Skocz do zawartości
Maly01

XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

mozesz podlaczyc pecetowy DVD - nówka koło 30zł ;)

oryginalny napęd od iksa może być droższy - imo do 100zł byś dostał

 

za 200 zl kupisz bez wiekszego problemu sprawnego Xa...

dawaj link - biore od razu Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Cie poprosil jeszzce o sprecyzowanie co masz na mysli piszac "odtwarzacz DVD" - czy wylacznie DVD, czy interesuje Cie rowniez DivX?

 

Niestety dla Ciebie cala kategoria "role-playing" na PS2 to albo jRPG, albo Action RPG, ktore z porzadnym rpg maja tyle wspolnego co Diablo albo i mniej.

 

Dosc przyjemna wyszukiwarka jest na Gamespocie: LINK

 

na Xboxie z kolei jRPG w zasadzie nie ma, ale lista RPG jest bardzo krotka: KOTOR 1 & 2, Fable, Morrowind, Jade Empire, poza tym same Action RPG (patrz wyzej ;) ).

 

Szukajka z gamespot: LINK

Dzieki za linki, costi. Posiedzialem, podumalem i podjalem decyzje. Z tymi jRPG to nie jest tak, ze ja nie lubie wogole azjatyckich klimatow, a o to, ze lubie jakby to okreslic... "epickie" gry :). A tu draznia mnie te karykaturalne postacie z wielkimi glowami, dlonmi i stopami, wymaciach!ace mieczami wiekszymi trzy razy od nich samych.

 

Mimo wszystko, stwierdzilem jednak, ze na ps2 jest w co pograc. Dwa pierwsze tytuly po jakie siegne, to na pewno GT i FF. Co do X'a... Jest pare fajnych gier, ale ogolnie za duzo z tego co wyszlo, jest tez na PC. Poza tym, patrzac na Allegro, to jest niewiele tytulow, w dodatku duzo chlamu/nie interesujacych mnie.

 

Dlatego... Jedzie do mnie juz PS2, przerobiony, z dwoma padami i oddzielnie karta pamieci :). Do ogladania filmow jedzie za to stacjonarna Wiwa HD228 USB :).

 

Dzieki za pomoc, odezwe sie jeszcze pewnie, ale juz w stosownym temacie :).

Edytowane przez Memphis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 200 zl kupisz bez wiekszego problemu sprawnego Xa...

:blink:

MacOSek, dla mnie to też jest nowa nowina. Osobiście niskie ceny iXów jakie widziałem to było w okolicach 500zł.

PS. Deckard jak bedziesz podawał linka, gdzie są po tyle iXy, to będę wdzięczynie, jakbyś pokazał 2 sztuki. Zebrałbym kasę w trybie dynamicznym i też sobie kupił (mimo iż planowałem DC).

 

Memphis. Teraz rozumiem Cię.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Deckard jak bedziesz podawał linka, gdzie są po tyle iXy, to będę wdzięczynie, jakbyś pokazał 2 sztuki.

Trzy sztuki ;) Tesh kce :roll:

 

A tu draznia mnie te karykaturalne postacie z wielkimi glowami, dlonmi i stopami, wymaciach!ace mieczami wiekszymi trzy razy od nich samych.

Mam wrazenie, ze wyrabiasz sobie opinie na podstawie jednej gry. Polecam poogladac screeny, mozesz sie milo zaskoczyc (oczywiscie 100% realizmu sie nie znajdzie ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawnego x'a z dwiema grami mogę kupić za 400zł.. ale 230zł (plus cena napędu) kusi.. dodatkowo dostane wszystkie gry jakie kolega ma (org.) Z drugiej strony nie wydaje mi się aby to był tylko napęd ale jeszcze zobaczę go w akcji czy obraz się wyświetla itd.

 

Edit

 

4 sztuki x'a ;] A te po 400zł to z allegro z każdy pierwszy-lepszy sprzedawca jak mu zaoferowałem 400 zł za xboxa się zgodził.

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Costi, Xaon, MacOsek, Black_war: w lokalnym sklepie z grami u mnie (brighton) niemodowane Xy sa po 35 funtow, mieli tego sporo jak ostatni raz bylem(w zeszlym tygodniu jakos). Jak serio chcecie, to jutro ide i kupuje 4 sztuki + 4 przejsciowki gb->eu(to magicznego funciaka kosztuje). Dajcie tylko jakies potwierdzenie na priva, zebym sie potem nie zastanawial na co mi 5 pudel w domu ;-)

Edytowane przez Deckard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze.. jeżeli to wypali będziesz moim ulubionym userem na tym forum ;] Na poważnie aż dziw bierze, że jeszcze nie zacząłeś bawić się w sprowadzanie ich i na allegro... a to w końcu nówki są czy jakieś coś.. bo to słowo "nie przerabiane" jakoś dziwnie zabrzmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nowki, ale w idealnym stanie - sam zaraz po przyjezdzie do brighton tam kupilem xa :)

A co do nie robienia biznesu na allegro - brak czasu i checi przede wszystkim (uzerac sie z kims na taka odleglosc to mordega). Nie przerabiane - bo nie maja modchipa, czyli czysciutkie i smigajace na xbox live.

 

Edytka mowi:

Eagle transport: 1.2gbp/kilo minimum 10kilo paczka. Gdybym wepchnal w jedna paczke wszystko wyszlo by okolo 15zl za przesylke do polski i potem okolo 15zl za przesylke w obrebie kraju - ponizej 40zlotych total. Szukam dalej :)

Edytowane przez Deckard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny pad (moze 2 - jutro sie dowiem) i firmowe okablowanie. Gry w tej chwili sa w promocjach typu 3 for 20, 5 for 30 (poza najnowszymi tytulami. Ale jest wszystko, Ninja Gaiden, Fable, Halo, PGR...)

PS1 stoi tam od poltora roku na wystawie, ale to bialy kruk. Nowka, z nowiutkimi finalami (w folii jeszcze) i paroma limitowanymi edycjami gier. Dla kolekcjonera moze gratka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby to powiedzial ksiadz Tichner "tysz prawda" ;)

My mamy latwiej - europejskie koncowki wpinamy "na drucik" :)

Jutro w okolicach poludnia postaram sie dac dokladne info co i jak, dzisiaj bylem troche zabiegany :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Black_war

ejj moj avatar jest spoko ^^

 

kiedys czytalem ze najlepiej przerabiac 'na' www.iksboks.aplus.pl (na poczatku tematu) i uzywac chipu duo, tylko ze teraz na tym iksboks.aplus.pl nie ma ani chipu, ani uslugi montowania go ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...