Skocz do zawartości
Maly01

XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

Deckard zamierasz nam co jakiś czas ;] Wszyscy nadal podjarani a ten co 3 dni gdzieś ucieka z tego tematu ;)

Mowilem cos o Hitchcocku? :P

 

@DarkArrow - dopiszemy, jak sie Deckard okresli jak sytuacja stoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro to samo się dzieje .... w sumie szkoda , bo używki będzie trudniej pchnąć za dobrą cenę :D

 

Co do tematu : Xbox chyba IMHO umiera w planach wydawców :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

na allegro to samo się dzieje .... w sumie szkoda , bo używki będzie trudniej pchnąć za dobrą cenę :D

 

Co do tematu : Xbox chyba IMHO umiera w planach wydawców :|

Jak dla mnie to Xbox umarł gdy pojawił się X36 :wink: Czas już przejść na X36 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Xbox interesuje w zasadzie tylko ze wzgledu na Media Center - interesujace mnie gry przeszedlem juz na... PC ;) Moze za wyjatkiem Jade Empire, ale to sie pewnie w koncu zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież na PC też jest ;) Co do xboxa to w sumie ja też byłem (a raczej nadal jestem) nastawiony pozytywnie w stosunku do kloca właśnie ze względu XBMC i łatwości przerabiania owej konsoli. Chyba nic nie cieszy jak drwina z posiadaczy PS3 czy X360, którzy narzekają na brak miejsca, gdy Ty, posiadacz old-gena (czy tam current-gena) cieszysz się 250gb zapełnionymi "kopiami bezpieczeństwa" - cytat z pewnej aukcji xboxa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: wiem, ze jest na PC. Piszac "to sie pewnie zmieni" mialem na mysli, ze nie jest jeszcze w moich lapkach ;)

 

A na temat: moze juz pytalem, ale czy do Xboxa mozna jakos Wifi podlaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież na PC też jest ;) Co do xboxa to w sumie ja też byłem (a raczej nadal jestem) nastawiony pozytywnie w stosunku do kloca właśnie ze względu XBMC i łatwości przerabiania owej konsoli. Chyba nic nie cieszy jak drwina z posiadaczy PS3 czy X360, którzy narzekają na brak miejsca, gdy Ty, posiadacz old-gena (czy tam current-gena) cieszysz się 250gb zapełnionymi "kopiami bezpieczeństwa" - cytat z pewnej aukcji xboxa ;)

Sprostowanie, w PS3 też idzie wymienić twardziela na inny, normalny. Ktoś chyba nawet wrzucał fotki z 160GB dyskiem w PS3. EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, postanowilem wskrzesic temat w dobie next genow ;) W oczekiwaniu na nowy tv, a co za tym idzie na Xo, zastanawiam sie nad kupnem starego xbox'a. Przekonuje mnie bogata biblioteka scigalek i fpp. Jednak czy nie jest za pozno na kupno tej konsoli? Moze lepiej poczekac te kilka miesiecy i od razu zakupic Xo? Co o tym sadzicie? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Xbox jako Media Center jest poki co niepobity (kompow nie licze).

Powiem wiecej. On jest idealny. Mozesz wsadzic go do szafy i tak bedzie dzialac :wink:

Sprzet jest nie do zajechania. Ma wade. Jest brzydki. Za to bardzo funkcjonalny i obecnie bardzo tani.

Lecz obraz z dvd-video jest gorzej jakosci niz z przecietnego playera za 300-400 ale i tak duzo lepszy niz z mant i calego tego szajsu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuję zakupić Xboxa, ale nie do grania tylko jako tanie media-center do odtwarzania Matroski/WMV/x264 w 1080p (fullHD). Pytania są dwa:

  • Czy ma on wyjście HDMI lub jakiekolwiek inne, które przesłałoby sygnał fullHD?
  • Czy ma on odpowiednią moc obliczeniową do odtwarzania filmów fullHD (Matroska/WMV/x264)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*]Czy ma on wyjście HDMI lub jakiekolwiek inne, które przesłałoby sygnał fullHD?

nie

 

[*]Czy ma on odpowiednią moc obliczeniową do odtwarzania filmów fullHD (Matroska/WMV/x264)?

nie, nawet 720p plynnie nie odtworzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można na celerona 1,4ghz ale w domowych warunkach podobno jest to arcytrudne ;) Nie wiem nie sprawdzałem... Ale! Są firmy zajmujące się sprzedażą choćby już zmodyfikowanych xboxów np. FriendTech DreamX-1480 troche drogi ale 720p sobie obejrzymy:) Jakby jeszcze udało się jakoś zaaplikować HDMI. A czy ktoś w Polsce zajmuje się wymianą procesora to zapewne wie tylko google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: Może by tak przykleić ten wątek? Wtedy będą wszystkie w kolekcji (łatwo dostępne).

 

Od siebie dodam że to bardzo dobra konsola, pierwsza która zaoferowała mi takie możliwości rozbudowy oprogramowania, filmy, aplikacje, gry, twardy dysk. Miło wspominam acz muszę się zgodzić z tymi co narzekają na jej wygląd :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...