja mam 3 wiatraki >:D jeden na cpu drugi po wygieciu sledzia wieje na grafe 3 na gornej sciance geafy >:D ba 1 to SUNON 3000 o/min i 12 X >:D hmm rozwiewa rowno >:D wiec gdzie by bylo cieplo ???

bylo by w obudowie :)

BTW, czy lepiej miec bude podziurawiona jak sito i napierdzielone wszedzie qpe wentyli ?

czy miec all WB i cisze ?

na razie mam juz tylko jeden wentyl wyciagowy w budzie (zasilka) ale docelowo i ten chce wywalic, cisza i jeszcze raz cisza, a efektem ubocznym jest wydajnosc :D :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...