Skocz do zawartości
Grzesioo

R 9600 -> HiS czy Sapphire ?? ;/

Rekomendowane odpowiedzi

Zaznaczam, że jeżeli ktoś chciałby mnie zbesztać, to mówie, że za pomocą szukajki przeszukałem całe forum i nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na zadane pytanie. :/

W grę może jeszcze wchodzi Gigabayte 9600PRO, ale wszystko zależy ile wysępie od starszego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9600 Pro Gigabyte'a. Jak nie uda sie dozbierac to bierz 9550 - jest o nim duzy temat na forum.

Ale masz na myli 9550 xt, czy tego HiS'a 9550??

 

A co myślicie o zwykłym 9600?? Takie same taktowania mają (320/400 chyba), a Sapphire ma pamięci 5ns, a HiS 4 ns. Więc teoretycznie HiS powienien być lepszy. Zresztą jest droższy o 20 zeta. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko że GeCuba taniej nie kupie, a wątpie, że wysępie aż tyle od starszego, żeby kupić 9600 pro nawet tego za 495. ;) Ale jeżeli miałbym wybierać między his bądź sapphire 9600 (zwykły) a gigacube 9550 xt, to zdecydowanie brać xt???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, 9500xt jest szybszy od 9600 zwykłego.

ale lepiej dokup wpierw ramu bo nic ta grafa Ci nie da oprócz 3dmarka;]

Ale zrozum, że mogą se teeraz wymienić kartę dokładając jakieś 3 dyszki, a później sobie nie wymienię bo nie sprzedam obecnej karty za więcej jak 300. O to mi chozzzziiii... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie panowie mam taką możliwość.

Mogę zamienić to co w podpisie na:

 

GF3 Ti 500 od Gainwarda (chyba GS)

i GF2 MX

+ 100 zeta

 

Jak myślicie opłaca mi się to?? Miałbym w ogóle jakąś szansę sprzedać to za co się zamienię??? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po kiego grzyba wymianiac Ti4200 :evil:

Ja mam zwyklego R9600 od sapphirka i nie narzekam, ale kupilem tylko dla tego ze nie mialem mozliwosci firmowego TI4200 a na R9500 braklo kasy.

Czlowieku nie rob se jaj :!: Nie warto zamieniac dla dx9 itd.

Chyba ze chcesz xt lub pro, ale zwykly r9600 dostaje po d.... od tego co ty masz.

Lepiej dokup ramu, a nie przejmuj sie tzw "zmierzchem TI4x00" bo ta karta jeszcze pociagnie kilka lat, a wtedy pewnie zmienisz calego kompa na 64 bitowca z pci expres itd. :idea:

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...