Skocz do zawartości
beavisek

Half-Life

Rekomendowane odpowiedzi

nie bedzie nowy :) tylko stary na nowym engine .. to tak jak q1 tenebrae by liczyc za nowego quake'a :)

Ten remake był żłosny,jestem tylko ciekawe czy w tej przeróbce,też będzie można wszystkim "ciskać".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje patcha do half-life który dodawał trueform do tej gierki jeżeli ktoś by mógł zapodac jakiegoś linka to byłbym bardzo wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaintaluj jakiegosj najnowszego pachta (tego co mazy kolo 100mb)

Truform pownien juz byc domyslenie wlaczony (jesli masz wlaczony w sterach).. acha.. slysalem ze na nowszych sterach cos truforma nie dziala jak pownien - wlacza sie programowo co powoduje spadek eFPeeSów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D chciałbym sobie pograć w counter strike i jush sciągnęłem 1.5 pliz dajcie jakiś link skąd mogłbym ściągnąć half life'a żeby wszystko grało bo jush nie moge :mur:

1709814[/snapback]

CS 1.5 to darmowy mod do platnej gry Half Life.

A wiec musisz ja kupic a nie sciagnac. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy HL można zagrać w rozdzielczości 1280x1024 czyli w natywnej dla mojego LCD ? U mnie dostepne w grze najwyższe rozdzielczości to 1280x960 a potem 1600x1200 dla OpenGL i 1280x960 dla D3D. Mam zainstalowany ostatni najnowszy path jaki znalazełm 1.1.1.0.

moja grafika 6600gt.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Witam

Czy HL można zagrać w rozdzielczości 1280x1024 czyli w natywnej dla mojego LCD ? U mnie dostepne w grze najwyższe rozdzielczości to 1280x960 a potem 1600x1200 dla OpenGL i 1280x960 dla D3D. Mam zainstalowany ostatni najnowszy path jaki znalazełm 1.1.1.0.

moja grafika 6600gt.

Pozdrawiam

Odpal w 1280x960 i w sterach od karty odznacz opcje skalowania do pelnego ekranu monitora - powinno sie uruchomic z pasami u gory i na dole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal w 1280x960 i w sterach od karty odznacz opcje skalowania do pelnego ekranu monitora - powinno sie uruchomic z pasami u gory i na dole.

Szukałem i nie znalazłem. Jest taka opcja skalowania w sterach nvidii 84.21?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Szukałem i nie znalazłem. Jest taka opcja skalowania w sterach nvidii 84.21?

Jesli masz panel, to wchodzisz w zaawansowane, klikasz na zakladce Flat Panel Settings czy jakos tak i tam ustawiasz jak chcesz skalowac obraz. Proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam problem z HL:Anthology :? Co chwile wywala mi błąd sv_startvolume = 300 :? Pogooglowałem trochę i wyszło na to, że muszę sciszyć "głos kombinezonu" ... No ale lipa - dalej to samo. Dzieje się tak na Half Life, Blue Shift, Opposing Force i na modzie Sven Co-op. Any ideas ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam problem z HL:Anthology :? Co chwile wywala mi błąd sv_startvolume = 300 :? Pogooglowałem trochę i wyszło na to, że muszę sciszyć "głos kombinezonu" ... No ale lipa - dalej to samo. Dzieje się tak na Half Life, Blue Shift, Opposing Force i na modzie Sven Co-op. Any ideas ?

 

Robisz to z poziomu konsoli czy zmieniasz w configu. Znajdź plik autoexec.cfg (lub coś podobnego już nie pamiętam) Wyszukaj tą komendę i zmień na powiedzmy 80. Wtedy powinno już być na stałe przy każdym uruchamianiu

 

 

Pierwszy raz z czymś takim się spotykam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, mam pytanko : czy dostepny w sklepach "half life anthology" wymaga STEAMA i internetu zeby sie odpalic, i czy gierka chodzi pod XP i na 64 bitowym procku? chce te gierke kupic, ale wiem ze stare wersje HL nie instaluja sie na prockach 64 bitowych bo.. sprawdzalem. jesli ktos wie, to prosze o pomoc! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...