Skocz do zawartości
basik

deinstalacja Direct 9c

Rekomendowane odpowiedzi

direct x'a nie da sie odinstalowac. no ponoc byly do tego jakies progsy dx remover albo cos takiego ale nie mam zaufania do tego typu narzedzi.

 

powszechnie wiadomo ze dx tak bardzo integruje sie z windowsem ze musialbys cwiartowac system i proobowac go oczyszczac bajt po bajcie zeby pozbyc sie dx ;) win i dx sa gorszym przypadkiem niz blizniaki syjamskie ;)

 

pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są problemy z directx 9.0 a/b/c i to duuuuże np. nie moge odpalić filmów na win98 + radeon + nforce 2 ultra + soundstorm. sprzet sprawny w 100%. efekt taki ze większość playerów pada na próbie odpalenia filmu, a jesli któryś odpali to zarywa i przyspiesza na zmiane - 2 godzinny film przeleci w 15 minut - tak na pewno nie powinno dzialac przyspieszanie sprzętowe. po wyłączeniu przyspieszania DirectDraw playery zaczynają odpalać a po wyłączeniu przyspieszania directsound oglądanie 2 godzinnego filmu trwa 2 godziny.

 

Spędziłem 12 godzin na dojście do tego ze wina lezy po stronie DirectX.

Ogólnie Microsoft jest do d**y i poklnął bym troche ale szkoda nerwów.

 

Czy ktoś może shakować DirectX i wypuścić jakiś "DirectX ;)" typu open source? przydało by się.

 

Niestety nie moge kobicie zaproponowac linuksa bo ona sie nie zna nawet na Win98.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mam pytanie w druga strone :).

Jak ZAINSTALOWAĆ DXa :/.

Do tej pory byl bez problemowy. Proboje zainstalowac DX 9.0c - nie pytajcie o powod ;) i...

sshot (wrzucam jako link):

http://www.zielony666.neostrada.pl/dx_blad.JPG

Ktos wie jaki moze byc powod?

System XP.

Sciagalem z 4 miejsc, polska wersja. Z jakiegos tam downloadu, z sajtu M$, z linka, z ktorego instalowac kumpel (wiec 100% sprawny...) i zgrywalem z plytki z gazety.

Za kazdym razem to samo.

Plik instalacyjny rozpakowuje czy to do TEMPa, czy do DXTemp.

Na razie nie mam jak odinstalowac obecnej wersji (DX 9.0b), bo nie mam plytki instalacyjnej systemu.

 

Z gory thx :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...