Skocz do zawartości
diablica

co zrobic zeby nie schodziła skora po opalaniu

Rekomendowane odpowiedzi

co zrobic zeby nie schodziła skóra po opalaniu??? wyciagnełam storma na plaze i teraz wyglada jak jeden wielki bombel - smarowanie balsamami w sumie nic nie daje - macie jakies sprawdzone sposoby :idea: :?: :?: :?: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja za chwile dostane kuchwicy :/

 

ile rosnie paznokiec??

co zrobic by nie schodzila skora...

dzizias!!!!!!!!!!!!

 

BEZ PRZESADY

 

EDIT:

 

a no i jeszcze napsiala do mnie anna mucha.....

argh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja za chwile dostane kuchwicy :/

 

ile rosnie paznokiec??

co zrobic by nie schodzila skora...

dzizias!!!!!!!!!!!!

 

BEZ PRZESADY

 

EDIT:

 

a no i jeszcze napsiala do mnie anna mucha.....

argh

Dżizas... Ja myślałem, że bruce wymyślił to z paznokciem, a tu taki ząk po obejrzeniu Oślej... Ludzie, bez przesadyzmu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja za chwile dostane kuchwicy :/

 

ile rosnie paznokiec??

co zrobic by nie schodzila skora...

dzizias!!!!!!!!!!!!

 

BEZ PRZESADY

 

EDIT:

 

a no i jeszcze napsiala do mnie anna mucha.....

argh

jak bys nie zauwazył to osla łaczka - jesli ci cos nie odpowiada to nie czytaj - wybor masz - sam na tym forum nie jestes ... <pozdro> :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW bruce   tez mie to zaczyna wpieniac moderzy spia czy co ...

Wiesz osla byla pierwotnie niemoderowana ;) Jak bysmy mieli jeszcze poziom intelektualny postow oceniac to i 100 moderatorow by nie wyrobilo czasowo ;)

 

A tak wogole to maslanka ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kefir/maślanka

Poparzenia nie zależą od tego czy długo się siedzi na słońcu czy nie to zależy od skóry i od karnacji, jak masz jasną karnację to nie przesadzaj z opalaniem bo potem są takie kwiatki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opalać się trzeba umiec to wtedy skóra nie schodzi, po pierwsze odpowiedni krem do opalania (filtr zależny od karnacji), i druga, a nie mniej ważna sprawa to czas opalania, chodzi o to, że jak wychodzisz pierwszy raz na słońce idź na 10 minut, na drugi dzień na 20 i tak dalej; ważna jest też godzina, czyli między 12-15 radze sie nie opalać za specialnie bo słońce njmocniej grzeje, to tyle myśle, że chyba nic nie pokręciłem, a przy okazji ja jestem słabo opalony - bo mi skóra zeszła :lol: (ale to z mojej winy hehe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam takie sranie na bani, jakbym sie opalal 20 minut i przed 12 a po 15 to bym byl tak samo bialy, jak przed wyjazdem na wakacje - albo tak samo jak garfield. Najlepsze metody (godziny wazne dla krajow z poludnia Euorpy):

- opalac sie do 11 lub po 17 bez zadnych kremow - tak do godziny, najlepiej nie lezec plackiem, ale biegac, grac w pilke, czy isc sobie na fale do morza

- opalac sie miedzy 11 a 17 z kremem do opalania i nie przerywac miedzy 12 a 15(ale czapka na glowe obowiazkowa). Najlepiej tak na godzine na slonce, na godzine w cieniu - przesmarowac sie jeszcze raz kremem i znowu godzina do poltorej na sloncu

 

Zawsze po opalaniu pomazac sie specjalnym kremem ktory ma lagodzic oparzenia itp..

 

Skora nie powinna schodzic, jesli bedzie schodzic to trudno - przeciez pod spodem nie ma wcale calkowicie bialej skory, tylko prawie tak samo opalona, wiec zadna strata.

 

Przy stosowaniu tej metody systematycznie, na starosc zostaniesz starym pomarszczonym wyschnietym dziadkiem i jesli nie bedzie mial raka skory - to mozesz to uznac za sukces :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koles to wyjasnij dokaldnie co masz na mysli czy jednego dnia mam sie opalac 10 minut, nastepnego 15 minut itd. czy najpierw opalac sie 10 minut, na pol godziny isc w cien i znowu 15 minut itd. i nie nazywaj mnie koles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a idz sobie do piwnicy i nie opalaj sie wogole.....

 

<span style="color:red;">[ciach!]</span>...

ale niektorym dogrzewa ostatnio

 

ak bys nie zauwazył to osla łaczka - jesli ci cos nie odpowiada to nie czytaj - wybor masz - sam na tym forum nie jestes ... <pozdro>

Jakbys nie zauwazyla to jest forum komputerowe a nie 'pomoz mi mamo' czy problemy nastolatkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...