Skocz do zawartości
slither

Opinia o pewnym sklepie...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chce sie pochwalic jakie zrobilem zakupy w pewnym internetowym sklepie w Polsce z Gorzowa Wlkp. ktory ma w ofercie bardzo duzo czesci firmy Innovatek. Otoz zamowilem w nim blok wodny Innovatek HD-O-Matic. Kazdy wie jak wyglada HD-O-Matic chocby z trzeciego video THG. Otrzymalem paczke a tu zdiwienie i zlosc!! Otoz blok na HDD nie jest firmy Innovatek!!! Jest to wyrob siekiejs innej firmy, nie ma kroccow, nie ma rurki laczącej oba bloki ktore są po obu stronach dysku. Zaplacilem 225zl za jakis wyrob ktory nie jest tej firmy co chcialem i jeszcze nie jest kompletny!! Fakt..w warunkach pisze o "drobnych odstepstwach".. a jesli zamowilbym blok na CPU Innovatek to mialbym dostac blok CPC?!?! Do tego "ta" wspaniala firma nie wystawila mi faktury ani paragonu (chyba celowe to bylo abym nie mogl zareklamowac towaru). Poprostu zrobili mnie w ch**.. Napisalem maila - nie uzyskalem odpowiedzi. Dzwoinilem - tel. wylaczony. Jednym slowem genialna firma!! Wiec forumowicze, odradzam zakupow w tej firmie...domyslam sie ze kazdy zalapie o jaka firme mi chodzi. No chyba ze ktos robil u nich zakupy i zostal lepiej potraktowany....jestem ciekaw.....

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj nazwe zeby inni sie nie przejechali .

www.pc-hardware24.com

 

oszusci i nic wiecej....juz pisalem o sprawie na "oslej laczce"...ale jak narazie to dam sobie spokoj z nimi...trudno-dalem sie zrobic w balona....blok na HDD ten co dostalem bede uzywal-nie mam innego wyjscia-choc chcialem Innovatek'a. Co do zbluzgania ich to nic nie pomoze..tel wylaczony, na maile nie odpisuja....maja daleko w du***

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni najwyraźniej liczą na to, że nikt nie będzie im robił bydła i dalej będą ludzi w ch..a robić, więc weź zadzwoń na policję i zgłoś przestępstwo, bo jest to najnormalniejsza w świecie kradzież.

Tu nie chodzi o jakieś tam 200zł tylko o zasady. Jeśli im się uda to ktoś pomyśli że tak jest ok i będzie więcej takich firm. Walcz o swoje!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli sa małe szanse na odzyskanie kasy to warto komuś zawrócić dupe z przekorności i złości ze jest takim złodziejem. Ja moze bym i odzałował te 200 zł ale zdenerwowałoby mnie to że tak mnie potraktowano i tego bym nie darował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...moze i macie racje ze powinienem sie cos "odezwac"....towar mozna zereklamowac do 7dni po otrzymaniu...dzis minąl 8 dzien...ehh...i tak wiem ze nic nie wskuram...z policją to duzo papierkowej babraniny (jakies protokoly, zeznania itp) ja jestem z woj. Podkarpackiego a pc-hardware24 z woj. Lubuskiego..nie wiem czy bym cos wskural....zresztą policja duzo mowi a malo robi...umieja tylko lapac ludzi na rowerach bez swiatel i spisywac po 22giej :wink:

Przestroga dla innych co do tej firmy....tym sie moge pocieszac...no i blokiem na HDD firmy "no name":)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do 7 dni:

Nie byłeś się w stanie z nimi skontaktować przez ten okres więc taki warunek to mogą sobie postawić w kiblu zamiast papieru toaletowego.

O skuteczności policji można powiedzieć wiele, ale przeważnie robią co mogą a że prawo im na zbyt dużo nie pozwala to już inna sprawa. W każdym razie kilku oszustów z allegro już dorwali więc może i tym razem uda im się coś zdziałać. A formalności załatwia głównie policja, Ty tylko składasz autografy gdzie trzeba.

Walcz już nie o kasę ale o zasady. Nie daj z siebie zrobić frajera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...moze i macie racje ze powinienem sie cos "odezwac"....towar mozna zereklamowac do 7dni po otrzymaniu...dzis minąl 8 dzien...ehh...i tak wiem ze nic nie wskuram...z policją to duzo papierkowej babraniny (jakies protokoly, zeznania itp)  ja jestem z woj. Podkarpackiego a pc-hardware24 z woj. Lubuskiego..nie wiem czy bym cos wskural....zresztą policja duzo mowi a malo robi...umieja tylko lapac ludzi na rowerach bez swiatel i spisywac po 22giej :wink:  

Przestroga dla innych co do tej firmy....tym sie moge pocieszac...no i blokiem na HDD firmy "no name":)

No wlasnie przez takie durne myslenie, jest coraz wiecdej oszustow...

Zglos sprawe na Policje i nie pitol bzdur!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gliny.. nie wolno sie takim pajacom dac orżnąć w biały dzień bo bedzie ich coraz więcej...

BTW mogłeś kupić to samo w firmowym sklepie innovateka... podejrzewam że było by taniej i napewno bezpieczniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...