Skocz do zawartości
Gość bazyl

Komurka odwiedzila dno jeziora ! POMOCY !!

Rekomendowane odpowiedzi

siedze sobie na molo i slychee chlup !! patrze mokorka moja leci pod wode. ja oczywiscie za nia ale jej niedogonilem. łeee. ale...

...ale pan ratownik mial sprzet i ja wylowil(dzieki panie ratownik) komurka lezala 2god na sloncu i teraz stoi pionowo naparapecie.

Czy padla na 100% czy dasie cos zrobic niewkladam bateri bo sie dygam

Model to simens sl45i z gory dziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm

ja radze rozebrac fona i wyczyscic plyte w spirytusie (wymoczyc ja jakas noc) potem dokladnie osuszyc, reszte tez wyczyscic, bateria padla na 100% (liion nie lubia kontaktu z woda), moze ruszy ..... ale 2 godz to duzo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu kumplowi jak byl z lekka podpity, w toalecia oddawal mocz ;) Tez uslyszal chlup odruchowo wsadzil reke do muslzi i wyjal komorke, cale szczezscie ze to byla slubowa. Wysuszyl ja bardzo dokladnie i niestesty juz nie lapala wogole zasiegu. Byl zaniesc ja do naprawy lecz powiedzieli ze nie wiedza co z nia jest. Ten telefon to byla Nokia 6310i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh co wy mowicie :] :] :] :] :] . Ja juz mialem takie walki z moja sl45i, a wlasciwie z bateria, ze sama sie wylaczala. Dalem ja pod wode - cala sie wyladowala, botem naladowalem ja ponownie i teraz dziala o niebo lepiej. Polecam rowniez wytarcie stykow w sl45i uzywajac papieru sciernego 800 lub 500. Efekt murowany ! O tel sie nie boj, rozbierz go, sprawdz czy suchy i bedzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spox tel dziala wlancza sie ale jeszcze na ekranie niezabardzo cos widac cos widac ale po pewnym czasie z nika mysle ze jak poschnie jeszcze dzien to bedzie posx.

 

mit o tym ze bateria litowa nielubi wody w moim przypadku to bajka bo moja dziala. !!!! jappieeeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...